Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
pastojau po pirmo nesisaugojimo menesio..abu sito nerejom,bet gaila ne viskas iki galo saunu...nesivystantis nestumas-abrazija verysad.gif
Atsakyti
kai pamaciau testa su II pradejo sirdis dauzytis,ir tiesa sakant issigandau,nors ir buvo planuotas leliukas blush2.gif issigandau atsakomybes,ar busiu gera mama,kaip viskas toliau bus ir t.t o paskui jau apeme didziule laime,kad busiu mama,kad nesioju po savo sirdute kita sirdute wub.gif ir dabar esu labai laiminga,kai kiekviena diena galiu jausti savo angeliuko judesiukus wub.gif
Atsakyti
as tai atsisedau ant klozeto ir verkt pradejau biggrin.gif ir is laimes ir is nerimo, paskui nusiraminau ir buvau labai laiminga smile.gif
Atsakyti
kai NT parode II, tai uzliwverkjo karscio banga, o tada klykaudama ir verkdama is laimes laksciau po namus, tada vel uzejau i tulika paziuret ar ten tikrai II ir isitikinus laimes klykavimai ir asaros dar uzsitese keliom min biggrin.gif tai nuostabiausias jausmas buvo ir yra dar iki siol, dekoju dievuliui us palaima ir kiekviena spyri nestuke.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Gera skaityti tokias grazias mintis wub.gif

Gaila pacioje pradzioje pas mane nebuvo tokiu unsure.gif esu jauna ir buvau labai issigandusi, buvo ir asaru, visko... o dabar, kai susitaikiau su ta mintimi esu pats laimingiausias zmogus zemeje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2009 11 12, 15:08)
As siandien galutinai isitikinau kad turiu mzuciuka leliuka pilve  nestuke.gif  ,buvom pas gydytoja,maciau ji,ir maciau jo plakancia sirdele... 4u.gif  beja mums jau 7 savaites smile.gif,bet kazkaip vis neina ptiket,nesitiki ir viskas  smile.gif  bet kas minute vien tik apie tai galvoju  smile.gif



patikesi kai prades matytis pilvelis jausi judesiukus... bigsmile.gif nestuke.gif iki pilvinuko ir as negalejau patiketi kad manyje auga zmogeliukas mirksiukas.gif atrodo tai neimanomas dalykas ax.gif
Atsakyti
Mano istorija yra tokia, kai pasidariau nestumo testa ir pamaciau II labai apsidziaugiau, pradejom su vyru svajoti kaip vyresneliui pasakysim, kaip kambari irengsim, bet nespejom nuvykti iki gines kai ivyko persileidimas angel_sadangel.gif . Kai nuvykom pas gine, apziurejo, padare kraujo tyrimukus ir palinkejo sekmes, sake, kad viskas gerai ir kad po pirmuju mmm jau galime vel darbuotis ax.gif Taciau mm taip ir nesulaukiau, vel pamateme II dabar jau bijau kazka planuoti ir per daug svajoti, labai bijau, kad nepasikartotu unsure.gif Nors giliai sirduteje labai tikiuosi, kad viskas bus ir yra gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
Is pradziu didele baime o kas dabar bus blush2.gif bet kai pamatai plakancia sirdelia atrodo,kad nieko geriau ir nuostabiau but negali! thumbup.gif
Atsakyti
pas mane buvo taip. atsikeliau anksti (palyginus kaip visada keliuosi smile.gif ) 6val. isleidau vyra i kelione. tada pagalvojau kad reik pasidaryti testuka, nes reik darytis is rytinio slapimo. na ir ka pusiau mieganti pasidariau testuka. ir ka jus manot nepraejus nei minutei pradejo rysketi antra juostele clap.gif kaskaip ispradziu ispyle karstis ir toke sypsena buvo kad tikrai iki ausu biggrin.gif negalejau susiciaupti ax.gif paskui dar karta pasiziurejau ar tikrai, gal susisapnavo, bet ne, jis buvo tikras biggrin.gif isejau is toleto, einu i kambari ir issisiepus, bandziau susiciaupt nes galvoju kasnors pamatitu tai sakytu kad nesveika isejo is toleto toke patenkinta lotuliukas.gif kai vyras gryzo ir jam pasakiau tai jis nenustygo vietoi is laimes. dar ispradziu kai parodziau testuka pagalvojo kad rodau ovuliacijos testa. tai sako: "o siandien stiprei zaisim" biggrin.gif sakau: "ne" jis: "kaip tai ne?" as:"juk cia NT" tai kai pradejo kilnoti mane tai galvojau kad net lubas pasieksiu lotuliukas.gif jausmas tai super clap.gif
Atsakyti
Tikriausiai maniskis labiau apsidziauge nei as kai pamate tas 2 juosteles, nes man testas nerode gan ilgai nestumo, nors as jau 90% buvau isitikinusi, kad pastojau, nes vis kazkaip organizmas buvo jau sureagaves biggrin.gif Tai as tik isitikinau, kad tikrai pastojau, o maniskis tai dizugesi, nes niekaip netikejo, kad jau pastojome thumbup.gif
Atsakyti
kol vonios kambaryje dariausi NT,mano B lauke uz duru ax.gif ant pakuotes buvo parasyta jog palaukti testo rezultatu 3min,man pacias ryskiausias juosteles parode po 3sekundziu biggrin.gif per ta akimirka visas pasaulis apsiverte aukstyn kojom,visa pradejau drebeti,tik nezinau ar is baimes,ar is laimes,ar is susijaudinimo bei dziaugsmo blush2.gif isejus is vonios zodziu nebereikejo-emocijos liejosi per krastus wub.gif dabar labai laukiam musu stebukliuko ateinant nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Mazge123, thumbup.gif 4u.gif sypsojausi skaitydama blush2.gif
Atsakyti