Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na is pat pradziu istiko lengvas sokas, kaj pamaciau II doh.gif nes vaikelis nebuwo planuotas, kaip sakoma netyciukas ax.gif bet po to nusiraminau, apsidziaugiau ir siuo metu vaikelis yra be galo laukiamas, taj tikras stebuklas, kaj suzinai kad gali buti mama nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Na, čia aš naujokė. smile.gif
Abu su vyru jau senokai apie tai galvojome. Vis bandėme ir bandėme ir po kiek laiko pavyko. biggrin.gif
Pirma mintis buvo ' o siaube'. Tada tik atėjo kita mintis 'pagaliau' biggrin.gif Vyras labai apsidžiaugė. bigsmile.gif
Tik man vis pasireiškia gimdymo baimė. doh.gif Dar nežinau kaip ir kur gimdysiu, o jau bijau nežmoniškai.
Atsakyti
smile.gif+2010 03 09, 22:58-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 03 09, 22:58)
Gera skaityti tokias grazias mintis  wub.gif

Gaila pacioje pradzioje pas mane nebuvo tokiu unsure.gif  esu jauna ir buvau labai issigandusi, buvo ir asaru, visko... o dabar, kai susitaikiau su ta mintimi esu pats laimingiausias zmogus zemeje wub.gif

na va mangrynai kaip tau buvo,bet uz tai kai pamatai kudikeli judanti kiek laimes buna thumbup.gif
Atsakyti
labukas, as vakar isleidau saviski i darbuka ir iskart ejau darytis NT po minutes jau pamaciau II ir vis niekaip negaliu tuo patiketi, nors ir vakar turejo but m.... ju dar nera iki siandien,bet toks jausmas kad tuoj tuoj pasirodys,tad nutariau palaukt dar keles dieneles pasidaryt pakartotinai NT ir tada jau keliaut pas daktaryte visko susizinot tiksliau... tikiuos viskas bus gerai nors dar vis negaliu patiket kad busiu mamyte vis pagalvoju pergerai kad tai butu tiesa blush-anim-cl.gif
Atsakyti
na kai as pamaciau II tai net prisedau ir dar gal 10kartu ziurejau i pakuote ar tikrai II reiskia kad nestuke.gif biggrin.gif soko busenoj buvau blink.gif o savajam kai pranesiau tai net nusvito thumbup.gif ir puole kaip beprotis pilvuka buciuot thumbup.gif
Atsakyti
Na nepavyksta man atsakyti vienu atsakymu blush2.gif
Tikrai skirtingi atsakymai kiekvienam teigiamam testui rolleyes.gif

su pirmu - laimė - aš sutverta būti motina, tai mano svajonė
su antra - dviguba laimė - mes to norėjom ABU
su trečiu - siaubas ir nepasitikėjimas - o kas dabar bus
Atsakyti
Sveikos visos, nestukes ax.gif
man tai buvo lb netiketa, NES kazkaip tai buvau isitikinusi, kad apsinuodijusi esu, del to pykinimas doh.gif taip buvo pirmas kelias dienas negera, kad... lekiau pas gyd tirtis, galvojau, ko cia taip ilgai uztruko tas blogumas...o kad laukiuosi, taip, buvo minciu, del to grizus is ligonines(tyrimai nieko neparode blogo, o gyd neuzsiminiau, kad galbut laukiuosi.. )pasidariau testa, bet jei atvirai-nemaniau, kad bus II juostukes.... todel sukus apsukus lekiau keliskart pasitikrint, ar nesutriko regejimas bigsmile.gif esam lb laimingi, lb laukiam... nestuke.gif thumbup.gif aisku, baimes irgi truputi yra...
Atsakyti
abu kartus džiaugsmas,nes planavome ir norėjome labai smile.gif
Atsakyti
Aš apsiverkiau iš laimės, o vyras patarė labai nesidžiaugti, nes jei netyčia testas suklydo(antra juostelė buvo labai neryški), būtų per daug liūdesio... Bet testas nesuklydo wub.gif
Atsakyti
Nors abu vaikučius planavome,bet vistik pirminė reakcija,tai drebančios rankos ir nerimas,kaip čia viskas bus dabar,o praėjus kokiom penkiom minutėm užplūdo didžiulis džiaugsmas,supratus,kad įvyko tai,ko su MB abu labai norėjome wub.gif
Atsakyti
nors man jau 20savaiciu vis dar negaliu patiketi vis atrodo kad taj sapnas ir greit pabusiu gal del to kad tiek laiko visiskai nejauciu jokiu nestumo pozymiu nei pilvo nei pykinimo nei dar konros niekas atrodo nepasikeite pasidariau viena testa apsiverkiau isigandau net nezinojau ka daryt galvojau net nesakyt niekam nieko ir tyliai susitvarkyt viska... unsure.gif dar ta pacia diena vel pasidariau testa vel ryskios iskarto dvi juosteles dar viena nusipirkau ir vel tas pats ir dar net parode 3savaites na bet vistiek taj manes neitikino neistverusi pasakiau savo mylimajam na jis aisku savaime labai apsidziauge o as ji visaip isvadinau apkaltinau kad man gyvenima sugadino ir t.t. meciau ta testa i akis ir pareiskiau negimdysiu schmoll.gif kita diena pradejau kraujuot is pat ryto labai isigandau, turbut kazkaip atgijo motiniskieji jausmai, visom pazystamom apskambinau kur kokia artimiausia ligonine ir tiesiu taikymu tada pajauciau kaip as to vaikelio noriu 4u.gif nors iki siol as dar kaip sapne ir negaliu patiket nors ir naturaliau bijau bet dziaugiuosi kad tada nesiryzau tokiai baisiai klaidai turbut del to griauzciausi visa gyvenima
Atsakyti
net juokas ima kaip dabar pagalvoju blush2.gif apsivede buvom 3 men.kai as pastojau.aisku tai buvo netyciukas,nes planavom dar sau pagyvent,kazkur nuvaziuot kazka pamatyt.o gavosi taip kaip gavosi ir tuo dabar labai dziaugiuosi.bet tuo momentu kai pamaciau teigiama testo atsakyma,atrode visas gyvenimas pro akis prabego,is to siaubo ka dabar daryt.aciu dievui vyras labai dziaugesi,tai ir as po kiek laiko apsiraminau. antraja suplanavom menesio tikslumu biggrin.gif ,o jai paaugus supratau kad labai noriu dar vieno,tai dabar laukiames trecio bigsmile.gif
Atsakyti