Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Nea , ne Kaledas cia krikstynoms ax.gif , tik tas lelijos elfukas siaip sau biggrin.gif
Atsakyti
nuo Vilkes kilimo as apsalus wacko.gif nereali realybe assa.gif yahoo.gif ir man neisivaizduojama. isvis mane vilke stebina savo darbais ir fantazija, ir tuo, kad pradejo visai ne nuo 100 karoliuku wink.gif
paukstes salis grazus-bet man spalvos per tamsios. man dar vasaros norisi ax.gif
o katinycio paskutinis angeliukas kaip coliuke. pamenu vaikystej lekdavau prie zydincio raudono mamos amarilio ieskoti kas ryta coliukes doh.gif gal iskrito ant zemes doh.gif
ei, man reikia salio velto - siandiena as...vis dar su trumpom rankovem mieste, daugiau tokiu durneliu nesutikau, o amnisksi indiskas vsiai manes nuo salcio negelbsti doh.gif
Atsakyti
Vakar tai maciau tokiu kaip Tu biggrin.gif
Atsakyti
o man lelijos elfiukas mieliausias tongue.gif ir foto taip pagauta, kad ziuri i ji ir laukiu, kada jis prakalbes doh.gif blush2.gif

linada, aciu blush2.gif man kazkaip bangom uzeina - tai pakilimai, kurybinis ikvepimas, tai nusivertinimas ir depresiskos nuotaikos doh.gif tai vat taip ir gaunasi tas laviravimas tarp ideju..
beje, atsargiai su tom trumpom rankovem, as irgi niekaip i rudeni neisijauciu, taigi pavaikciojau cia vasariska visa, dar be kojiniu su basutem vasarinem, tai paskui susaliau matyt ar kas prikibo, kad kelias dienas kaip kokia gripine buvau, tik kad temperaturos nebuvo. taip kad atsargiai wink.gif o veltas salis ir man nepamaisytu, nes sau tik vasarinius du turiu doh.gif ir po jus kalbu apie tapkutes, pradejau galvot apie veltinio tapkutes, tik kad tingiu jas velti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilke labai grazu,as irgi pagalvojau kad mindziojimui tai jau didele prabanga gaunasi biggrin.gif
Katiniuk,o kodel iskankinti tie angelai ? Grazus juk isejo !! Ar tave ideja sekino.
Realiai man labai sunku angelus daryt ypac jeigu nezinai kam darai ,cia tik swapui ir kai zinojau kam, tai skirste idejos isskrido o seip...labai sunku sad.gif
Atsakyti
vienas dalykas, kad ju viduje yra karkasa, na bent tu didziuju ir daug adatu sulauziau ir ta berniukiska teko porakart trumpint , vargas su juo buvo, o mergaiciuke, tai taip greit ir lengvai gime thumbup.gif . Angelas man atrodo tokia inoringa butybe, nes kazkaip reikia jam sulaukti geros ir skirtos nuotaikos ax.gif .
Aisku rezultatas gavosi neblogas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 09 14, 14:53)
Nea , ne Kaledas cia krikstynoms  ax.gif , tik tas lelijos elfukas siaip sau  biggrin.gif

išdykėlis, Keglevičių mėgsta biggrin.gif
Atsakyti
neutralia taurele vaikai sugebejo suzaisti kol vyko sioks toks patobulinimas lotuliukas.gif , aga turbut megsta biggrin.gif
Atsakyti
Vilke, kilimelis super, pas mane visas maisas vilnos su visais Sh... bet taip smirda, kad bijau ji ir atsinesti, reikejo vasara, kai silta buvo pievoje ta vilna i kilimeli paversti g.gif palauks kitu metu lotuliukas.gif

katinyti, trecias angeliukas coliukas pats paciausias thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 14 rugsėjo 2007 - 22:32
Vilke,- nuostabus kilimelis wub.gif jei butu mano namuos, tai nei uzlipt nei prisest niekas negautu unsure.gif
Katinyti,- tave reikes leist i forografijos kursus doh.gif baisu ziuret, kaip puse grozhio nukerti wacko.gif
ash irgi atsiprashiau savo vilnu,- taip smagu po ilgos pertraukos vel velt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 09 14, 23:41)
Vilke,- nuostabus kilimelis wub.gif jei butu mano namuos, tai nei uzlipt nei prisest niekas negautu unsure.gif


zinai, tam kilimeliui tiktu staliukas su stiklu, po tuo stiklu padeti ta kilimeli, na a la paveikslas po stiklu butu ant kojyciu thumbup.gif
Atsakyti
Senokai buvau čia užsukus, tad kiek grožių pamačiau doh.gif . Nu šaunuolės panos:
Mirnos šalis -super wub.gif . Labai gražus,šio sezono spalvos, kraštai nelygūs mane visuomet žavi wub.gif .
Vilke - jau tavo temelėj minėjau, kad kilimėlis nenusakomo grožio wub.gif wub.gif wub.gif . Žodžių trūksta wub.gif .
Katinyti, tavo angeliukai- lux, man ypač fainuolis berniukas wub.gif
Divos tapiukai kaip visuomet žavūs, minkšti, šilti...
Atsakyti