Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As pradejau labai verkti, kai suzinojau, kad laukiuos, nes dar tuomet, busimas vyras, padare testa, o as kitame kambaryje laukiau, net negalejau pati pamatyti, labai bijojau teigiamo. Taip sirdis dauzes is siaubo, labai nenorejau buti nescia, bet po to apsipratau, kad kitaip nebus smile.gif
Atsakyti
Istiesu tai pasidarius pirma testuka isvydau vos iziurima antra juostele, tad nieko negalvodama testa ismeciau... (Man jau ir anksciau buvo rode antra neryskia juostele o nesilaukdavau istiesu). Jei nuosirdziai paskutinius kelis planavimo menesiu as net negalvojau kad apskritai kadanors bepastosiu (planavom apie pusantru metu iki kol pagaliau pavyko smile.gif ) ir nors laukiau nestumo, norejau maziuko ir jis buvo planuotas, mane visvien istiko sokas, galvojau kaip kas bus, kaip dabar gyvensim smile.gif Zinoma buvau laiminga, bet labai ilgai negalejau patiketi, nebesuskaiciuociau kiek testuku sugadinau (tikrai daugiau nei 10... blush2.gif ), nepatkejau net kai daktare patvbirtino nestuma (kadangi skano tuomet dar nedare, tik paklausinejo, pamaniau ka ji zino lotuliukas.gif Ir tik kai buvo jau daugiau nei 11-a savaiteliu ir pirma karta ekrane pamaciau maza zmogiuka viskas pasidare zymiai tikriau ir realiau smile.gif wub.gif Dabar jau yra 18-a savaiteliu kaip laukiuosi, esu be galo laiminga, bet vistiek dar siektiek nerimauju kad nebutu kasnors blogai (matyt del taip ilgai planuoto nestumo kazkokia baime vis dar jauciu) ir begalo laukiu kito ultrasaundo kuri turesiu uz poros savaiciu, labai noriu suzinoti ka nesioju, jei tik pasirodys vaikiukas, ir noriu kad daktare patvirtintu ar tikrai viskas gerai, kad galeciau pagaliau nusiiraminti ir ramiai laukti ateinancio vaikelio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
rankos drebejo ,buvo keista ,taciau dziaugiausi smile.gif
Atsakyti
su pirmu nestumu buvo zinoma begalinis dziaugsmas,kad pavyko taip greitai (per 2cikla),o su antru 4 ciklus bandem ir nieko.nusprendem kaip bus-taip.MB isvaziavo i komandiruote ir grizinedavo tik savaitgaliais,taigi pagalvojau kad planavimai baigti.Taciau tada mazylis persigalvojo ir nusprende visdelto pas mus ateiti,kazkaip sugebejo susisukti per viena savaitgali biggrin.gif pamacius II buvo didziule nuostaba,o po to aisku didziulis dziaugsmas biggrin.gif
Atsakyti
Kartu buvo ir nuostaba, ir didelis džiaugsmas smile.gif Nuostaba dėl to, kad pavyko iš pirmo planavimo ciklo, nesitikėjom, kad taip greitai pavyks (iš tikrųjų širdyje tikėjaus smile.gif) ir dar dėl to, kad dariau nėštumo testą savaitę iki tol ir jis neparodė dviejų juostelių per pirmas 5 min (tada išmečiau į šiukšliadėžę ir dar patikrinau po poros val. - tada jau rodė antrą neryškią juostelę, bet juk po 5 min rezultatas neturi būti vertinamas, tai ir nepatikėjau). O didelis džiaugsmas, nes jau norėjom abu, suplanavom, o dar dvigubai smagiau, kad pavyko greitai smile.gif
Atsakyti
pirma testuka pasidarius iswydau lyg waiduokli biggrin.gif tada nusprandziau ryt pasidaryti wel, na ka ir wel waiduoklis doh.gif tada jau nusprendziau isigyti elektonini nestumo testa ir ka po poros min uzrasas (PREGNANT +2weeks) laimes pilnos kenes, sirdis dauzosi, ciumpu telefona ir rasau sms(nes paskambinus nepasakyciau ne zodzio biggrin.gif ) wyrui kad jau busim teweliai nestuke.gif , nesitikejom kad taip greit pawyks thumbup.gif apsisukom per 1 cikta drinks_cheers.gif db laukiu kada jau pamatysiu vel sawo lialiu wub.gif ir suzinosiu kas ten gywena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hegs: 13 sausio 2011 - 17:33
Sveikos visos 4u.gif Is tiesu negaleciau tvirtai pasakyti, kad mano nesumas yra visiskai atsitiktinis ir nei kiek neplanuotas. Kol dar nebuvau pasidariusi NT labai norejau tapti nestuke.gif , nezmoniskai myliu vaikus ir labai norejau savo leliuko...Bet dabar atrodo dingo kazkur mano motinystes jausmas....Gal tai del to, kad man pirmas nestumas, kad labai daug ko nezinau, tikrai turiu begales baimiu. Bet jauciuosi labai nesmagiai, kai paskaitau kaip kitos nestuke.gif dziaugiasi savo didejanciais pilvukais, laukia savo maziuku, ir griauziu save, del to kad pati nebezinau noriu as to leliuko ar ne... Ir del tu savo minciu velgi save kaltinu, nes nenoriu, kad mano pusliukas, nors dar gal ir nieko nesupranta, bet nuo pirmu savaiciu jaustusi nereikalingas...
Gal yra daugiau tokiu nestuke.gif su pasiklydusiu motinystes jausmu? O gal as cia viena tokia....
Atsakyti
nu su visais trimis nestumais reakcijos skirtingos lotuliukas.gif tai net nezinau uz ka balsuoti doh.gif pirmas, labai ilgai lauktas, buvo vienas pabeges leliukas, tai labai labai dziaugemes, bet ir bijojau, kaad tik viskas gerai. su antru vaikuciu, planavom, bet atejo jo didenybe krize ir galvojom, kad stabdysim, bet mazius sugalvojo kitaip, va tada buvo asaros, baime, kaip viskas reiks daryti, bet kaip sakoma, duoda Dievas dantis duoas ir duonos thumbup.gif nu o va dabar sitas mazylis tai ... oi ne biskio neplanuotas, na kaip planuotas, bet po kokiu 5 metu doh.gif tai verkiau savaite laiko, galvojau, kad visi laikys vos ne kokiais asocialais, kad trecias vaaikas, bet visi palaiko, visi dziaugesi, o ir as dziaugiuosi, nes vis delto mazylis pasirinko idealu laika wub.gif
Atsakyti
Man NT buvo tik pasizaidimui, stebejau kaip ryskeja juostele, is vos matomo vaiduokliuko iki ryskios rozines wub.gif viska vainikavo HCG kraujo tyrimas, kuris pasake, kad nestumas yra 4u.gif suzinojus apsiblioviau is laimes wub.gif galbut del to, kad planavome, tai jausmas buvo nepakartojamai nuostabus thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelda @ 2012 01 09, 18:23)
Sveikos visos  4u.gif  Is tiesu negaleciau tvirtai pasakyti, kad mano nesumas yra visiskai atsitiktinis ir nei kiek neplanuotas. Kol dar nebuvau pasidariusi NT labai norejau tapti  nestuke.gif   , nezmoniskai myliu vaikus ir labai norejau savo leliuko...Bet dabar atrodo dingo kazkur mano motinystes jausmas....Gal tai del to, kad man pirmas nestumas, kad labai daug ko nezinau, tikrai turiu begales baimiu. Bet jauciuosi labai nesmagiai, kai paskaitau kaip kitos  nestuke.gif    dziaugiasi savo didejanciais pilvukais, laukia savo maziuku, ir griauziu save, del to kad pati nebezinau noriu as to leliuko ar ne... Ir del tu savo minciu velgi save kaltinu, nes nenoriu, kad mano pusliukas, nors dar gal ir nieko nesupranta, bet nuo pirmu savaiciu jaustusi nereikalingas...
Gal yra daugiau tokiu  nestuke.gif    su pasiklydusiu motinystes jausmu? O gal as cia viena tokia....

Na as tai norejau, laukiau, svajojau.. taciau ir dabar ta nuotaiku kaita veda is proto - viena diena viskas thumbup.gif o kita galvoji ar busi gera mama unsure.gif taciau tai normalu.
taciau jei jums kyla klausimas ar norite to leliuko ar ne, tai keblu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2te0528: 10 sausio 2012 - 13:06
Na, o aš dar iki šiol nelabai tikiu, kad esu nestuke.gif Tikriausia galutinai patikėsiu kai gydytoja pasakys, jog viskas gerai, kad aš nėščia, kad mažylis vystosi, auga...
Netgi vyras per daug nesidžiaugia dabar, nes bijo, kad nuėjusi pas gydytoją sužinosiu, jog iš tikrųjų nesilaukiu... Nors mmm nėra, visi, kuriuos dariausi testai teigiami...
Laukiu vizito pas gydytoją, kuris žiauriai toli dar... doh.gif
Atsakyti
Sveikos jau esamos ir dar tik būsimos mamytės. Jau daugiau nei pusė metų planavome kūdikį, tačiau niekaip neišėjo. Kai nustojau dėl to nervintis, štai ėmė ir užkibo mums mažiukas. Taigi tik šiandien ryte pamačiau neštumo teste II. nestuke.gif Labai laiminga esu. smile.gif Taučiau kartu ir baiminuosi. unsure.gif Man 22 m., tėvai mano pakankamai griežti, jiems pirmiausiai mokslai, darbai ir pan. doh.gif Tačiau aš jau laukiuosi. Gal galite patarti kaip man jiems pranešti šią žinią? Na ir kitus svarbius dalykus apie apsilankymą pas gydytojus ir pan. Pirmą kartą laukiuosi, todėl esu pilna emocijų, nežinau net ką galvoti. Tiesiog tūkstančiai minčių galvoje. Jau net baisu daro, jog nežinosiu kaip tinkamai elgtis ir pan. Pasidalinkite savo patirtimi. smile.gif
Atsakyti
Apėmė džiaugsmas kai pamačiau II wub.gif Nors jau keletą dienų prieš darantis NT nujaučiau, kad jau galiu būti nestuke.gif
Atsakyti