Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu aciu- man paciai faina i visa kruva ju ziureti.. visi gyvena an kompo..smile.gif)) ir isvis- vertejo pailseti nuo velimo- zinotumet, su kokiu dziaugsmu dabar veliu..ir norisi ir norisi.. jau rankos pareina... visgi kasdien po pora nuveliu... bet vis norisi ir norisi...smile.gif))
Atsakyti
Tai nedideli bačiukai, jei visi ant kompo telpa. Iš nuotraukos dydžio nesimato smile.gif.

Aš tai priverstinai ilsiuosi nuo vėlimo, labai daug kitų reikalų turiu. Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu vėl prie vilnos prisiliesti. wub.gif
Atsakyti
Gal kas zino kaip padaryti panasius auskarus ir ta piesineli velti ar su adatelim
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gintuliukas @ 2007 09 13, 12:03)
Gal kas zino kaip padaryti panasius auskarus ir ta piesineli velti ar su adatelim
user posted image

pas autore paklausti tongue.gif
Atsakyti
...user posted image
Atsakyti
Gražus šalis, graži nuotrauka thumbup.gif . Tik komentaro prie nuotraukos trūksta. Man labai gražūs krašteliai ir spalvos. O daugiau sunku įžiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 09 13, 17:28)


grazus salis, lyg roziu ziedais ir ziedlapiais nubarstyta smile.gif krasteliai irgi labai tinka wink.gif

beje, jau galvojau, kur dingai, kai pamaciau nika isregistruota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 09 13, 18:21)
grazus salis, lyg roziu ziedais ir ziedlapiais nubarstyta smile.gif krasteliai irgi labai tinka wink.gif

beje, jau galvojau, kur dingai, kai pamaciau nika isregistruota  mirksiukas.gif

O kaip supratai, kad cia as? biggrin.gif
Aciu
Atsakyti
labai grazus darbeliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 09 13, 16:28)

MIRNA labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
O kas cia Mirna tau pasidare, kad nikus taip daznai keiti g.gif makaluojasi jau man sad.gif
Salis labai grazus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 13 rugsėjo 2007 - 19:09