Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(gintuliukas @ 2007 09 16, 18:11)
o gal zinot nu as suveliau kelis rutuliukus kurie bus auskarams ir turiu ir  tuos kabliukus tik nezinau kaip juos uzkabintant rutuliuko doh.gif

Auseliu apacioje yra kilpute, tai reik prisiut . ax.gif
Atsakyti
nelabai gaunasi man tos paprastos doh.gif be auliuko. zinau kad nuo kirpimo priklauso, bet kazkaip nepataikau. o siaip idomu, divos esu maciusi - visai kitaip nei mano, o ir uups - tavo, vat irgi kitokios gaunasi, nors sablonas itariu, panasus. vat kazkaip nepagaunu kampo ir tiek....narvuoja umn.gif: ir matyt as kulno vietoj sablona per dideli darau-kazkokie susigaranksciave jie man. ir vis nukerpu per daug doh.gif ai zodziu noriu ir as i kursus.... kad ta paslapti pasakytu biggrin.gif baisiai tingiu 100 tapkiu velti, kol pati dvirati israsiu doh.gif
o del fotkinimo - visada fotkinu su makro rezimu dienos sviesoje-blicas sviesas iskraipo. apie fotografija as nenutuokiu ne beskeliuko. jei fotikas fotkina - tai ir valio-cia ir baigiasi mano fotografija.
Papildyta:
ir isvis tapkes moku tik savo koju dydzio velti, per mazos, nelabai ir per dideles nelabai....... o jau kokiu vaikisku tai isvis neisivaizduoju.
nu sugadinsiu as ta savo kalna vilnos ir baigsiu tuos bajerius biggrin.gif
Atsakyti
O galima su paprasti siulu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 09 16, 17:04)
user posted image


wow wub.gif kaip noreciau tokiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 09 16, 16:18)
nelabai gaunasi man tos paprastos doh.gif be auliuko. zinau kad nuo kirpimo priklauso, bet kazkaip nepataikau. o siaip idomu, divos esu maciusi - visai kitaip nei mano, o ir uups - tavo, vat irgi kitokios gaunasi, nors sablonas itariu, panasus. vat kazkaip nepagaunu kampo ir tiek....narvuoja umn.gif: ir matyt as kulno vietoj sablona per dideli darau-kazkokie susigaranksciave jie man. ir vis nukerpu per daug doh.gif ai zodziu noriu ir as i kursus.... kad ta paslapti pasakytu biggrin.gif baisiai tingiu 100 tapkiu velti, kol pati dvirati israsiu doh.gif
o del fotkinimo - visada fotkinu su makro rezimu dienos sviesoje-blicas sviesas iskraipo. apie fotografija as nenutuokiu ne beskeliuko. jei fotikas fotkina - tai ir valio-cia ir baigiasi mano fotografija.
Papildyta:
ir isvis tapkes moku tik savo koju dydzio velti, per mazos, nelabai ir per dideles nelabai....... o jau kokiu  vaikisku tai isvis neisivaizduoju.
nu sugadinsiu as ta savo kalna vilnos ir baigsiu tuos bajerius biggrin.gif

Visa paslaptis tame, kad ishkirpti shablona reikia trikampiu, paziurek tapkiu temoj,- kazkur yra paveiksliukas is kazkokios vokishkos knygos...ir ne per giliai, paskui beveliant galima pakirpt kiek giliau, jei truksta.
Man ant savo kojos irgi geriausia velt...ir ant nuosavo vaiko...jis pasedi kojyte atkishes kol paformuoju thumbup.gif
Nors kai labai pasistengiu, pavyksta ir kitus dydzius 'pagaut' rolleyes.gif

QUOTE(akvilyte @ 2007 09 16, 16:47)
wow wub.gif kaip noreciau tokiu wub.gif

gal man swape pasitaikysi bigsmile.gif
Atsakyti
Kokie Uupsiuko tapkiukai bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif Pasaka kokie gražučiai wub.gif
Atsakyti
Agnuze, praeis tos krizes.. tik islaukt reikia. manau visom taip. tiek kurybines, tiek ne. group.gif
Aciu, Diva, uz pagyras kilimukui 4u.gif
uups, matosi, kad ranka tikrai atmusei thumbup.gif liuks forma. nu reiks ir man kada susikaupt, dar pati nezinau, kokios butu vilkiskos tapkutes lotuliukas.gif tiksliau butent sau asmenines gal ir zinau, o toliau rolleyes.gif
as fotkinu taip pat kaip linada - dienos sviesoje be blico, bet kad ir saule neuzsviestu, su makro rezimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 09 16, 19:59)
gal man swape pasitaikysi bigsmile.gif

mirciau is laimes wub.gif zinai kame visas cinkelis tu tapkiu.. tie du violetiniai taskiukai viduj.. ju nebutu tai puses vaizdo nebutu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 09 16, 19:59)
Visa paslaptis tame, kad ishkirpti shablona reikia trikampiu,

negali buti kad cia tik tame "saknys" as kerpu ovalu rolleyes.gif nu bandysiu trikampiu...po to rombu...po to keturkampiu....
Atsakyti
O tai jeigu be saules fotkinat, tai veliau apdirbat su fotoshopu ax.gif . As ana diena gavau velnio nuo vyro, kai pamate kaip mazinu fotkes. Pagal fotografu standartus ten kazkokius didele foto reikia mazint mazdaug 4 kartus palaipsniui ten dar visokiu ciudu pridarant. As neismoksiu turbut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 09 16, 23:03)
O tai jeigu be saules fotkinat, tai veliau apdirbat su fotoshopu  ax.gif . As ana diena gavau velnio nuo vyro, kai pamate kaip mazinu fotkes. Pagal fotografu standartus ten kazkokius didele foto reikia mazint mazdaug 4 kartus palaipsniui ten dar visokiu ciudu pridarant. As neismoksiu turbut  doh.gif


Na fotogfaravimas , tai ir man tamsus miškas doh.gif .

O darbeliai, tai visų nei vienos neišskiriant gražūs wub.gif wub.gif wub.gif . Ir kaip išmokt tas šlepetes velt ax.gif , nelimpa man šlapias vėlimas verysad.gif nors tu nusišauk blush2.gif .
Atsakyti
Baksnok adaciukem lotuliukas.gif
Atsakyti