Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
man buvo kaip kokioj muilo dramoij g.gif ....negaliu teigt kad visiskai neitariau...itariau net labaij,nes tempdavo pilva ir tt.bet pastoti nebuvo tarp artimiausiu mano planu....pasakius kad einu vitaminu pirk isejau ir nusipirkau testa...pasidarius nestumo nesta istiko sokas,nes ziu abi rodo kad nescia....tada apsibliovus i kambari pas dieduli o tas nzn kas man buvo ir puole raminti.tikriausiaij maste kad eilini karta su savim susipykau...o mpoto pamate juostele ir viskas isaiskejo....tada mane ramino ir tt....poto pradejom mastyt ka daryt....visa laika masciau kad jisiaj nenori vaiku su manim blush2.gif aij kita diena kazkus buvau islekus o gryzusi radau didziule geliu puokste kambaryje ir paruostus pietus ant stalo:D ir dieduli kuris permyzes paprase uz jo teketi,nes pagal ji vaijkas turi aukti seijmoj ir jisiaj skae kad jau planavo man pasipirsti biski veliua,tai koks skirtumas ar db ar veliau.... biggrin.gif aij jo mes buvome klinika uzsisake del................pati paskambinau pirma diena blush2.gif ....bet taip ir nebenuejom bigsmile.gif ...dekuij dievuij smile.gif
Atsakyti
Pats nuostabiausias jausmas clap_1.gif tiesiog neapsakomas yahoo.gif
Atsakyti
Buvo labaaaaaiii didelis sokas...nors nujauciau,bet maniau,kad testas paneigs,kur tau... blink.gif Dvi ryskios justeles o man asaros tik kaip pupos is baimes,gal pusdieni visi klausinejo kas yra o as zado netekau.visa savaite dvejojau kaip pasiilgti(kadangi nusprest turejau pati viena) ir ...pasilikau,o dabar net gera,kad abejojau.... blush2.gif Ypac kai pamaciau maziuka savo per echo...ziuriu ir galvoju"kvaile tavo mama,taves vos neatsisake",uztai dabar labai saugau nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Na as siandien irgi pasidariau testuka. Ir ka- dvi juosteles. Na as aisku laukiau to sesis men. ir jau beveik praradus vilti buvau. Ir se tau kad nori- pasiseke. Nors tokia panika apeme. Ta nezinoma busena... Na dabar ir nezinau kaip pranest vyrui. Musu santykiai nelabai artimi tapo. Is jo puses, tai nezinau ar jisai apsidziaugs ar ne. Ot tai dovanele 40-mecio proga! biggrin.gif
Atsakyti
Nieko neįtardama ryte pasidariau NT, prasitryniau akis, o prieš mano akis - nematytas vaizdas II !!! Lengvas šokas, vyro apsikabinimas, "aš atve myliu" wub.gif drebančiu balsu. Ryte įsitikinimui nuvažiavom HCG padaryt, kuris patvirtino mūsų džiaugsmą thumbup.gif Kitą dieną gydyroja patvirtino-4 savaitės, ir echo mažas žirnis matosi biggrin.gif .Dvi dienas nesupratau kas vyksta.. jau pradedu susivokt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
oka daryt jei buvo siaubas, nuostaba ir dziaugsmas viename? smile.gif doh.gif
as pamaciusi II tik garsiai balsu nusikeikiau o tada pradejau kazka galvoti... siaip pries kelias valandas tai nutiko, tai dar vis normaliai nemastau smile.gif atrodo sapnuoju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 13:15)
oka daryt jei buvo siaubas, nuostaba ir dziaugsmas viename? smile.gif  doh.gif
as pamaciusi II tik garsiai balsu nusikeikiau o tada pradejau kazka galvoti... siaip pries kelias valandas tai nutiko, tai dar vis normaliai nemastau smile.gif atrodo sapnuoju  mirksiukas.gif


bet jei reiketu isreiksti jausmus tai butu mazdaug taip: yahoo.gif
Atsakyti
mes abu su vyru iš laimės apsiašarojom, stipriai suspaudėm viens kitam rankas, to džiaugsmo neįmanoma nupasakoti, tokia palaima užėjo wub.gif
Atsakyti
jau beveik savaite kaip zinau naujiena sia, bet vis dar neatsigaunu blush2.gif
nei laiminga nei nelaiminga,nezinau pati ka jauciu.
nes palnuotas dar kol kas nebuvo, bet visada galvojau,kad jeigu taip ir nutiktu tai tragedijos jau nebus (man 25 m),su MB jau 9 metai kartu,visa gimine ir draugai spaudima mums duoda jau seniai biggrin.gif , nu bet kai tai tikrai atsitiko nestuke.gif tai as dar pasimetus esu biggrin.gif
Atsakyti
kaip miela skaityti jusu istorijas smile.gif
na o man tai buvo taip - laukem leliuko irgi apie puse metu, kadangi zinojau kad turiu problemu tai teko prasytis ir daktariuku pagalbos truputi. Na ir viena ryta atejo laikas darytis testa. Pasidariau (nors MB jau seniau buvo nustates kad laukiuosi, sako tavo papukai dar niekada nebuvo tokie dideli ) taigi pamatau tas dvi nuostabias ryskias juosteles, is to dziaugsmo pasidarau dar viena - ta pati rodo. Na ir nesu ta dziaugsma vyrui, kuris apsimete kad manksta daro, nos zinojo kad einu i tulika siusiuko daryt smile.gif rodau juosteles, o jis sako - nu, tai ka cia reiskia. Sakau nu ka ka, dvi juosteles, reiskia dvynukai lotuliukas.gif
padarem echo paskui po kiek laiko - taip ir yra smile.gif tai MB net nenustebo, sako kazkaip jau ir taip buvo patikejes kad bus du smile.gif
Atsakyti
buvau laimingiausia pasaulyje kai suzinojau jog laukiuosi wub.gif
Atsakyti
dviguba laimė - mes abu to norėjome wub.gif tuo pačiu - nežinomybė, netikrumas - sunku buvo suvokti, kad manyje auga žmogiukas wub.gif
Atsakyti
Begalinis dziaugsmas wub.gif
Abu to seniai norejom ir kai tai nutiko wub.gif
Atsakyti