Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nerealus smile.gif
Atsakyti
jausmas žodžiais nenusakomas, juk pastojau po 14 nesisaugojimo metų ir pastojau natūraliai smile.gif aš buvau devintame danguje, kaip beje ir visa mano šeima, šis vaikas taip seniai buvo laukiamas
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 02 09, 02:27)
aciu uz palaikyma  4u.gif  neisivaizduoju kaip vaikai reaguos..  doh.gif  vis dar netikiu, ryt vel testa pirksiu  unsure.gif  bet irgi.. veluodavo menesines savaitele, taciau jau senokai ju ir veluojanciu nera (visos vasario dienos)..  ax.gif o ir vakar netiketai supykino, siandien irgi iki vidurdienio pykino..
MB tai liabai dziaugiasi, sake pagrandukas bus namie..  blush2.gif  o as tai kazkaip per sena jauciuosi.. vaikai nemazi jau  unsure.gif  ai, kaip bus taip - nieko nebepakeisiu.. tik sunku sudelioti mintis siuo metu  ax.gif


arba aš blogai matau, arba bloga data užrašyta - gimimo metai 1980... blink.gif kur čia senatvė???

viskas bus gerai, namuose bus naujas džiaugsmelis mirksiukas.gif

aš dariausi hcg tyrimą, paskambinau iš darbo į kliną ir sužinojau rezultatą wub.gif pamenu, parskridau namo kaip ant sparnų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 13 vasario 2008 - 12:11
Rinkausi paskutini atsakymo varianta, nes musu mazylis buvo planuotas ir labai abieju lauktas wub.gif . O pirmoji mano reakcija, pamacius du raudonus bruksniukus - is laimes sulinko keliai ir sirdis pradejo virpeti nuo mane apemusios euforijos biggrin.gif
Atsakyti
o man turbūt netinka nei vienas variantas ax.gif labai norėjome vaikelio - laukėme. pasidariau testuką - ogi žiūriu ryškėja dvi jusotelės ir nelabai galiu tai suvokti. suprantu, kad reikia džiaugtis, nes to labai laukėm, bet gavosi didžiulis nustebimas rolleyes.gif pirmas dienas su MB tokie kaip nesavi vaikščiojome biggrin.gif
ir tik paskui pradėjau iš tiesų džiaugtis ax.gif
Atsakyti
balsavau uz paskutini varianta-abu labai norejom 4u.gif tiesa, su pirmuoju be to kad norim abu buvo ir sutrikimas, ir nezinia del tinkamu gyvenimo salygu mazyliui ir t.t.
henika su pirmuoju nestuke.gif apie septynis testus dariaus, nors visi teigiami buvo-niekaip atsimint negalejau kada tu KT neisgeriau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sventa teisybe, kad vaikai renkasi tevus. mes metus planavom ir nieko. paskui - nesivystantis... achiu dievui nereikejo operacijos, ankstyvojoj stadijoj savaime viskas baigesi. nors gydytojai ramino, kad cia nieko tokio, dazhnai pasitaiko daugeliui - mums taip neatrode - buvo labai skaudu ir liudna. ir staiga po 6 savaichiu nuo persileidimo pabaigos suzinau, kad ash vel laukiuosi.... shokas buvo didziulis, netikejom, kad tai ishvis imanoma. tiksliai net zinau, kada tai ivyko (vienintelis kartas be apsaugos, nes shiaip galvojom menesiuka pasisaugoti, atsigauti po to nelemto karto:) aishku, be shoko buvo dar ir baimes, kad tik viskas gerai butu, juk taip ish karto po nesekmes sekme:) bet dabar jau 10 savaite baigiasi, gydytojai sako, kad viskas puikiai. tai ir baime praeina:)
Atsakyti
su pirmu vaiku neapsakomas jausmas: dziaugsmas, laime, netiketumas, pilnatve, pasitenkinimas, atgaiva, palengvejimas, meile thumbup.gif , o su antru jautiesi labai laiminga, bet jau nebe taip, kaip pirma karta, nes zinai kas bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes to norejom ABU!!!
Buvome (ir esame) laimingi be galo, be krasto!!! clap.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milgana: 21 vasario 2008 - 16:07
Kai pamačiau testą su dviem juostelėm, pagalvojau ir kas dabar bus?
O kai gine patvirtino, tai apsiverkiau.
Atsakyti
KĄ TIK SUŽINOJAU nestuke.gif . TĖTUKAS DAR NEŽINO. ŠOKAS. LAIMIGA... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2008 02 22, 14:06)
KĄ TIK SUŽINOJAU  nestuke.gif . TĖTUKAS DAR NEŽINO. ŠOKAS. LAIMIGA...  thumbup.gif

Sveikinimai didziausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti