Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirmoji buvo neplanuota pirma buvo sokas po to seke laimes asaros. Sunus buvo planuotas suzinojus verkiau biggrin.gif. Pagranduke netyciuke buvo gera soko doze. biggrin.gif
Atsakyti
po 7 metu laukimo ir didelio noro pagaliau sulaukti stebuklelio, isvydus du pagaliukus vos neisoko sirdis is krutines, didele sypsena ir byrancios asareles
Atsakyti
pamenu pirmakart kai pamaciau II jausmas buvo neapsakomas, net apsiverkaiu is dziaugsmo, tada greit begau zadint vyro su tokia naujiena... nemoku issakyt ka tuo metu jautem, bet tai buvo visos teigiamos emocijos viename blush2.gif
Atsakyti
kai pirmo savo vaikao laukiaus, tai nestumas buvo neplanuotas. Pradzioje buvo gan keistas jausmas, tai buvo baimes ir dziaugsmo misinys. Nezinoau nei ka daryti, nei kaip. Su MB planavome vaziuoti i uzsieni, biat likimas sudeliojo kitaip.
Na o kai pastojau su antraja, kuria planavom, biat aisku net nepagalvojom kad galime taip greit pagauti jjjja, tai pamacius II apsidziaugiau ir apsiverkiau. Nors is vakaro nusipirkau nestumo testa ir sirdis drebejo, kai ejau i WC...
Atsakyti
o as pries gera valandziuke pasidariau testuka ir pamaciau II bruksniukus smile.gif)
tiesa sakant, dar niekaip "nesuvirskinu" informacijos. bandeme pastoti tris menesiukus, pamenu kai po pirmo menesio visa savaite velavo menesines, dariausi testuka ir jis buvo neigiamas... net apsiverkiau tada... o si karta, jau esant priesingam rezultatui esu visiskai rami, tikriausiai del to kad dar nesuvokiu visko iki galo smile.gif)))
dar net vyras nezino smile.gif megaujuosi ta akimirka, kai ta zinau tik as smile.gif)))
tiesa, sakiau pabandysiu po valandeles dar karta pakartot testuka, maza ka-gal kokia klaida isivele. nesinoretu vyro nudziuginti, kai nesu 100 proc isitikinus... du kartus testas gal neklys smile.gif

p.s. siandien mano vardadienis smile.gif bus lengva atsiminti, kad suzinojau apie nestuma kaip tik per vardo diena smile.gif)))))))
Atsakyti
Seniai norejau mazylio,bet dabar taip ivyko,kad su ex nesisaugojome,abu norejome (po kurio laiko paaiskejo,jog tik as nroejau) leliuko.O suzinojus,kaip nekeista nebuvo nejokio soko,nes galvojau,kad galiu buti nevaistinga (esu gerusi daug ektra kontraceptiniu tableciu, beto ligos paveldimos is mamos puses,galvojau kad taip paprastai neuzkibsiu...) Tai kai suzinojau begalo dziaugiausi bigsmile.gif Nebuvo nei jokios baimes,nei liudesio,iskart sypsena darbe ir visa diena laiminga blush2.gif O man mano metai ir tuometine situacija nieko nereiske thumbup.gif
As kazkaip uo pirmu dienu jau zinojau,kad berniukas bus,visada,visur,nesamoningai sakydavau JIS, o parduotuvese akys dazniausiai krypdavo I berniuku rubelius wub.gif
Poto kai suejo 24sav,daktarai patvirtino thumbup.gif
Neisivaizduoju kaip butu,jeigu gimtu mergaite blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(MuzikALI @ 2013 01 18, 22:13)
o as pries gera valandziuke pasidariau testuka ir pamaciau II bruksniukus smile.gif)
tiesa sakant, dar niekaip "nesuvirskinu" informacijos. bandeme pastoti tris menesiukus, pamenu kai po pirmo menesio visa savaite velavo menesines, dariausi testuka ir jis buvo neigiamas... net apsiverkiau tada... o si karta, jau esant priesingam rezultatui esu visiskai rami, tikriausiai del to kad dar nesuvokiu visko iki galo smile.gif)))
dar net vyras nezino smile.gif megaujuosi ta akimirka, kai ta zinau tik as smile.gif)))
tiesa, sakiau pabandysiu po valandeles dar karta pakartot testuka, maza ka-gal kokia klaida isivele. nesinoretu vyro nudziuginti, kai nesu 100 proc isitikinus... du kartus testas gal neklys smile.gif

p.s. siandien mano vardadienis smile.gif bus lengva atsiminti, kad suzinojau apie nestuma kaip tik per vardo diena smile.gif)))))))

Sveikinimai didziausi,linkiu ,kad visgi butu maza givybe uzsimezgusi pas tave pilvelyje 4u.gif
As taip pat negalejau patiketi ,ir netikejau kai pasidariau testa,nors absoliuciai visi pozymiai ta rode,netgi exas man sake,kad tikrai laukiesi,o as negalejau patiketi.Isviso gal 9 testus esu pasidariusi,is tos laimes buvau juos net nufotkinusi,bet dingo kartu su tel verysad.gif Labiau tiket pradejau,kai buvau 14 sav kazkur ir gyditoja isgirdo sirdutes plakima wub.gif bet ir tada galvojau,kad negali buti,jog tikrai mazas zmogutis ten yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirniukas20: 22 sausio 2013 - 01:34
oi mane ta akimirka aplanke visi imanomi jausmai, nuo netikejimo kad tai tiesa iki neapsakomos laimes, kad kazkas manyje gyvena
Atsakyti
Su pirmuoju netyčiuku buvo labai sumišę jausmai, bet išgirdus būsimo tėvelio džiaugsmą, greitai dingo bet kokios abejonės ir neužtikrintumas... 4u.gif Su planuotu žirniuku vien tik pozityvūs jausmai wub.gif
Atsakyti
Abu su vyru šio stebuklo labai laukėme, pastoti taip greitai nepavyko, tad teko truputį pasijaudintį ax.gif bet kaip pamačiau tą teigiamą testą jausmas toks didelis mane užgriuvo, tiek laimės ir sumišimo, ne jau jau pasisekė, ne jau aš būsiu mama thumbup.gif tris dienas vis pasižiūrėdavau į testą biggrin.gif kas kart pasižiūrėjus jausmas dar sustiprėdavo ir laimė vis labiau augo manyje nestuke.gif ax.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltele99: 01 gegužės 2013 - 08:01
uoj ta akimirka buvo viena laimingiausiu mano gyvenime. Mazylio abu norejome.Nors pries darant testa jauciau, jog mazasis pilvelio gyventojas jau yra, taciau isvydus II bruksnelius visvien negalejau patiketi, kad taip greit pavyko..Kilo daugybe minciu nuo to kaip dabar viskas bus,ar sugebesim but gerais tevais, bet laikas viska sustate i savas vietas smile.gif didesnio dziaugsmo manau ir negali buti 4u.gif
Atsakyti
laba visoms aš vakar dariausi testuką tai rodė vaiduokliuką, tai per daug ir nesidžiaugiau, o vat šiandiena kai parodė dvi ryškias juosteles tai ėmiau verkti blush2.gif žinoma iš laimės, nes maziuko labai norim smile.gif Mane apėmė didelis dziaugsmas ir jokios baimės thumbup.gif
Atsakyti
Nepakartojamas jausmas, nes to norėjome 8 metus bigsmile.gif Ir pagaliau mums pavyko bigsmile.gif
Atsakyti