Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(g00te @ 2007 07 27, 18:41)
joo, DOSETH, suknia nereali, gal ir ne mano skonio ale kokybe ir uzumojai tai be zodziu, apsipavydejau
ir siaip, pabinbinejau sian po KLP muge, maciau tikrai graziu veltinuku, ale DOSETH kokybe oi oi kokia gera, nors apsiverk


idomu iki musu atejus buvai tongue.gif O jei buvai tai gaila,kad nepakalbinai blush2.gif
QUOTE(MELDA @ 2007 07 29, 22:49)
kuo papuošti vyrišką riešinę , vyrui 5 biggrin.gif  metai

kaukoliais dabar bais madinga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 07 30, 19:17)
kaukoliais dabar bais madinga  tongue.gif

Aha bigsmile.gif . Manęs net viena mamytė prašė sagę-kauykolytę jos dukrai nuvelti smile.gif . Čiupau vakar adatėles, ale rezultatu nelabai esu patenkinta, nugi nemoku aš tokių keistų dalykų meistraut blush2.gif .

DOSETH - suknelė ir pelerina, larina - ridikuliukas, Lietuvos saulelės - meškiukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif . Visoms glėbys didžiausias gėlių user posted image
Atsakyti
merginos, kokie gražūs darbai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 07 30, 19:17)
idomu iki musu atejus buvai tongue.gif O jei buvai tai gaila,kad nepakalbinai  blush2.gif



Įdomu kokioj vietoj prekiavai g.gif tongue.gif
Atsakyti
Labas merginos!

ai kaip seniai as buvau cia.. Doseth!!!! ai kaip grazu!!!!!
Ir siaip puikiu darbeliu pilna..
as kol kas neturiu kuom girtis- nesivelia visai uzsakymai.. Na bet mes i Siaure dumsim- ai tikiuosi ten velti.. jei duos chebryte.. O ji man va taip padeda:

user posted image

user posted image

Atsakyti
oho bigsmile.gif *Diva* kur tu vilnos kasykla radai? bigsmile.gif
Atsakyti
Diva neliudna tau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif teks vilnas kuo auskciau kelti tongue.gif
Bet mazule kokia paaugus !!!!
Atsakyti
tai bent padėjėjai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lietuvos saulele, labai mieli meskuciai wub.gif larina, tikrai idomi rankine thumbup.gif
Diva, nugi pasiilgom taves labai! kur gi jus dumsit? unsure.gif o vaikuciai kaip isauge, nepazinti smile.gif tikri mamos uzvadeliai auga lotuliukas.gif

P.S. Jumi, o kas tas "Jus"? blush2.gif is smalsumo klausiu, kokia cia komanda turi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 31 liepos 2007 - 20:18
Lietuvos saulele - jėgiški meškučiai thumbup.gif Ko gi anksčiau neparodei? mirksiukas.gif

Diva - linksmuoliai tavo užvadėliai lotuliukas.gif Mergičkos tavo neatpažint, ūgtelėjus tikrai gerokai (bet vistiek kaip iš multikomirksiukas.gif ) Smagu, kad pasirodei bigsmile.gif

Atsakyti
Diva labas, nu neliūdna tau su vaikais biggrin.gif . Nepabėk iš forumo, kai į šiaurę nudumsi smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 07 31, 23:03)
Lietuvos saulele - jėgiški meškučiai  thumbup.gif Ko gi anksčiau neparodei? mirksiukas.gif


nedrįsau kažkodėl blush2.gif blush2.gif , plius dar senas fotikas buvo, tai ankstesni visi nekaip nufotografuoti darbeliai verysad.gif verysad.gif ..
Atsakyti