Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kai pamačiau tuos nuostabius II brūkšniukus, kokią valandą atsiguliau į lovą ir žiūrėjau į testuką, nesupratau kaip reikia reaguoti, nes netikėjau, dabar net keista pasidaro prisiminus ax.gif o kai paskambinau vaikiuko tėtukui pranešti tokios naujienos, va tik tada pradėjau džiaugtis, ašaros iš laimės bėgo blush2.gif
ABU labai laukėme šio momento, kai aš pastosiu...
Atsakyti
Ismuse karstis, pasiliejo laimes asaros ir mintis 'Pagaliau"...Su abiem nestumais... Labai planuoti ir laukti jie wub.gif
Atsakyti
Tik pasidariusi testą kokias penkias minutes kaip idiotė šypsojausi, o paskui dvi dienas žliumbiau, turbūt mėnesio ašarų atsargas išliejau. Toks siaubas apėmė, kad nebežinojau, kur dėtis. Nors nėštumas beveik planuotas, iki šiol nejaučiu jokios ekstazės ar didelės meilės, ir taip liūdna dėl to...... sad.gif
Atsakyti
Nors pastojau po 1,5 metu bandymo ir gydymo, pirma reakcija vis tiek buvo siaubas. Man gydytoja nebuvo suteikusi daug vilties pastoti po vieno gydymo kurso, tai ir nesitikejau, kuriau karjeros planus ir NT pasidariau tik todel, kad mmm velavo pora dienu, o as turejau atliekama. Tikrai dziaugtis pradejau tik po keliu dienu blush2.gif
Atsakyti
Mes su vyru-dar tik draugavome labai norejome to mazo verkiancio stebuklelio 4u.gif isdraugavom metus laiko-matyt labai gerai vienas kitam tikom,kad abu ryzomes vaikui po trumpos draugystes...bet prabego metai ir mums nieko nesigavo ememe nerimauti verysad.gif bet va ir i musu kiema atejo taip laukta sstebuklas...Vyrukas gryzes is norvegijos pabuvo nepilna menesiuka namie..ir jam isvykus prabego 6 savaites,kai mano pilvuko apacia labai jau keistai eme temti biggrin.gif mano klasioke jau ir anksciau sake esi nescia biggrin.gif bet va priekyje mane slauke 3 nestumo nestuke.gif testai ir taip pamaciau dvi juosteles o Dieve..pamanaiu,kad namu duris isversiu is dziaugsmo biggrin.gif 4u.gif vyras buvo gryzes is naktines (norvegijoje dirbo)rasau jam sms,kelkis brangusis ir greit mn skambink is laimes nebevaldziau koju,kad nubegciau pasipildyti sask.ir pati jy kelt biggrin.gif rasiau rasiau sms ;D is laimes virpanciomis rankomis biggrin.gif ir staiga skamba telefonas biggrin.gif thumbup.gif sakau brangusis sedi?? ne sako,sakau prisesk biggrin.gif nu sakyk sako ka snutiko a rjau nebemyli manes palieki???is miegu jam taip gal pasirode blush2.gif sakau mazi as nescia drinks_cheers.gif thumbup.gif jisai mn ir sako palauk mazyte leisk prisest biggrin.gif ir tada paklause ar nejuokauju ;]]]
Va,o pries isvykdamas dar nezinojome del sekmingo pastojimo jis mn pasipirso tai gryzo vasara kai jau buvau 4menesi nescia ir susituokeme Dievo akivaizdoje biggrin.gif is laimes biggrin.gif wub.gif wub.gif esame labai laimingi
Atsakyti
O mes pastojome gana greitai, tik viena karta mmm susirgau, kai nustojome saugotis.. smile.gif skaiciavau kada tos nelauktosios sventes turi ateiti, ziuriu jau ryt, poryt, ale jokiu mmm pozymiu nejauciau.. siaip kiekviena karta ciuciut silpna budavo, skaudedavo pilva truputeli, o tuo metu nieko... ramu.. Susirgdavau mazdaug 29-30 ciklo dienom. Ziuriu 29 - nieko, jokiu pojuciu.. 30 ciklo diena vel gi ramu. (kaip tik buvo penktadienis) darbe jau ejau is proto, ant kedes sedejau kaip ant adatu - greiciau i vaistine! biggrin.gif Is darbo tiesiai nulekiau i vaistine nusipirkau du NT. Del viso pikto lotuliukas.gif Is vaistines mygom namo. paskaiciau, kad testa geriau daryti ryte... Ai galvoju, px, nx, bent viena darausi dabar - nebegaliu, neistversiu biggrin.gif tai pirmas mano nestumas ir apskritai pirmas nestumo testas, net nelabai zinojau kaip naudotis lotuliukas.gif nu bet kai viska paskaiciau ir kaip reikia padariau - ir kai testas parode DVI juosteles - nebezinojau kur detis.. pradejau vienu metu ir verk, ir juoktis, ir is kampo i kampa vaiksciot.. Aisku viskas is laimes thumbup.gif wub.gif taip senai vaikiuko norejau.. brangusis is darbo grizti turejo tik velai vakare, visas jegas sukaupiau bet telefonu, nepasakiau, sulaukiau kol gris namo. jis tik izenge pro duris ir pirmas - klausimas - tai nesusirgai? lotuliukas.gif (Matyt ant kaktos man buvo parasyta thumbup.gif ) sakau, tai ne tik nesusirgau, bet ir NT teigiamas - mes laukemes !! Tai sureagavo ramiai kaip belgas - sako - zinau!! lotuliukas.gif tu, sako, paskutines kelias dienas, kaip nesava biggrin.gif
Zodziu - jausmu pirma akimirka daug.. Ivairiu ir labai teigiamu smile.gif paskui tik prasidejo nerimas ar viskas bus gerai su maziuku ir pan..
beje, antrasis NT jau ketvirta men stalciuj voliojasi, taip ir nepanaudojau.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miskutis @ 2010 11 09, 18:19)
beje, antrasis NT jau ketvirta men stalciuj voliojasi, taip ir nepanaudojau..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif aš tai turėjau trigubą pakuotę, tai visus tris sunaudojau blush2.gif
Atsakyti
turbut viena is paciu dziaugsmingiausiu akimirku gyvenime wub.gif
Atsakyti
mes abu labai dziaugiames. dabar vel slapcia pagalvoju apie antra ax.gif
Atsakyti
As jau jauciau menesinem veluojant vos kelias dienas, arba labai tikejausi smile.gif O jausmas isties nerealus, tik nusprendem su busimuoju, kad laikas tuoktis, is po poros savaiciu zinia - laukiuosi, tai priemiau tai kaip zenkla is virsaus, laiminanti ir busima santuoka, ir busima gyvenima seimoje smile.gif
Atsakyti
Jau darydamasi testa zinojau jog turetu buti teigiamas ats. Mes planavome, tai kai pamaciau dvi juosteles pasimeciau,akyse suzibo asaros. Taciau buvau laiminga,o kai vakare pranesiau savajam abu buvom laimingi,sedejom apsikabine su sypsena veide,o manasis jau tada svajojo kaip zais su vaiku lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis.
Pirmąjį vaikelį gandras atnešė neplanuotai - tai tikrai ištiko siaubas, o kas gi dabar bus!?!
Antrąjį vaikelį planavom, tai pamačiusi II laaaaabai apsidžiaugiau. Nerealiai wub.gif
Atsakyti