Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

prisidedu prie sveikinimu!
user posted image
doh.gif nu garbes zhodis,- ishpirks man visus vaikus dry.gif
Atsakyti
Sveikinu DOSETH su naujuoju grazuteliu siltuteliu veltinuku 4u.gif
Aciu , mergytes, uz patarimus del foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 17 rugsėjo 2007 - 12:45
sveikinimai Doseth ir mazajam Dosethiukui 4u.gif neisnesa mano fantazija, kokia turetu buti daugiavaikiu mamu kantrybe doh.gif ypac jei pati augini, na jei kas padeda, tai gal ne taip baisu, bet siaip..nezinau, gal kad as toki special terorista namie turiu, po kokiu ilgam antro vaiko nesinori unsure.gif siandien ypc, tuoj dauzysiu galva i siena wacko.gif nu cia irgi ne i tema buvo blush2.gif
Atsakyti
Prisidedu ir aš prie sveikinimų.
SVEIKATOS ABIEMS (IR VISAI GAUSIAI ŠEIMYNAI).
Atsakyti
ir aš prisidedu prie sveikinimų 4u.gif
Tas mielas riksmas šaltoje nakty,
tu jo dėka - mama esi.
Kas išmatuot išdrįs tą jaudulį širdy?
ir kas pasvers vargus, kol vaiką augini?
stiprybės laimės ir sveikatos,
naujos gyvybės susilaukus.
Atsakyti
Na va kokių džiugių naujienų thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras didziosios menininkes ax.gif Visu darbeliai superiniai, vis skaitau skaitau,mokausi, ziurineju jusu darbelius. Padariau tapces dukterecioms, bet jos jau lakstancios,todel reiketu, kad neslistu kojytes. Tai dabar turiu viena klausima - kur rasti latekso ir kokiu lateksu tepat paduka? Lauksiu atsakymo.Dekoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2007 09 17, 20:06)
Labas vakaras didziosios menininkes  ax.gif  Visu darbeliai superiniai, vis skaitau skaitau,mokausi, ziurineju jusu darbelius. Padariau tapces dukterecioms, bet jos jau lakstancios,todel reiketu, kad neslistu kojytes.  Tai dabar turiu viena klausima - kur rasti latekso ir kokiu lateksu tepat paduka? Lauksiu atsakymo.Dekoju  blush2.gif


http://vilnosfabrika...
Atsakyti
Sveikinimai Doseth ir mazuliui. Mamytei sveikatos ir maziukui saldaus pienuko ir augti dideliam smile.gif
Atsakyti
Prisidedu prie visu sveikinim, linkiu dideliausios sekmes! assa.gif aciuks.gif
Atsakyti
Sveikinimai Doseth!!! ramiu naktu visai seimynai! Ir sveikatos ir energijos mamytei!
Atsakyti
labas rytas
Pamokiau katinyti fotkinti ir pati dedu baisias foto hihihi.gif sako 2 daiktu vienodu nepadarysi-teisybe, man net tos pacios porpos tapkes skirtingos hihihi.gif ir man paskutinėj "trankymo stadijoj baisiai apsip8kuoja tos tapk4s - visi plaukuiai pasišiaušia. nors trankant labai gerai pasivelia, bet nebepatinka, gauruotumas po to unsure.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 18 rugsėjo 2007 - 06:40