Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 09 13, 18:24)
O kaip supratai, kad cia as? biggrin.gif
Aciu


is stiliaus, is nuotraukos nuotaikos, ir is to, kad pirma maciau isregistruota nika, tai jau laukiau, kada vel pasirodysi wink.gif
Atsakyti
O gal zinot kas autorius es nebeprisimenu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintuliukas @ 2007 09 13, 22:51)
O gal zinot kas autorius es nebeprisimenu bigsmile.gif

Mari drinks_cheers.gif
Atsakyti
naujas darbelis - kilimelis, mano numyletas blush2.gif beje, jam panaudota seniausios vakaru Europos aviu veisles vilna, siai veislei virs 6000 metu ir avytes tos nuostabios wub.gif

Bure bure po obelim...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

gal mazai kas supras toki mano skoni, bet.. man patinka tokie laisvi, laukiniai dalykai...laisvi mustangai, o ne pazaboti arkliai blush2.gif
cia mano mylimiausias kudikelis rolleyes.gif
Atsakyti
Vilke, labai įspūdinga. Super. O kokio dydžio kilimukas? Panašu į avikailį. thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras. Labai smagu, kad patiko.

Vilke-NEATSISTEBIU as tavimi. Mano akimis tai kazkas nerealaus. Man net sirdis pradejo dauzytis, kai pamaciau toki grozi. wub.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
aciu labai, merginos 4u.gif
kilimukas nedidelis - toks kaip prie zidinuko pasitiest ar siaip prie stiklines vitrinos su geru vaizdu - prisest ir leist vakarus smile.gif mazdaug 90 x 55 cm. visgi eksperimentavau, tai pries ka nors didesnio norejau pasitreniruoti smile.gif
i avikaili panasu, tik cia viskas velta smile.gif avyte sitam reikalui nepaaukota biggrin.gif
ir viskas is naturaliu, nedazytu medziagu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 14 rugsėjo 2007 - 12:53
Aš jau išsigandau, kad tu mindžiosi tokį grožį. Jeigu kilimėlis prisėdimui, tai kitas reikalas biggrin.gif . Įdomu ir technika, kaip išgavai spurgelius. Kai kurie spurgeliai -visai taisyklingos gėlytės. thumbup.gif
Atsakyti
ne, nemindziosiu schmoll.gif ir jei kas su batais uzlipt taikysis, tai gaus per kojas biggrin.gif

matai, kilimukas veltas is nekarstos vilnos - tiesiai nuo avytes su visu lanolinu, siaudukais ir visais kitais dalykais mirksiukas.gif ir ta tekstura tuomet tokia gaunasi.

o jau konkretus ziedai daryti veliau - ir adateliu, ir rankyciu pagalba. ziedeliu viduje naujosios zelandijos vilna, o virsus blizga - balta merino vilna ir silku, velta rankytemis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 09 14, 12:23)
naujas darbelis - kilimelis, mano numyletas 

gal mazai kas supras toki mano skoni, bet.. man patinka tokie laisvi, laukiniai dalykai...laisvi mustangai, o ne pazaboti arkliai  blush2.gif


jis toks panašus į mano įsivaizduojąmą svajonių kilimėlį wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau gyriau Vilkes grozi thumbup.gif
Ikelsiu ilgai iskamuotus angelockus
user posted image

Sio nuotraukyte daryta labai velai nakti todel labai prasta ax.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
aciu blush2.gif

Katinyti, tai Kaledas sauki? smile.gif nors man tokie mazuciai spalvingi mieli angeliukai primena geliu elfus wub.gif ypac tas, kur ant lelijos sedi isitaises - stebuklingas wub.gif
Atsakyti