Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(~Rojana~ @ 2012 03 03, 16:42)
mmm velavo vos viena diena, kadangi BT laikesi pakilusi ir turejau kelis NT tai nutariau pagadinti. Isleidau SB i darbuka o pati uzsidariau vonioj  ax.gif antra juostele isryskejo is kart  wub.gif buvo gan sunku patiketi kad pagaliau ir as pamaciau teigiama NT  wub.gif dziaugsmo asaros riedejo ir niekaip negalejau nusiraminti. Visa diena vaiksciojau apsvaigus, niekuo negalejau uzsiimti, nors butinai reikejo ruostis kuciu vakarienei, bet nekilo rankos nieko daryti  ax.gif

sveikinu thumbup.gif pas mus irgi kaledinis stebuklelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 03 03, 19:14)
sveikinu  thumbup.gif pas mus irgi kaledinis stebuklelis  wub.gif

Aciukas mirksiukas.gif
Cia mums tikru tikriausia Kaledine dovana buvo nes ta cikla tikrai nieko nesitikejom ax.gif
Atsakyti
Kai pamaciau dvi juosteles galvojau kad sprogsiu is dziaugsmo vyras irgi buvo be galo laimingas nes labai norejome mazylio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Rojana~ @ 2012 03 03, 16:42)
mmm velavo vos viena diena, kadangi BT laikesi pakilusi ir turejau kelis NT tai nutariau pagadinti. Isleidau SB i darbuka o pati uzsidariau vonioj  ax.gif antra juostele isryskejo is kart  wub.gif buvo gan sunku patiketi kad pagaliau ir as pamaciau teigiama NT  wub.gif dziaugsmo asaros riedejo ir niekaip negalejau nusiraminti. Visa diena vaiksciojau apsvaigus, niekuo negalejau uzsiimti, nors butinai reikejo ruostis kuciu vakarienei, bet nekilo rankos nieko daryti  ax.gif



As irgi sv. Kuciu ryta dariausi NT, aisku jis buvo teigiamas, nes tomis dienomis turejo pasirodyti mano mmm...
Atsakyti
as tai tik vakar suzinojau 4u.gif planavome mes jy galvojau kad kitaip sureguosiu...bet pamaciau dvi juosteles iskart asaru pakalne su didele sypsena,nustoju nulekiu pazet y nt ir vel verkiu is dziaugsmo biggrin.gif o siandien tai kazkaip nesitiki atrodo kaip sapnas...nu bet tiesa thumbup.gif jau planuoju ka pirkt ko nepirkt biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi planavom, bet tik kviesti, kad gimtu kitais metais:D bet va gavosi kitaip... o reakcija, net nezinau, verkt pradejau, ir dziaugtis viduj.. bet zinokit ramiai.... ir dar siandien ryte testa dariau, irgi taip ramiai...ir siandien reiks tevams pasakyti, tik mastau ir jau verkt noriu biggrin.gif

bet tikrai dabar sypsausi... biggrin.gif
Atsakyti
mes vaikiuka planavom apie 4menesius, kazkaip jau pries pasidarant testa viduje jauciau kad esu nestuke.gif tai kai testukas parode teigiama tai sypsena buvo iki ausu ir vyras labai dziaugesi, po to visa diena vaiksciojau issisiepusi ir vis glosciau sau pilvuka ir po siai dienai esu kaip ant debesu visos mintys tik ir sukasi apie mazaji zirniuka viduje wub.gif
Atsakyti
Sveikos, Būsimos Mamytės!
Jungiuosi ir aš į Jūsų gretas. Prieš keletą dienų dariau testuką.. (gerai - tris testukus ) Visi teigiami (jeeeeeeeee!!! ) Jausmas toks...... ir bijau, ir noriu, ir laukiu smile.gif o va, rytoj jau eisiu pas gydytoją smile.gif bet tikriausiai man mažai ką pasakys, nes mažai dar to nėštumo.. nu bet nieko - pasivysiu visas biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi vaikelio norėjom ir laukėm abu su vyru,planavom jau kuris laikas,iš pirmo ciklo nepavyko,nors jau taip tikėjaus,tai kai sužinojom kad laukiuosi,buvo pati laimingiausia diena smile.gif
Atsakyti
Mes planavom tris mėnesius, ir tas trečiasis ciklas buvo lemtingas.. wub.gif
Pasidariau testuką, ateinu į lovą pas vyrą, sakau kelkis, žiūrėk, atsimerk ir pakišau palei nosį biggrin.gif Jis žiūri, nesupranta, dar neatsibudęs biggrin.gif doh.gif Sako, kąą, turėsim kleckiuką, sakau, nu taip išeina, sakau, pagaliau pagaliau pagaliau wub.gif nestuke.gif Sekundžių tarpe pasivertė mane į lovą, apkabino, bučiavo, sakė, kad myli ir kad yra labai laimingas.. wub.gif wub.gif wub.gif O aš verkiau ir nieko negalėjau pasakyti, nes tada supratau, kad mūsų svajonė išsipildė.. heart.gif Dar ir dabar negaliu patikėti, kad būsiu mama, kažkas stebuklingo... Kasdien pakalbinu pilvuką, vyras grįžęs iš darbo pakalbina, pabučiuoja, o aš vėl verkiu doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
visus tris kartus verkiau iš laimės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriliene @ 2012 06 06, 15:36)
Mes planavom tris mėnesius, ir tas trečiasis ciklas buvo lemtingas..  wub.gif
Pasidariau testuką, ateinu į lovą pas vyrą, sakau kelkis, žiūrėk, atsimerk ir pakišau palei nosį  biggrin.gif  Jis  žiūri, nesupranta, dar neatsibudęs  biggrin.gif  doh.gif  Sako, kąą, turėsim kleckiuką, sakau, nu taip išeina, sakau, pagaliau pagaliau pagaliau  wub.gif  nestuke.gif  Sekundžių tarpe pasivertė mane į lovą, apkabino, bučiavo, sakė, kad myli ir kad yra labai laimingas..  wub.gif  wub.gif  wub.gif  O aš verkiau ir nieko negalėjau pasakyti, nes tada supratau, kad mūsų svajonė išsipildė..  heart.gif  Dar ir dabar negaliu patikėti, kad būsiu mama, kažkas stebuklingo... Kasdien pakalbinu pilvuką, vyras grįžęs iš darbo pakalbina, pabučiuoja, o aš vėl verkiu  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Ziuriu musu pilvo gyventojai vieno amziaus biggrin.gif biggrin.gif

Reakcija-asaru pakalnes.Pirma karta savo gyvenime verkiau is laimes.
Atsakyti