Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Nu tu bea ir darbuojies, man tai įkvėpimo dažnai nėra blush-anim-cl.gif Pasiimu, pavartau ir padedu atgal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 08 07, 21:54)
Nu tu bea ir darbuojies, man tai įkvėpimo dažnai nėra blush-anim-cl.gif Pasiimu, pavartau ir padedu atgal ax.gif

tai ir man būna, kad jo nėr... bet kartais ima ir atsiranda smile.gif šiaip vakar prisišaukiau, bo jo nebuvo. varčiau varčiau, jau buvau padėjus, bet po to kažkaip ėmiau ir padariau.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 08 07, 20:43)
mano naujas darbas (dovana draugei):
user posted image

OHO... blink.gif Labai grazu. Spalvos labai gaivios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 08 rugpjūčio 2007 - 10:36
Sedejau dvi dienas kol visas jusu grozybes is karoliuku apziurejau. Turit, mergaites, auksines rankas clap_1.gif
Noriu prasyti jusu pagalbos blush2.gif Gal turit apyrankiu pavyzdeliu? Bet domintu platesnes ax.gif
Atsakyti
4u.gif mAN IR LABAI PATINBKA TAS ZYDRAS AKMUO wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif NEREALUS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
norėjau paklausti, kokią vielutę perkate auskarams, nes šiandien "Silver City" tik tokius pusgaminius pasiūlė... tai nepirkau, planuoju po truputį praktikuotis ir pradėti gamybą lotuliukas.gif

Kalipse, o koks plotis maždaug turėtų būti? Galėčiau gal kuo padėti... Jeigu ką tai gali ir AŽ man rašyti, bes greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2007 08 04, 18:28)
Labas,

norėjau pasiklausti,gal kuri nors užsisakinėjate iš www.auksarankėms.info? Susidomėjau karoliukų pirkimu internetu, pasidalinkite įspūdžiais ir nuomonėmis.

Iš anksto dėkoju už atsakymus.  4u.gif


na, as uzsisakineju is rankdarbiai.com, karoliai.com ir auksarankems.info ir tikrai viska greitai atsiuncia. Ilgiau nei savaite tikrai neuztruks
Atsakyti
bea, ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
o cia mano paskutinis darbelis

user posted image
Atsakyti
Bea, tavo darbeliai kaip visada wub.gif Mėlynuosius auskarus naktim sapmuoju smile.gif , supratau, kad be panašių gyvent negaliu lotuliukas.gif

Aš irgi klausimuką turiu blush2.gif , ant ko veri tokias apyrankes - ant vielutės, valo ?
Atsakyti
Niekaip nerodo mano darbelio, kuri vakar ikeliau, tai ikeliu dar karta user posted image
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 08 10, 11:01)
Niekaip nerodo mano darbelio, kuri vakar ikeliau, tai ikeliu dar karta

Graži širdutė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 10 rugpjūčio 2007 - 10:51