Įkraunama...
Įkraunama...

Jausmas pirmą akimirką, kai sužinojot

Apklausa: Koks pirmas jausmas apėmė kai sužinojote apie nėštumą. bet tikrai prašykit pirma jausmą, o ne po to kurie sekė jau pamasčius. (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labai džiaugėmės abu bigsmile.gif Buvo ankstus rytas, tai gulėjom lovoj ir net paverkiau iš laimės thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi man viskas ivyko labai staiga, net nezinojau kaip reaguot...is pradziu nusisypsojau, o po to prasidejo abejones ir visokios kitokios mintys, bet aisku tik grazios biggrin.gif buvau laiminga ir sutrikusi tuo paciu
Atsakyti
Buvau laiminga, kad tik as viena zinau o daugiau niekas nezino, pilvelio juk nesimate. Man tai buvo paslaptis - mano ir vaikelio wub.gif
Atsakyti
Suzinojau pries dvi dienas. Emocijos uzpludo taip stipriai. Labai norejom lialiaus, bet kadangi "darbavomes" tik menesi, net nesitikejau kad taip greitai pavyks. Kaip sake mano drauge, kuri taip pat nori lialiaus - "labai apsiramini, kai didele vilti ir laukymo euforijapakeicia nusivylimas, kad si karta nepavyko" man euforija tesiasi...
Tai didziule laime nestuke.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikos, o as siandien suzinojau, 2 testukai patvirtino.pamacius apsizliumbiau ir nezinau ar tai dziaugsmo ar kokios kitos asaros. planavome pradeti rudeni, bet nesisaugojome, manydami, kad taip lengvai nepavyks. ir se tau nestuke.gif dar sunku susitaikyti su ta mintim..atrodo kad sapnas...
Atsakyti
Supratus kad laukiuosi apsiverkiau ir be galo apsidziaugiau, nes pries 6 men buvau persileidus, tad cia buvo labai labai didelis dziaugsmas mums su vyru thumbup.gif
Atsakyti
man tai didelis shokas buvo, doh.gif labai netiketas ir neplanuotas nestumas, mama sunkiai susirgo, as is darbo isejau, nu zodziu be zodziu, kai suzinojau kad nescia labai pergyvenau del leliuko, ar nepakenks jam mano isgyvenimai, bet turiu labai gera vyra, kai jam pranesiau kad turesim leliuka tai visai nenustebo tik apsikabino pabuciavo ir pasveikino kad busiu mamyte thumbup.gif ir pasake:saulyte nuo sios akimirkos neberukyk
Atsakyti
viskas viename: šokas, džiaugsmas, liūdesys... nėštumas buvo planuotas, laukėm beveik metus, tačiau tuo pačiu labai netikėta sužinoti, jog laukiesi..
Atsakyti
Buvo laukiamas bet vis nesiseke pastoti unsure.gif poto kai nerode niestumo testas labai nusiminiau verysad.gif bet kita diena daktare dare echok. tai patvirtino kad jau 8sav. thumbup.gif islaimes net apsiverkaiu ir apkabinau daktare smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2008 07 05, 09:10)
man tai didelis shokas buvo,  doh.gif labai netiketas ir neplanuotas nestumas, mama sunkiai susirgo, as is darbo isejau, nu zodziu be zodziu, kai suzinojau kad nescia labai pergyvenau del leliuko, ar nepakenks jam mano isgyvenimai, bet turiu labai gera vyra, kai jam pranesiau kad turesim leliuka tai visai nenustebo tik apsikabino pabuciavo ir pasveikino kad busiu mamyte  thumbup.gif ir pasake:saulyte nuo sios akimirkos neberukyk

sveikinu 4u.gif kazin kodel tas slapukas vis dar nepasirodo? turbut nekantrauji rolleyes.gif
Atsakyti
is pradziu zliumbiau gal valanda lotuliukas.gif bet to pat metu buvau labai laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Buvau labai pasimetusi, bet ir labai laiminga... nes labai norejau antro vaikucio. 4u.gif
Atsakyti