Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man tai pirmas jausmas buvo ar testas nemeluoja. lotuliukas.gif
Prieš kelias dienas man taip lyg ir pradėję tepliot buvo, tai jau buvo mėnuo kaip sakant nurašytas, bet tepliot nustojo, tai nusprendžiau pasidaryt testą ir ką, dvi juostelės. Juokingiausia buvo kaip vyras testo instukcijas aiškino - kaip pedantiška laborantė, tiek laikyk, nežiūrėk dar per anksti, ir pan. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 09 rugsėjo 2008 - 19:21
maciau nuostabu sapna..kad gime man dukryte...tada sirdyje apsigyveno viltis ir mintis,kad gal "jau"...
po savaites maniskis susapnavo kad turim kudikeli...jau buvau isitikinusi 99%...
pratempiau dar savaite,ir pasidariau nestumo testa parlekusi is darbo su pirkiniu...
kita akimirka jau skambinau verkdama ir kukciodama is laimes saviskiui pranesti naujienu.... ir parasiau mamai sms ... wub.gif blush2.gif
mazytes neplanavom, bet labai apsidziaugem wub.gif
Atsakyti
O mes savo kleckiuka planavom,ir nelabai jau greitai jo sulaukem unsure.gif bet kai pasidariau testa, visa net drebeti pradejau, kojas pakirto mega_shok.gif kazkaip negalejau patiketi, kad jau thumbup.gif Vyras suzinojes mane pakele, isbuciavo... wub.gif tada jau be galo dziaugemes abu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
mes ir planavom, bet labiau norejo jis... o man kaip ir laikas, tai nesipriesinau... man baisiausias dalykas bus, kad namie nebus ramybes... nors gal viskas baisiau atrodo nei yra ax.gif
Atsakyti
planuotas,tai ir labai laukiamas ax.gif
Atsakyti
Planavom, nujautem, pamacius II vistiek apsiblioviau kaip vaikas, su potekste "kas dabar bus..." lotuliukas.gif
Atsakyti
mes bandem antra daugiau negu metai pasigaminti. kai pamaciau dvi juosteles as pagalvojau pirma sekunde: pagaliau dvi juosteles. ir viskas, gera zinoti ,kad pas tave auga zirniukas
Atsakyti
Planavom ir labai lauke, pamacius II zliumbiau is laimes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siekla @ 2007 07 20, 22:09)

LAUKEM ILGAI KOL ASAROSDZIAUGSMOBUVOKAI SUZINOJAU KAD NESCIA ESU biggrin.gif
Atsakyti
2 testai buvo neigiami, nors nuojauta jau kuzdejo, kad turiu stebukleli savyje.... treciasis parode II juosteles... jausmas nepakartojams wub.gif wub.gif wub.gif verkiau is laimes, kad galesiu patirti motinystes grozi ir zavesi.... nerealus jausmas buti nescia... pagimdyti... priglausti savo vaikuti.... pati didziausia gyvenimo laime wub.gif
Atsakyti

NT buvo beveik jau kasdienybe tad tas lemtingasis parodes II nustebino abu, kad tiek laiko planuotas ir pagaliau uzkibo. ziurejom i testuka ir nezinojom ar juoktis ar verkti, drebuliukas tik eme. netikejom kol neapsilankem pas ginekologe. o kai ji patvirtino tai abu verkem is dziaugsmo. labaaaiii laimingi esame, nors zirniukui dar tik 5savaites mes jo baiiisiaaaiiii lauuukiiaaaam!!!!
Atsakyti
Darydama trecia testuka, Pradejau verkti kad tai tiesa. Paskuj dziaugsmo asaros... As Labai norejau lialiuko thumbup.gif , Jisai Ne schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(bezdzionele @ 2008 10 02, 13:32)
NT buvo beveik jau kasdienybe tad tas lemtingasis parodes II nustebino abu, kad tiek laiko planuotas ir pagaliau uzkibo. ziurejom i testuka ir nezinojom ar juoktis ar verkti, drebuliukas tik eme. netikejom kol neapsilankem pas ginekologe. o kai ji patvirtino tai abu verkem is dziaugsmo. labaaaiii laimingi esame, nors zirniukui dar tik 5savaites mes jo baiiisiaaaiiii lauuukiiaaaam!!!!


Tai Labai sveikinu 4u.gif
Atsakyti