Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
negalejau patiketi is nuostabos,nes jau buvau praradus vilti susilaukti vaikelio,o cia kaip stebuklas is giedro dangaus wub.gif
Atsakyti
Vaikelis buvo laaabai ilgai planuotas, todel kai suzinojau kad laukiuosi verkiau ax.gif
Atsakyti
Na galiu pasakyti tik tiek kad mano vyro reacija buvo zymiai geresne nei menoji lotuliukas.gif Kaip jis pasake "kaip ir planavau" doh.gif
AS tikrai labai norejau vaikiuko bet norejau palaukti bent puse metu kad pabaigti mokslus ir rasti padoru darba, Aisku negaliu skustis, Bakalaura profiliu buvo gintis vieni niekai, beveik neklausinejo, turbut bijojo kad pagimdysiu lotuliukas.gif
Tai dabar tikrai dziaugiuosi kad taip viskas susiplanavo biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif As irgi siandien dvi juosteles isvydus vos is koju neisvirtau blush2.gif ax.gif wub.gif Nors ir planavom,bet viskas atrodo taip greitai ivyko.Vyrui dar kol kas nepranesiau.Rankineje dar vienas testas,darbe niekaip nesisedi-laukiu nesulaukiu kol dar viena pasidarysiu ir pasakysiu brangiausiam thumbup.gif clap_1.gif flirt.gif
Atsakyti
Mano su MB ir sunum planai pavyko. thumbup.gif
Gita, musu linuotes labai panasios. blush2.gif
Atsakyti
Aga,tikrai panasios 4u.gif Auginsim pilvukus kartu rolleyes.gif
Sveikinimai!
Atsakyti
Kadangi planavome vaikuti ir as ko greiciau norejau pamatyt rezultatus, tai testus dariausi vos ne kelis kartus per savaite biggrin.gif Ir savaime aisku, kad rezultatai buvo neigiami, bet uz tai, kai pasirode taip laukiamos 2 juosteles, negalejau patiketi, galvojau kad man jau vaidianasi, tai nulekiau nusipirkau antra testa ir tik tada kai ir ten isvydau 2 juosteles patikejau savo laime biggrin.gif ta vakara vyra, griztanti is darbo, pasitikau su testais rankuose ir didziule sypsena lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų ilgai lauktas lelius, tai suteike nenusakomo džiaugsmo lotuliukas.gif
Atsakyti
O as jau 10 d. kai nebesergu mmm Pasidariau 2 testukus - abu teigiami nestuke.gif Be to pasidare jautrios ir isbrinke krutys (bet ne tokios ziauriai jautrios, kai cia kituose forumuose raso). Pas gydytoja dar nebuvau. Kol kas esu pasimetusi, bet isoriskai rami. Man tai kol kas kaip sapnas. Vaikelio norejau labai, bet dabar kazkokia kaip aptemus vaikstau. Teveliui naujienos irgi dar nesakiau, jis ne ypatingai to noretu (bent jau man taip atrodo). Esame apie vaikus kalbeje, bet viskas tik juoko formoje buvo. Nezinau kaip jam pasakyti, nes neisivaizduoju jo reakcijos. Be to musu draugystei ne labai pritaria ir mano seimos nariai. Turbut todel ir esu sutrikusi. Jei sie faktoriai butu teigiami, kitaip ir jausciausi. Apie savo atzala visada paslapciom svajodavau, bet realybe tokia...
Gal kas nors turite panasios patirties? Kaip sie dalykai issisprende jums?
Dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
[COLOR=green]
Kai radau dvi juosteles viena buvo neryski, gal brokuota... antras testas - tas pats. Siaip jau buvau benusitekianti nesulaukt gandru, o kai dar echoskopas patvirtino.. biggrin.gif Jau du menesiukai, bet vis dar nesitiki, kad pas mane pilvely jau isikures musu lialius nestuke.gif Mudu abudu jo laaabaiiii laukiam wub.gif yahoo.gif
Atsakyti

Tai yra neapsakoma laime, ypac kai buvo planuota ilgokai wub.gif Vyras net apsiverke, o as iki dabar sedziu kaip pabuciuota bigsmile.gif . Mes siandien suzinojome sita gera naujiena 4u.gif
Atsakyti
tada kai suzinojau, negalejau patiketi... viskas planuota buvo ir nuojauta nepaleido, kad laukiuosi, bet vis del to... suvokti, kad tos abi juosteles jau yra prireike laiko... ir... nuo tada vis dar jauciuosi laimingiausia moterimi zemeje smile.gif
Atsakyti