Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Uups - tapkiukai tiesiog superiniai thumbup.gif Tokie dailučiai, o ir spalva wub.gif

Aš niekaip neprisiruošiu tapkiukų nuvelt.Va,kai Diva tokį nuostabų visos eigos fotoreportažą įkėlė, taip ūpą pakėlė, tai iki šiol kažkur viduj kirba mintelė :rolleyes Iki Kalėdų gal pavyks g.gif

Dėkui už pagyras vėžliukui ax.gif
Atsakyti
ievushka, tikrai paskiski dalykai thumbup.gif jau tas angeliukas, tarsi zemuogelem apsipyles wub.gif ir paslapxiu dezute.. thumbup.gif
uups tapkiukai idealios formos atrodo thumbup.gif as ir mastau, kada as tas tapkes nusivelsiu, gal irgi kazkada iki kaledu lotuliukas.gif dar ir vaikui reiktu gal, bo dabar visus batus po namus tampo doh.gif gal tada tapkes veltas tampytu ax.gif

ir aciu visom uz gerus zodziu mano kilimukui 4u.gif tik..abejoju, kad nukirpta vilna sudejus i skalbianke jau toki kilimuka ir gautumet tongue.gif jau greiciau neaiskios formos sukibusi gniuzula. aisku, is tokio gniuzulo gal pagalve butu galima iskart sumeistravot biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
aciu, tapkiu cia jau 4 pora sia savaite, tai 'atmushiau ranka' biggrin.gif
QUOTE(Vilke @ 2007 09 15, 19:41)
ir aciu visom uz gerus zodziu mano kilimukui  4u.gif tik..abejoju, kad nukirpta vilna sudejus i skalbianke jau toki kilimuka ir gautumet  tongue.gif jau greiciau neaiskios formos sukibusi gniuzula. aisku, is tokio gniuzulo gal pagalve butu galima iskart sumeistravot  biggrin.gif  tongue.gif


topsecret.gif siaip tai ash ketinu isbandyt toki dalyka,- sugrusti visas vilnos atraizheles, nukirptas nuo suveltu dalyku, visus mazhus spalvu likucius, prastai nesiveliancias sluoksnas, imest kiek karshinio kad sukabintu, viska sukraut i pagalves (ar antklodeles) uzvalkala, perdygsniuot keliose vietose, gal kiek pavelt rankom ir mest i skalbykle...kasnors turetu gautis mastau.gif..koks 'pashikniukas' kedei, ar kilimelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 09 15, 19:30)
uzsimaniau ir ash pasigirt ax.gif  ale kruva darbeliu fotosesijos laukia, tik viena nufotografuota turiu  doh.gif
user posted image



krūtos šliopkės blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ant man stalo irgi su žirniukais tapcės nebaigtos stovi, tik vaikiškos ir kitų spalvų bigsmile.gif Nepabaigiu niekaip ax.gif
Darbai pasipylę visų taip akį ir širdį džiugina ir mano įkvėpimą po truputį judina, bet neišsijudina tas įkvėpimas. Kūrybinė krizė šiuo metu juoda verysad.gif Ir ne tik kūrybinė, panašu, tai ir nesivelia ax.gif Bet praeis, kur jos dėsis tos krizės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif

Labai jau grazus visu jusu darbeliai, as irgi tokia liga ;velimu; uzsikreciau biggrin.gif

Taigi vakar bandziau velti slapiu budu, ant staltieseles bambukines, kaip pirma

kart susivele neblogai, tik viena beda gavosi retas ir skyletas siek tiek, pirmas blynas biggrin.gif

Patarkit ar galima prie to pacio davelt, kad gautus storesnis ir tankesnis.


Atsakyti
Vilke!!!Oj kaip grazu!! Laaabai grazus kilimukas.. as irgi toki isimyleciau...
Ievuschka- kaip visad negaliu atsigrozeti Tavo darbukais.. Taip graziai, tvarkingai, su meile padaryti, kad oj...
Uups- tikrai kad simta metu tavo dabu nematem. Labai faini tepukai..

lygna- jei kelios skyles ir dar nesuvelta galutinai- galima dziovint ir palopyt pridejus dar vilnos adatelem ir paskui "damust" slapiai. Bet jei jau suvelta pilnai- vargu ar ka padarysi, o jei ir padarysi- matysis brokas.
Atsakyti
vilke, ievuscka - butinai nuvelkit tapkes, man begalo smalsu kokios butu "vilkiskos" ir kokios "ievuschiskos" kaip ir "jumiskos" be abejones smile.gif tad nelaukit kaledu-nes ir be vaikuciu jusu yra kas tapkiu paziurejimui laukia wink.gif
uups - o kur dar pirmos, antros ir treciosios sios savaites tapkes, a biggrin.gif?
as veliu dekora tapkem - uzsikreciau, tik nepatinka manuju forma, niekaip grazu kulnu negaliu padaryti.
suplanavau kad vaikis miegos 3 valandas, tikiuosis laikysis mano plano hihihi.gif
sveikos sugrizusios thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 09 16, 12:00)
uups - o kur dar pirmos, antros ir treciosios sios savaites tapkes, a biggrin.gif?
as veliu dekora tapkem - uzsikreciau, tik nepatinka manuju forma, niekaip grazu kulnu negaliu padaryti.


Nu parodyciau visas, bet nemoku nufotkint blush2.gif Shviesios dar pavyksta, bet tamsesnes,- schmoll.gif
user posted image

bukit zmones, pasidalinkit kaip fotografuojat veltini??? ax.gif Dienos shviesoj? Dirbtinej? Lauke? ypac smulkius dalykelius...siandien kankinausi su 2 segem, bet taip ir nesugebejau gaut padorios nuotraukos wacko.gif arba mano muiline shudo verta verysad.gif

o del kulno,- kurios tau nepavyksta?,- ar aulinukes, ar 'maryjane's'? g.gif Ba pastarosioms, man rodos svarbiausia yra kaip jas nuo shablono nukerpi unsure.gif
Atsakyti
Zirniai zirneliai, matau, kad paciai teks i kursus eit tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 09 16, 14:10)
Zirniai zirneliai, matau, kad paciai teks i kursus eit  tongue.gif  lotuliukas.gif

susikabinsim uzh parankiu ir eisim, man rodos g.gif
ant zhirneliu bishkiuka kablys g.gif
Atsakyti
o gal zinot nu as suveliau kelis rutuliukus kurie bus auskarams ir turiu ir tuos kabliukus tik nezinau kaip juos uzkabintant rutuliuko doh.gif
Atsakyti