Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

*saulyte*, labai gražu thumbup.gif man ypač patiko paskutinis - turkio vėrinukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 08 04, 22:30)
dailios  thumbup.gif ir darbeliai faini 4u.gif kas tas žalias kvadratinis akmenukas?


aciu 4u.gif
ten kates akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano naujausi:
su auksinėmis auselėmis ir su sidabrinėmis
user posted image
user posted image

bei apyrankė
user posted image
Atsakyti
Papasakosiu eilinį savo cirką, su apyranke kur vakar buvau įdėjus nuotrauką hihihi.gif
Pasidariau apyrankę, nufotkinau, susidėjau visas priemones į dėžutes. Vakare nuėmiau pledą nuo lovos, išnešiau išpurtyt per balkoną. Ir tokia mintis buvo, ar kas neiškris, kaip tyčia žiūriu kažkas nukrito tikrai, bet pagalvojau, kad tamsu, nerasiu, ryt pasiimsiu, turbūt koks karoliukų maišiukas. Aišku ryte užmiršau, reik eit nerandu apyrankės. Girdžiu už lango pjauną žolę žoliapjovė ir tik mintis, kad apyrankė vakar ten iškrito doh.gif Nulekiu, žolė iki kelių, bet radau doh.gif Gerai, kad ten dar nenupjovė žolės, būčiau tikrai neradus doh.gif

bea, ayprankė ypač graži thumbup.gif
Buvau Jūratės akmenėliuose, bet kažkaip nieko neišsirinkau, man Ciklanta fainiau, ten svarovskių daug wub.gif
Atsakyti
na taip, jūratėje akmenėliai. bet man svarovskiai iš esmės labiau išeiginis daiktas, nes jų tas blizgesys toks atkreipiantis akį, elegantiškas.. norisi jį palikti vakarui, dieną per daug pritraukia akį smile.gif
Atsakyti
bea labai grazu, o tie roziniai....... wub.gif
Atsakyti
bea, gražūs papuošaliukai wub.gif

Aga, nu ir cirkai doh.gif aš turbūt būčiau neišlaukus ryto, negalėčiau ramiai miegot, būčiau bėgus nors ir su prožektoriumi ieškot lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu bet aš galvojau, gal šiaip koks maišiukas nukrito, tik šiandien dieną neradus supratau, kad gal apyrankė lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu leonel 4u.gif man irgi patinka turkio verinukas:)
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 08 05, 21:13)
Nu bet aš galvojau, gal šiaip koks maišiukas nukrito, tik šiandien dieną neradus supratau, kad gal apyrankė lotuliukas.gif


Infarktą gaučiau tą sekundę, kai suprasčiau, kad tai buvo apyrankė laugh.gif
Atsakyti
bea,man labai graži apyrankė wub.gif ,ant silikoninio vėrei?
mano paprastučiai mėnuliukai....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2007 08 05, 20:08)
bea,man labai graži apyrankė wub.gif  ,ant silikoninio vėrei?
mano paprastučiai mėnuliukai....



nu gi bet grazus tie paprastuciai rolleyes.gif taip spindi thumbup.gif
Atsakyti