Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirma karta - laime, dziaugsmas ir t.t.
Antra karta - kad si karta tikrai bus gerai.
Trecia karta - nu jau dabar tai tikrai turetu pavykti isnesioti.

Ketvirto karto dar nebuvo, bet laukiu su didziausia panika ir paranoja.
Atsakyti
Aš galvojau, kad esu neščia. Bet nebuvau tikra, kadangi dariausi gal kokius 7 testus (savaitės bėgyje) ir visi rode antra juostele "vaiduokli". Abu su vyru planavom ir labai laukėm. Kadangi gyvenu užsienyje, tai greitu metu papulti pas daktarą ar pasidaryti kraujo ar šlapimo tyrimą yra ne taip paprasta ,tai galiausiai atsibodo ta nežinomybė ir nusipirkom testa, kuris parodo tiksliai kiek savaičių laukiesi. Kai parodė, kad laukiuosi 2-3 savitės, vos neapsiblioviau iš džiaugsmo, labai abu apsidžiaugėm ploja.gif
Atsakyti
Panašiai kaip Maidenana:

pirmas - valio, pagaliau pavyko!!!
antras - na štai, o dabar viskas bus gerai...

Trečio nebuvo, nelaukiu jo visiškai, kai bus - matyt, kažkiek džiaugsiuosi, bet labiau su nuostata "pažiūrėsim" nei su kokiais nors džiugiais lūkesčiais.
Atsakyti
buvo planuotas tikrai, taciau kai jau pamaciau ll tada jau sunerimau, ir verkiau nuo ryto iki vakaro nenustodama, o vyras mane ramino, kazkodel issigandau ir pagalvojau o kas dabar bus, ka kiti pasakys, kaip reikes visiem pranesti, atrode kad esu per jauna, nes 21 metu pastojau. bet vyras labai man padejo, labai nuramino. atrodo taip planavom, o kai uztikrintai pavyko tada issigandau smile.gif o dabar puikiai tvarkomes ir augam smile.gif
Atsakyti
Išties neapsakomai GERAS JAUSMAS!
mums tai buvo STEBUKLINGA DIENA smile.gif smile.gif
Atsakyti
O mes sužinojome prieš valandėlę! Nenustygstu vietoj wub.gif labai to laukėme ir pagaliau ir mus aplankė stebuklas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 10 13, 17:09)
O mes sužinojome prieš valandėlę! Nenustygstu vietoj  wub.gif labai to laukėme ir pagaliau ir mus aplankė stebuklas!  4u.gif

Sveikinu!Sveikinu!Sveikinu!

Ir mums tai buvo ŠVENTĖ ne mažesenė už Kalėdas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linda Smagi: 13 spalio 2012 - 16:45
Pirmas kartas ilgai planuotas ir lauktas, bet jausmas pamačius II kažkodėl - siaubas, antras kartas neplanuotas bet labai laukiamas, bet jausmas irgi siaubas doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,esu naujoke ir nesenei suzinojau kad laukiuosi. Mes vaikuti apie 1,5 metu planavom ir niekaip nesigaudavo. Ir kai daktare patvirtino kad laukiuosi buvau nustebusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuluxxxx @ 2012 10 15, 21:31)
Sveikutes,esu naujoke ir nesenei suzinojau kad laukiuosi. Mes vaikuti apie 1,5 metu planavom ir niekaip nesigaudavo. Ir kai daktare patvirtino kad laukiuosi buvau nustebusi.  smile.gif

Didziausi sveikinimai!! 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai biggrin.gif
Atsakyti
Buvo keista, negalėjau patikėt... smile.gif bet labai labai nerealiai džiaugiausi 4u.gif ir labai laukiu savo leliuko wub.gif
Atsakyti