Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Vilke, nuostabus šalis thumbup.gif

man labai pradėjo morkinė spalva patikt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2007 08 02, 09:41)
Vilke, nuostabus šalis  thumbup.gif

man labai pradėjo morkinė spalva patikt  ax.gif

aga man irgi patinka tongue.gif
user posted image
Atsakyti
labai jaukus zvaigzdetas salis, Jumi thumbup.gif

o del spalvu, tai speju cia kazkaip kosmosas ar kas veikia lotuliukas.gif nes uzeina visuotinai tam tikru spalvu bangos. kaip ir su ta ruda - staigiai visiem ruda pradejo patikti biggrin.gif pas mane net garderobe jos daug atsirado lotuliukas.gif o dabar ta ruda ziuriu oranzineja pas daug ka smile.gif kiba rudenelis jau traukia visus g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na as nuo orandzines spalvos pradejau jau greit du metai su ja gyvenu (pati nieko tos spalvos neturiu tongue.gif ) bet velti labai patinka.
O ruda spalva vis kas nors ka nors uzsisako ,ziuriu ir man ji visai patikti pradejo biggrin.gif
Atsakyti
Jumi, šalis labai gražus, kaip ir kiti tavo darbeliai paraše (vakar peržiūrėjau) thumbup.gif

Labai originaliai nufotkinti šaliai wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 08 02, 08:14)
Jumi ir Mari   tongue.gif

pamirsai dar pamineti vadybininka g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos veltiniautojos,

norėčiau paklausti, kaip reikia įverti paprastus stiklinius karoliukus į veltą karoliuką blink.gif Gal klausimas ir vaikiškas, bet man neaišku.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2007 08 02, 17:25)

norėčiau paklausti, kaip reikia įverti paprastus stiklinius karoliukus į veltą karoliuką blink.gif Gal klausimas ir vaikiškas, bet man neaišku.... lotuliukas.gif

Prisiūti kaip sagą - su adata ir siūlu.
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2007 08 02, 17:51)
Jumi, šalis labai gražus, kaip ir kiti tavo darbeliai paraše (vakar peržiūrėjau)  thumbup.gif

Labai originaliai nufotkinti šaliai  wub.gif  ax.gif

aciu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(*Mari* @ 2007 08 02, 18:14)
pamirsai dar pamineti vadybininka  g.gif  biggrin.gif

doh.gif ot emei ir isdavei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 08 02, 19:17)
doh.gif ot emei ir isdavei tongue.gif

tik paminejau, kad tik nieks nenuviliotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 07 30, 14:50)
Noriu parodyti darbelius ir aš  blush2.gif , labiausiai man patinka velti adatėlėmis smulkius žaisliukus, ypač meškučius  smile.gif :

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

O Dievulėliau kokie mieli žaisliukai wub.gif . taip ir norisi prisiglaust wub.gif
Atsakyti
Ech kaip čia gražu wub.gif
Atsakyti