Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O as tai ir apsidziaugiau,ir isisgandau tuo paciu bigsmile.gif
Atsakyti
Jausmas pats nuostabiausias, nes abu nestuke.gif norejome smile.gif
Atsakyti
vyrui nesakiau, kad pirkau testa, kad nenuvilciau, jei neparodytu II. Kai pamaciau II buvo lengvas sokas, o poto dziaugsmas biggrin.gif . Tada paemiau vyro mobiluji ir pati filmavau vyro reakcija, kai jis suzino nestuke.gif Poto abu apsikabinom ir apsiverkem. dabar turiu sita filmuka ir kartais pasiziuriu wub.gif
Atsakyti
neapsakomas wub.gif
Atsakyti
Dziaugsmas neapsakomas.. Rankos kojos drebejo, ir sokas buvo, nors ir planavom smile.gif Po to apsiverkiau, aisku is laimes smile.gif))
Atsakyti
Džiaugsmas, baimė, nerimas...oi labai daug emocijų vienu metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bizzz @ 2012 09 12, 09:50)
Džiaugsmas, baimė, nerimas...oi labai daug emocijų vienu metu bigsmile.gif

Pas mane tas pats biggrin.gif Taigi apklausoje nėra vieno tinkamo atsakymo smile.gif
Atsakyti
Pirmąjį planavom. Skrajojau padebesiais.
Antrą kartą... verkiau visą vakarą. Jaučiaus kaip apgauta, nors gi turui vyrą ir taip nutinka kartais, kad neplanuotai... Ir pasidarė baisu, kad dar po pirmojo nespėjau pamiršt, kas buvo nėštumas ir gimdymas
Atsakyti
QUOTE(Gintar!aa @ 2012 09 11, 22:32)
Dziaugsmas neapsakomas.. Rankos kojos drebejo, ir sokas buvo, nors ir planavom smile.gif Po to apsiverkiau, aisku is laimes smile.gif))


Papildyta:
niekaip negalejau patiketi kad mums pavyko po vyro ligos o tada uzpludo baime kad eilini karta nepabegtu,o db ziuriu i miegancia ant keliu dukryte ir negaliu patiket kad mums pavyko,jauciuos lyg dar sapnuociau wub.gif
Atsakyti
Esu naujokė, todėl balsuoti negaliu ax.gif jausmas tai toks keistas, kas dabar bus? kaip bus? Nors vaikelis buvo lauktas, bet baisu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamainga339: 26 rugsėjo 2012 - 13:45
Nors ir nujaučiau, kad taip gali būti, bet kai pamačiau pozityvų testo rezultatą, buvau momentiniam šoke. Su vyru buvom tik tik nusprendę pradėti planuoti ir nesijaučiau visiškai pasiruošus. Kažkaip tikėjaus, kad tas planavimas bent pusę metų - metus tikrai užims.

Iš kitos pusės beveik iš karto pradėjau jausti kažkokią vidinę ramybę, kad viskas bus gerai, su bet kokia situacija aš susitvarkysiu, o jei bus blogai, rasiu, kas padės.
Atsakyti
user posted image

mazdaug toks
Atsakyti