Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(hegs @ 2011 01 13, 17:26)
pirma testuka pasidarius iswydau lyg waiduokli biggrin.gif  tada nusprandziau ryt pasidaryti wel, na ka ir wel waiduoklis doh.gif  tada jau nusprendziau isigyti elektonini nestumo testa ir ka po poros min uzrasas (PREGNANT +2weeks) laimes pilnos kenes, sirdis dauzosi, ciumpu telefona ir rasau sms(nes paskambinus nepasakyciau ne zodzio biggrin.gif ) wyrui kad jau busim teweliai nestuke.gif , nesitikejom kad taip greit pawyks thumbup.gif  apsisukom per 1 cikta drinks_cheers.gif db laukiu kada jau pamatysiu vel sawo lialiu wub.gif  ir suzinosiu kas ten gywena 4u.gif

Sveika, man buvo lygiai tas pats, mes su draugu pesė metų planavome vaikiuką, tačiau niekaip nesigaudavo ir kiekvieną mėnesį sulaukusi mėnesinių, labai nusivildavau, nes taipogi labai labai laukiau ir norėjau savo leliuko, nes man maži vaikai tai pats nuostabiausias dalykas, labai juos myliu, tačiau kai pamačiau teigiamą nėštumo testą šiandien, tai nežinau, pasimečiau, išsigandau, nes verkiau ir išgasčio. Galvojau kaip dabar gyvent ka daryt, kaip tėvam pranešti, atrodo viskas blogai. Tačiau dabar pavakarėn, jau labai džiaugiuisi. Tik tas baisus dalykas, o ka dabar tėvai pasakis, nors man 22 m. Su draugu esame jau keturis metus su viršumi. Nes nežinau kaip reikės pranešti tėvam ir kaip jie reaguos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulialia @ 2012 01 19, 21:36)
Sveikos jau esamos ir dar tik būsimos mamytės. Jau daugiau nei pusė metų planavome kūdikį, tačiau niekaip neišėjo. Kai nustojau dėl to nervintis, štai ėmė ir užkibo mums mažiukas. Taigi tik šiandien ryte pamačiau neštumo teste II. nestuke.gif  Labai laiminga esu.  smile.gif Taučiau kartu ir baiminuosi. unsure.gif  Man 22 m., tėvai mano pakankamai griežti, jiems pirmiausiai mokslai, darbai ir pan. doh.gif  Tačiau aš jau laukiuosi. Gal galite patarti kaip man jiems pranešti šią žinią? Na ir kitus svarbius dalykus apie apsilankymą pas gydytojus ir pan. Pirmą kartą laukiuosi, todėl esu pilna emocijų, nežinau net ką galvoti. Tiesiog tūkstančiai minčių galvoje. Jau net baisu daro, jog nežinosiu kaip tinkamai elgtis ir pan. Pasidalinkite savo patirtimi. smile.gif


Sveika 4u.gif Pirmiausiai sveikinu su nestuke.gif Primena man mano situacija, as pati kai suzinojau pradzioj labai apsidziaugiau, pasakiau tevam (jie ir griezti) sureagavo...kaip tevai, tada prasidejo psichoze...nebezinojau pati ko noriu, nezeinojau ar mokesiu, islaikysiu, galesiu...bet praejo viskas ax.gif Dbr dziaugiuosi ir laukiu savo nestuke.gif
Atsakyti
Tas pirmas jausmas toooks... net sunku aprasyt blush2.gif Tik pamacius teigiama testuka, pradejo tukstanti kartu greiciau plakt sirdele ir drebeti rankos 4u.gif uzpludo nerealiai daug klausimu smile.gif dar veliau lyg ir kazkokia baime ir begalinis noras, kd leliukui butu viskas gerai smile.gif ir jau ta pati vakara, atsigulus i lovyte, glosciau pilvuka ir kalbinau, tada dar tik maza kruopiuka, savo pilvelyje wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(HIDRRA @ 2012 01 19, 22:45)
Tas pirmas jausmas toooks... net sunku aprasyt  blush2.gif Tik pamacius teigiama testuka, pradejo tukstanti kartu greiciau plakt sirdele ir drebeti rankos  4u.gif uzpludo nerealiai daug klausimu  smile.gif dar veliau lyg ir kazkokia baime ir begalinis noras, kd leliukui butu viskas gerai  smile.gif ir jau ta pati vakara, atsigulus i lovyte, glosciau pilvuka ir kalbinau, tada dar tik maza kruopiuka, savo pilvelyje  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Man lygiai taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės, kai pamačiau tas II juosteles, tai net nežinau, tokie keisti jausmai užplūdo, labiau nuostaba, nes pavyko pastoti iš pirmo ciklo. Dvi ginekologės iš trijų man sakė, kad aš nevaisinga. Viena tai iš vis atrėžė, kad aš niekada negalėsiu tapti mama, o kita pradėjo burti, kad pas mane policistinės kiaušidės ir aš esu nevaisinga, bet jei noriu bent jau po poros metų susilaukti mažylio, turiu pradėti pas ją gydytis, o gydymas bus neva labai ilgas ir brangus (tai buvo prieš trejus metus). O mes su vyru iki šios vasaros nė karto nebuvome bandę susilaukti vaikų, nors ir esam daugiau kaip šeši metai susituokę, nes aš visų pirma norėjau mokslus pabaigti, karjerą pasidaryti ir tik tada apie vaikus galvoti. Tai va, šią vasarą nusprendėme, kad kaip ir laikas mums vaikučių susilaukti, juolab kad ir amžius jau ne iš pačių jaunųjų. Tai kai pamačiau dvi juosteles, pradėjo rankos kojos drebėti, negalėjau patikėti, kai atsipeikėjau, tai iš laimės apsiverkiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidajk: 24 sausio 2012 - 21:38
viena ryski, kita - vaiduoklis. tarsi zeme isslydo is po koju... sirdis kalatojosi krutineje. du asaru upeliai. norejosi verkti garsiai garsiai... bet negalejau...sedejau ant vonios krasto ir galvojau "kas dabar bus". baime baime baime...
net dabar siurpas nupurte prisiminus... brrr
o dabar net neisivaizduoju to senojo gyvenimo tesinio.
ziuriu i ta maza butybe ir galvoju, kad tik siek tiek daugiau nei pries metus man zeme slydo is po koju, o dabar jis miega savo lovyteje kaip maziukas angeliukas ir iprasmina mano gyvenima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddii: 27 sausio 2012 - 22:59
Ašaros, drebėjo keliai, širdis spurdėjo - BEGALINIS DŽIAUGSMAS. Neišpasakyta bigsmile.gif
Atsakyti
Is tikruju tai nepatikejau, nors ir planavom, nors ir testukas rode II, bet vis dar su vyru negalejome patiketi, todel testu sugadinau labai daug... o galiausia isitikinau tik nuejusi pas gydytoja ir per eko pamaciusi savo mazyli... biggrin.gif
Atsakyti
kai laukiausi pirmo sunaus ir pamaciau testuke II, tai buvo ir asaru,dziaugsmo, sokinejimu ir valioooo sukiu..adrenalinas tikrai lb sukilo biggrin.gif lialiuko laukem ir planavom, bet jau kai pagaliau uzkibo, tai negalejau patiketi.

o antra karta, net nepatikejau. nesakysiu, kad laimes buvo maziau.tikrai ne. bet negalejau patiketi, kad is pirmo karto uzkibo blush2.gif antrus II, pasitikau be asaru,sokinejimu ir valiooo suksniu, bet su ramia palaima ir dziaugsmu sirdyje 4u.gif
vis galvojau apie tai, kad jau greit bus ne vienas, bet du angeliukai kurie kasdien darys mano gyvenima vis prasmingesniu wub.gif


Atsakyti
kaip smagu skaityti visu istorijas smile.gifo man buvo taip .. pirma kartas asaru pakalnes .. teko atisisakyti kad ir kaip skaudu.. antras kartas , dziaugsmo pilnas nes buvo lauktas ir planuotas , bet deja .. nestumas ne gimdoje sad.gif( na o dbr 4 savaiteles mums , tik dar nera to didelio dziaugsmo .. nes 6 savaiciu kai busiu tik ziures kur mano zirniukas isitvirtines .. jai viskas bus gerai , manau skraidysiu padebesiais .. ir dbr jau uzsisvajoju . smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(irena1987 @ 2012 03 02, 09:42)
kaip smagu skaityti visu istorijas smile.gifo man buvo taip .. pirma kartas asaru pakalnes .. teko atisisakyti kad ir kaip skaudu..  antras kartas , dziaugsmo pilnas nes buvo lauktas ir planuotas , bet deja .. nestumas ne gimdoje sad.gif( na o dbr 4 savaiteles mums , tik dar nera to didelio dziaugsmo .. nes 6 savaiciu kai busiu tik ziures kur mano zirniukas isitvirtines .. jai viskas bus gerai , manau skraidysiu padebesiais .. ir dbr jau uzsisvajoju . smile.gif nestuke.gif


linkiu, kad viskas butu gerai... 4u.gif
Atsakyti
mmm velavo vos viena diena, kadangi BT laikesi pakilusi ir turejau kelis NT tai nutariau pagadinti. Isleidau SB i darbuka o pati uzsidariau vonioj ax.gif antra juostele isryskejo is kart wub.gif buvo gan sunku patiketi kad pagaliau ir as pamaciau teigiama NT wub.gif dziaugsmo asaros riedejo ir niekaip negalejau nusiraminti. Visa diena vaiksciojau apsvaigus, niekuo negalejau uzsiimti, nors butinai reikejo ruostis kuciu vakarienei, bet nekilo rankos nieko daryti ax.gif
Atsakyti