Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Abu nestumus sutikome su dideliu dziaugsmu, net virpejome is laimes wub.gif
Atsakyti
Nereali džiaugsmo akimrika abiems wub.gif
Atsakyti
to laukem abu tris menesius..ir kai tai ivyko, negalejom abu patikekt, tiesiog super jausmas 4u.gif
Atsakyti
toks begalinis džiaugmas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Debesiena: 12 rugpjūčio 2008 - 15:46
Dziaugsmas su panikos prieskoniu... " o kas dabar? " ax.gif
Atsakyti
O man pirma mintis kai NT pamaciau II : "nu va, sunus" cool.gif Net nezinau kodel, ir kitokios minties nebuvo (kas vaje, as nescia , kas dabar bus ir pan.) ir va per echo pasake, kad bus sunelis wub.gif O dziaugsmas ir palaima atejo su laiku, kazkaip abu netikejom, kad busim teveliai ax.gif Bet su laiku ta mintis kirbejo vis labiau, o su ja ir dziaugsmas, dar labiau vienas kita pamilom, labiau vienas kitu rupintis pradejom... wub.gif Dabar gyvenam laukimu ir maloniais rupesteliais wub.gif
Atsakyti
Seip isorisku emociju nelabai buvo ,tik vidui toks dziaugsmelis kirbejo ax.gif
Atsakyti
abu to norejome, bet kai pasidariau testa ir jis buvo teigiamas, pirma akimirka labai apsidziaugiau, o antra pradejau verkti. apeme kosminis liudesys, nes buvau pries pora savaiteliu teveli palaidojus unsure.gif
o kaip yra sakoma, vienas iseina, kitas ateina.... pagalvojau apie tai ir negalejau nustoti verkti puse dienos, labai dziaugiausi del paties fakto, bet labai liudejau del aplinkybiu. bet kai nusiraminau, netveriau savame kailyje kam nors pasigirti clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
Abu norejome vaiko, tai planavome, bet as nenorejau skubeti, o vyras visada delnais trindavo kai veluodavo menesines . jausmas keistokas, bet thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
svarbiausia ir isimintiniausia akimirka, kai lauki dvi ar viena juostele...kai jau jauciau, kad esu nescia - parode viena juostele sad.gif , norejosi verkti, bet po poros dienu jau rode - dvi thumbup.gif
Atsakyti
Nors neštumas ilgai planuotas ir labai lauktas, bet tos dvi juostelės vis dėlto įnešė kažkokią sumaištį širdyje, na juk keičiasi viskas absoliučiai, jau nebebus taip kaip buvo, bus viskas kitaip.. Čia toks pirmas pojūtis buvo, o po to aišku begalinis džiaugsmas
Atsakyti
Zinot , zmonese yra toks posakis: ''Gali apsimy... is laimes''. Atleiskit uz issireiskima, mergaites, bet man butent taip ir buvo 4u.gif Labai laukem to abu ir pagaliau tai ivyko. Beje, nesioju ta begalini dziaugsma iki siol savyje - atrodo sirdis netveria dziausmu.
Atsakyti