Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(muminukas @ 2007 12 06, 22:04)
dviguba laimė - mes abu to norėjome wub.gif tuo pačiu - nežinomybė, netikrumas - sunku buvo suvokti, kad manyje auga žmogiukas wub.gif


drinks_cheers.gif laukimas 4 mėnesius, o pamačius 2 juosteles tikrai baisoka pasidarė blush2.gif kaip pasirūpinti žmogeliu, kuris gyvena pilvelyje, bet ir džiaugsmas neižpasakytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2007 12 06, 17:34)
kaip miela skaityti jusu istorijas smile.gif
na o man tai buvo taip - laukem leliuko irgi apie puse metu, kadangi zinojau kad turiu problemu tai teko prasytis ir daktariuku pagalbos truputi. Na ir viena ryta atejo laikas darytis testa. Pasidariau (nors MB jau seniau buvo nustates kad laukiuosi, sako tavo papukai dar niekada nebuvo tokie dideli ) taigi pamatau tas dvi nuostabias ryskias juosteles, is to dziaugsmo pasidarau dar viena - ta pati rodo. Na ir nesu ta dziaugsma vyrui, kuris apsimete kad manksta daro, nos zinojo kad einu i tulika siusiuko daryt smile.gif rodau juosteles, o jis sako - nu, tai ka cia reiskia. Sakau nu ka ka, dvi juosteles, reiskia dvynukai  lotuliukas.gif
padarem echo paskui po kiek laiko - taip ir yra smile.gif tai MB net nenustebo, sako kazkaip jau ir taip buvo patikejes kad bus du smile.gif

Labai smagi istorija thumbup.gif
Atsakyti
Nors mes planavom ir laukem ... kada jau kada...
Bet kai pasidariau testuka - lengvas sokas buvo blink.gif , nors tikejausi jau kad nescia esu.. bet toks keistas jausmas apeme... ka reikia daryti, kam ka sakyti ar nesakyti... kazkoks jausmu chaosas buvo. user posted image
NOrs visada galvojau,kad kai suzinosiu sokinesiu is laimes, sauksiu, reksiu... bigsmile.gif
Niu poto kai jau atsitokejau, kai supratau,kad mano pilvelyje kazkas mezgasi - norejosi visam pasauliui saukti, kokia as laiminga!!!! clap.gif
Vyras kaip tik buvo isvaziaves i kita sali kelioms dienoms, tai parasiau sms...
O jis sako ramiai, tai as jau zinojau kad laukiesi... tongue.gif
Atsakyti
Dviguba laimė wub.gif
Nors pirmą minutę pamatę dvi juosteles abu apstulbę ir akis išpūtę žiūrėjom nė žodžio netardami... Nesitikėjom, kad taip greitai pavyks iš pirmo bandymų mėnesio bigsmile.gif
Atsakyti
Dviguba laime!

thumbup.gif
Atsakyti
Pirma karta - siaubas blink.gif , antra karta - dviguba laime thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai smagios istorijos jusu thumbup.gif kai pasiskaitinejau SM, jog antra neryski juostele jau reiskia nestuma, nemoku nupasakot to jausmo ax.gif atsisuku i Mb ir sakau, zinok gali buti, kad laukiames...tai jo akys suzibo ir jis paeme man pabuciavo ranka wub.gif tada visa nakti nemiegojau is jaudulio, kad galbut laukiuosi wub.gif
Atsakyti
kad laukiuos, žinojau dar iki visų testų. nuojauta vos ne nuo pat pirmos dienos kuždėjo, kad JAU....
taigi testas tik patvirtino įtarimus.

kokia buvo reikcija? g.gif pasakyti, kad pasimečiau, tai nieko nepasakyti... nors ir žinojau, ir planavom, ir norėjom, ir laukėm... vis tiek pasidarė baisu, vos ne panika buvo apėmusi....

bet po kelių minučių pirminis šokas praėjo ir atėjo iš pradžių susitaikymo su nėštumu jausmas, o paskui jau ir laimė, džiaugsmas ir pasididžiavimas, kad man visgi pavyko wub.gif

bet kad šokinėčiau ir šaukčiau - tikrai taip nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
mano buvo labai didele nuostaba,nes 3 menesius bandem,tai kiek buvo tu niestumo testu neigiamu,kad net nesitikejo kad tikrai laukiuosi. beje viena karta net apgavo mane testas,buvo teigiamas (tai su vyru kaip apsidziaugeme),o kita diena ir susirgau verysad.gif
tai jau po menesio kaip nesusirgau 2 savaites ,nepirkau jokio testo,o is karto lekiau pas daktara
Atsakyti
dviguba laimė - mes to norėjom ABU bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2008 02 03, 15:38)
dviguba laimė - mes to norėjom ABU bigsmile.gif

Labai geras jausmas... 4u.gif
Atsakyti
Neapsakomas jausmas clap.gif Mes beveik 2 metus negalejom pastoti ir jau visiskai buvau praradusi vilti. Kai nestumo teste pamaciau 2 juosteles, is dziaugsmo vietoje negalejau nustygti. Dabar turiu nuostabia 4.5 men. 2.gif
Atsakyti