Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man tai testas nerode nieko schmoll.gif , tai nuvaziavau pas gydytoja ir kai pasake, tai net verkti is laimes norejosi wub.gif , bet geriausia buvo kai MB pasakiau, tai pradejo net balsu juoktis ir dziaugsmo wub.gif , uz puse valandos (vidury darbo dienos) jau sedejo bare su musu draugais brendi gere uz busima kudiki lotuliukas.gif
Atsakyti
Vaikucius planuot pradejom praejus pusmeciui pop vestuviu. Nutraukiau KT ir po to isvis dingo menesines. Per metus pasirode gal 3k. O po to kai susireguliavo ciklas, praejus metams pasigavom thumbup.gif
O reakcija buvo tokia: as pasianalizavus mmm kalendoriuka ir suvokiau, kad jau daugiau nei daug veliuoja tos memkes, tad nusprendziau daug nemastyt, o issiaiskint, ar tai nestuke.gif ar tiesiog menesiniu uzklydimas, o tam priezasciu gali buti n. Nusipirkau 2 testus(1 juostele, kita kasete) ir ramiai laukiau rytojaus. Ir taip buciau sau ramiai laukusi, bet vyras pamates testus pradejo is laimes sokineti 100% garantuotas ir be testo, kad as nescia. Ir pradejo, tai pilva glostyt, tai sukalioti, kad jam jau sparnai dygsta Sakau yzi brangusis, rytoj galesi pasukaliot, jei bus teigiamas, o tas vistiek nenurimsta, as net sutrikau, galvoju, kaip ryt bus, jei pasirodys neigiamas Taigi nusivilns, bus liudna ir t.t. Puse nakties negalejau uzmigt. Vis masciau - nu nejaugi? g.gif
O ryte isvydusi 2 vienodo ryskumo juosteles pajauciau palaiminga ramuma smile.gif Vyras tik apsikabino ir toliau uzmigo su sypsenele panase i katino prisilaiziusio grietines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliene @ 2008 02 06, 17:01)
O ryte isvydusi 2 vienodo ryskumo juosteles pajauciau palaiminga ramuma  smile.gif  Vyras tik apsikabino ir toliau uzmigo su sypsenele panase i katino prisilaiziusio grietines  thumbup.gif

Labai smagu thumbup.gif bet dar graziau apraset viska wub.gif
Atsakyti
Kad isitikinciau, jog esu tikrai nescia, dariausi kokius 5 testus, bet visi kazkaip neaiskiai rode, antra juostele buvo vos vos matoma, bet po to perskaiciau instrukcijoj, kad taip gali buti, ir tada supratau, kad vis delto esu nescia!!! biggrin.gif

Ir kaip tik ta diena buvo mano vyro gimtadienis! Tai jam buvo puiki gimtadienio staigmena!!! thumbup.gif
Atsakyti
Man 10 d. vėlavo dienos, na galvoju ciklas sustreikavo, na dėl visa ko pasidarysiu testą, bigsmile.gif teigiamas, nepatikėjom su vyreliu, nulekėm nusipirk antra, vėl teigiamas blink.gif , netikim vistiek, iš ryto nulėkiau pas gydytoją, patvirtino, kad aš pilvelyje turiu mažą žirnelį nestuke.gif , bet vis dar negaliu patikėt biggrin.gif. O žirnelio savo laukėm daugiau negu 3 metus....
Atsakyti
QUOTE(Christina @ 2008 02 07, 15:43)
bet vis dar negaliu patikėt biggrin.gif. O žirnelio savo laukėm daugiau negu 3 metus....

Nors mes siek tiek maziau laukem, bet vistik nemazai, tai taipogi man itiketi buvo labai sunku smile.gif Tik keista, kad vyras, kitokio testo rezultatu pries testa net nesitikejo biggrin.gif
Atsakyti
o as dabar dar soke.. blink.gif nesusivokiu jau pusvalandi.. ar cia dziaugtis ar verkt.. unsure.gif testas teigiamas.. unsure.gif sedziu dabar kaip tundra ir nesusivokiu.. gal kam ir juokinga butu del mano reakcijos, juk ne pirmas ir ne antras nestumas.. bet gi trecias.. blink.gif
Atsakyti
as kaip keptuve trenkta vaiksciojau visa diena..
jauciaus kaip is menulio nukritus.. nei gerai, nei blogai.. soke kazkokiam.

veliau verkiau 2 savaites, o paskui is dziaugsmo sokinejau visa likusi laika.

testai, tai net pilnai nesuslapinus per stoga lipo - iskart ryskiai rodydavo dvi juosteles. o dariausi 3, nes patiket negalejau.

hormonai labai dideli buvo per visa nestuma.


Papildyta:
QUOTE(Christina @ 2008 02 07, 13:43)
Man 10 d. vėlavo dienos, na galvoju ciklas sustreikavo, na dėl visa ko pasidarysiu testą,  bigsmile.gif teigiamas, nepatikėjom su vyreliu, nulekėm nusipirk antra, vėl teigiamas blink.gif , netikim vistiek, iš ryto nulėkiau pas gydytoją, patvirtino, kad aš pilvelyje turiu mažą žirnelį nestuke.gif , bet vis dar negaliu patikėt biggrin.gif. O žirnelio savo laukėm daugiau negu 3 metus....


SVEIKINU!!!!! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabe @ 2008 02 08, 09:46)
o as dabar dar soke..  blink.gif  nesusivokiu jau pusvalandi.. ar cia dziaugtis ar verkt..  unsure.gif  testas teigiamas..  unsure.gif  sedziu dabar kaip tundra ir nesusivokiu.. gal kam ir juokinga butu del mano reakcijos, juk ne pirmas ir ne antras nestumas.. bet gi trecias..  blink.gif



Viskas bus gerai biggrin.gif

Juk toks stebukliukas uzsimezge!

Sako, kad ne tevai vaikus pasirenka, o vaikai pasirenka tevus ir laika kada jiems ateiti.

Jusu stebukliukas nutare, kad jam jau laikas!!

Sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 02 08, 11:46)
o as dabar dar soke..  blink.gif  nesusivokiu jau pusvalandi.. ar cia dziaugtis ar verkt..  unsure.gif  testas teigiamas..  unsure.gif  sedziu dabar kaip tundra ir nesusivokiu.. gal kam ir juokinga butu del mano reakcijos, juk ne pirmas ir ne antras nestumas.. bet gi trecias..  blink.gif

As manau, kad reikia laiko apsiprasti su ta mintim...
Bet ir teisingai pries tai paskayta, jog vaikai pasirenka tevus...Jusu treciasis zirniukas nusprende ateiti dabar ir pas Jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2008 02 08, 21:41)
As manau, kad reikia laiko apsiprasti su ta mintim...
Bet ir teisingai pries tai paskayta, jog vaikai pasirenka tevus...Jusu treciasis zirniukas nusprende ateiti dabar ir pas Jus  wub.gif


aciu uz palaikyma 4u.gif neisivaizduoju kaip vaikai reaguos.. doh.gif vis dar netikiu, ryt vel testa pirksiu unsure.gif bet irgi.. veluodavo menesines savaitele, taciau jau senokai ju ir veluojanciu nera (visos vasario dienos).. ax.gif o ir vakar netiketai supykino, siandien irgi iki vidurdienio pykino..
MB tai liabai dziaugiasi, sake pagrandukas bus namie.. blush2.gif o as tai kazkaip per sena jauciuosi.. vaikai nemazi jau unsure.gif ai, kaip bus taip - nieko nebepakeisiu.. tik sunku sudelioti mintis siuo metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 02 09, 00:27)
aciu uz palaikyma  4u.gif  neisivaizduoju kaip vaikai reaguos..  doh.gif  vis dar netikiu, ryt vel testa pirksiu  unsure.gif  bet irgi.. veluodavo menesines savaitele, taciau jau senokai ju ir veluojanciu nera (visos vasario dienos)..  ax.gif o ir vakar netiketai supykino, siandien irgi iki vidurdienio pykino..
MB tai liabai dziaugiasi, sake pagrandukas bus namie..  blush2.gif  o as tai kazkaip per sena jauciuosi.. vaikai nemazi jau  unsure.gif  ai, kaip bus taip - nieko nebepakeisiu.. tik sunku sudelioti mintis siuo metu  ax.gif


Tikiu, kad pacios geriausios gyvenimo dovanos kartais ateina neplanuotos smile.gif

Stiprybes Jums ir prisiminkit, kad kiekviena Jusu pastanga, tai zingsnis arciau Jusu kudikio wink.gif Kuris besalygiskai Jus myles ir su kiekviena sypsena atlygins uz bet koki rupest praeinama per nestuma.
Atsakyti
Dviguba laimė, džiaugėmės be galo abu smile.gif
Atsakyti