Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
thumbup.gif nestuke.gif clap.gif clap.gif clap.gif va taip buvo smile.gif
Atsakyti
as apsiverkiau, tada nuvaziavau nuspirkau antra testa, vel parode II, tada vel apsiverkiau, tada paskambinau vyrui ir apsiverkiau 3 karta lotuliukas.gif aisku visus 3 kartus verkiau is dziaugsmo rolleyes.gif
Atsakyti
pirmas atsakyma pamate vaikinas , po to dar mane truputi paerzines pasake kad teigiamas tai buwo sokas ,taciau regawau labai saltai ir niekas nesikeite iki kitos dienos tada tik pradejau dziaugtis , nzn kodel taip buwo
Atsakyti
labai apsidžiaugiau, juokiausi ir ašaros skuostais bėgo
Atsakyti
Kadangi tą mėnesį ND tebuvo du kartus tai nieko ir nesitikėjau (turint omeny, kad beveik metus nieko nesigavo) biggrin.gif Merginos planuoklyje erzino, kad vėluojančios mmm yra ženklas, galvojau: niu jūs erzinkitės kiek norit, bet jau aš savo organizmą tai pažįstu: PMS kankino, skaudėjo krūtinę... Galiausiai atsiminiau, kad spintelėje yra nuo seno užslėptas NT, galvoju, na ir sugadinsiu, tai bus ramybė dar mėnesiui. Parlėkiau pietų, greitai apsysiojau ir einu valgyt. Pasižiūriu, lyg tai nieko. Po kelių minučių lyg ir vaiduoklį pamačiau. blink.gif Žiūriu žiūriu ir nesuprantu - seniau tokių bajerių nebūdavo blink.gif . Žodžiu, nemelavo vaduoklis ir buvau tooookia laiminga wub.gif Dar ilgai negalėjau patikėti savo laime. O MB iš viso pradėjo tikėti tik kai nestuke.gif kyšoti pradėjo biggrin.gif
Už tai abu buvom ir esam labai labai laimingi thumbup.gif
Atsakyti
mano angelelis buvo neplanuotas taigi pamacius teigiama testo atsakyma (padariau ju 3 is karto) labai issigandau blush2.gif bet veliau kai pasakiau vyrui ir jis teigiamai suregiavo tai nusiraminau ir baime pakeite dziaugsmas ir sioks toks laukimo ir ateities nerimas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
o man buvo sokas smile.gif Nors buvo planuotas, bet nesitikejom kad is pirmo karto pavyks blush2.gif tai visa diena buvau kaip slapiu maisu trenkta lotuliukas.gif o paskui tik pradejau dziaugtis. Vyras irgi vis klausinejo ar tikrai as nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labai apsidziaugem, nes mes abu su vyru labai laukem, tik nesitikejom, kad mums taip greitai pavyks 4u.gif
Atsakyti
Po vestuviu kazkaip nelabai ko tikejomes taip greitai ax.gif , bet gavosi po 3 menesiu blink.gif . Prisimenu padariau testa, o atsakymo neisdrysau paziureti. blush2.gif blush2.gif Vyras paziurejo lotuliukas.gif . As tuo metu galva po kaldra slepiau. Jis atkele antklode ir pasake :sveikinu tu busi mamyte nestuke.gif . To nuostabaus jausmo nepamirsiu niekada nestuke.gif
Atsakyti
Na man buvo šokas. Ne vien todėl, kad tai buvo neplanuota staigmena. Pasijutau labai keistai, pirmą kartą taip savo gyvenime. Sunku buvo suvokti, kad jau manyje mezgasi gyvybė. Milijonas minčių per vieną akimirką. Neužmirštamą akimirką. Buvo ir ašarų, kol greitai atėjo suvokimas, kad mane aplankė didžiulė laimė. Dabar ja tik ir gyvenu wub.gif
Atsakyti
Mes, kai pamatem, kad yra dvi juosteles, nepatikejom, galvojom, kad taip norim pastoti tai ir matom dvi, o ne viena. Nutarem kita ryta vel bandyti, nes maniskis suabejojo ar as gerai ikisau ta pagaliuka i indeli doh.gif ir kita ryta tas pats. Labai dziaugemes, nes vaikutis toks lauktas ir taip planuotas buvo, kad laimes didesnes nebuvo dar mums buve. Didesne tik tada, kai gime ir laikiau ja ant savo ranku bigsmile.gif
Atsakyti
kadangi lelius tikrai nebuvo neplanuotas tai neturejau labai nustebt,buvom su SB palike viska kaip Dievas duos,bus tai bus ir mm pakankamai velavo gal jau 2 savaites,kazkaip vis tempiau testa tik daryt,bet kai iskart pasirode antra ryski juostele,net aiktelejau is nuostabos kad taip gali but,tarsi nezinociau is kur vaikai atsiranda lotuliukas.gif bet jausmas nenusakomas,laime,dziaugsmas,panika,nera turbut net kaip to jausmo pavadint,negalejau patiket,gerai kad tik viena testuka turejau nes turbut jei buciau turejus daugiau visus ir buciau sunaudojus,nes niekaip negalejau patiket lotuliukas.gif
Atsakyti