Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Jumi, šalis wub.gif Ir *Mari* darbeliai nuostabūs, jos temoj apžiūrėjau 4u.gif Reiks ir man vėl bandyt ant medžiagos velti, nes po pirmo nesėkmingo bandymo, niekaip antrą kart neprisiruošiu pabandyti. Įkvepiat jūs 4u.gif

Bonbonke, tas bangeles galima ir kartu su visa rankine nuvelti, tik čia, man atrodo, kad susiūta rolleyes.gif

Nesistebėkit, kada rašau - mano mažasis žadintuvas šįryt pusę šešių nuskambėjo - atsisėda lovoj ir pradeda katučių plot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 08 02, 19:10)
Prisiūti kaip sagą - su adata ir siūlu.



Po vieną? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2007 08 03, 16:37)
Po vieną?  blink.gif

Einu dar kartelį klausimą perskaityti g.gif

QUOTE(Guvilė @ 2007 08 02, 17:25)
norėčiau paklausti, kaip reikia įverti paprastus stiklinius karoliukus į veltą karoliuką blink.gif Gal klausimas ir vaikiškas, bet man neaišku.... lotuliukas.gif

Paklauski dar kartą, bet kitais žodžiais lotuliukas.gif
rolleyes.gif Aš neįkertu tada tavo klausimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 03 rugpjūčio 2007 - 16:50
Sveikos.Padariau darbeliu noriu jums parodyti,bet nesugalvoju kaip cia idet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2007 08 03, 17:37)
Po vieną?  blink.gif


Tai čia jau kaip nori- po vieną ar po kelis mirksiukas.gif
Aš tai suprantu , kad klausta apie veltinukų siuvinėjimą karoliukais, ar ne g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Nenia @ 2007 08 03, 17:49)
Sveikos.Padariau darbeliu noriu jums parodyti,bet nesugalvoju kaip cia idet? g.gif


Nuotraukas kelk pvz.: čia http://load.imageshack.us/ , o jau pačioje žinutėje "įdėk" paveiksliuko adresiuką tarp [img][/img] žymių
Atsakyti
Vat atejo laikas ir man parodyti savo darbelius ax.gif stai pirmieji mano darbeliai.Neturiu daug patirties,ir jie nera tokie originalus kaip Jusu,bet daryti is visos sirdies 4u.gif user posted image
user posted image
http://public.fotki....ai/2141441.html
Atsakyti
rooma, kokia rankinė wub.gif
Atsakyti
merginos, patarkit, kaip pravesti pamokele apie veltinius ivairaus amžiaus vaikams...gal kas turi idomiu minciu? ax.gif Aciu... rolleyes.gif
Atsakyti
vaje, kokia graži saulėta rankinė,
šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazhyle @ 2007 08 04, 12:15)
merginos, patarkit, kaip pravesti pamokele apie veltinius ivairaus amžiaus vaikams...gal kas turi idomiu minciu? ax.gif  Aciu... rolleyes.gif

ziurint kokio amziaus skirtumas. Visiems bus idomu suvelti kamuoliuka,virvele,netgi "vyniotini" visus suveltus grozius suverti ant virveles. Vyresniems linksma adatelemis badyti,bet ...viskas priklausys kiek pinigeliu skiriama . Juk slapio velimo pamokai reikes maziau islaidu, nei velimo adatelemis.
Atsakyti
QUOTE(Mazhyle @ 2007 08 04, 12:15)
merginos, patarkit, kaip pravesti pamokele apie veltinius ivairaus amžiaus vaikams...gal kas turi idomiu minciu? ax.gif  Aciu... rolleyes.gif

pirmiausia visiems po vienkartinę paklodėlę nupirkti, kad viskas netekėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazhyle @ 2007 08 04, 12:15)
merginos, patarkit, kaip pravesti pamokele apie veltinius ivairaus amžiaus vaikams...gal kas turi idomiu minciu? ax.gif  Aciu... rolleyes.gif


Amžius, manau, visai nesvarbus, jei tai visų pirmoji pažintis su veltiniu.Vistiek turbūt reiktų pradėt nuo kamuoliuko.O kad būtų įdomiau-susigalvoti ką galima iš jų padaryti, kad nebūtų tik betikslis kamuoliukų sukimas:raktų pakabukas(tarpuose dar po kokį medinį ar kitokį karoliuką įverti pagyvinimui),apyrankė, dovana tėčiui-pakabukas mašinos veidrodėliui, dovana mamai-pakabukas mobiliam telefonui, sau-pakabukas kuprinei. Svarbu pasirūpinti reikiamais priedais-pakabukų žiedeliais, virvelėmis, žaismingais intarpais, karoliukais, žinoma-yla, storaskyle adata, replėmis ir pan.
Na, manau, būtinai reikia turėti jau gatavų darbelių, kad vaikai susidomėtų ir būtų motyvacija velti.

QUOTE(MELDA @ 2007 08 05, 00:30)
pirmiausia visiems po vienkartinę paklodėlę nupirkti, kad viskas netekėtų biggrin.gif


Na, nebūtinai, užteks senų frotinių rankšluosčių ax.gif

Sėkmės!!!
Atsakyti