Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Jumi, tikrai zaisminga tase, apacios dekoras labai idomus thumbup.gif

larina, gal pradejai velti siltu-karstu vandeniu?

DOSETH, suknele nereali clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif turbut ispudingiausias is tavo matytu darbeliu thumbup.gif ir lengvute atrodo, na viskas idealu. turiu klausima - ar cia balinai vilna ar ne? nes nuotraukoj atrodo labai balta ax.gif jei taip, tai su kuo pavyko taip isbalinti? smile.gif
Atsakyti
Doseth, suknelė įspūdinga thumbup.gif Kai pagalvoju, kiek vietos tokią išsidėliot reikia doh.gif
Atsakyti
Taip ir užsinorėjau prie altoriaus su veltinio suknele.........
Labai fantastiška ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 07 26, 18:37)

larina, gal pradejai velti siltu-karstu vandeniu?


Taip.. pradejau su karstu vandeniu.. Blogai? ax.gif
Atsakyti
Dzėkui už įvertinimą mergelaites biggrin.gif
Vilna nebalinta. Darbai padaryti parodai. Kiek žinau su pelerina jau šį šeštadienį puošis.
Aplamai pelerina man gražesnė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnužė @ 2007 07 26, 21:28)
Doseth, suknelė įspūdinga thumbup.gif  Kai pagalvoju, kiek vietos tokią išsidėliot reikia doh.gif

3 m ilgio ir 1,5 pločio doh.gif
Papildyta:
Esu balinusi su peroksidu, procesas pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
Doseth, nerealūs darbai. Nepaprastai gražu viskas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Geros nuotaikos tokia tašikė , Jumi 4u.gif
DOSETH, Jėzau blink.gif .Tik tiek galiu pasakyt
Ir tu su pilvu gali taip raitytis ant grindų veldama ???
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 07 26, 23:17)
Taip.. pradejau su karstu vandeniu.. Blogai? ax.gif

na, nelabai gerai wink.gif pradek su drungnu, vesiu vandeniu - tuomet vilna pirmiau prikabins silka gerai, o tik paskui susoks pati su savim

QUOTE(DOSETH @ 2007 07 27, 00:30)
Dzėkui už įvertinimą mergelaites biggrin.gif
Vilna nebalinta. Darbai padaryti parodai. Kiek žinau su pelerina jau šį šeštadienį puošis.
Aplamai pelerina man gražesnė ax.gif
Papildyta:

3 m ilgio ir 1,5 pločio doh.gif
Papildyta:
Esu balinusi su peroksidu, procesas pavyko mirksiukas.gif

na va, kiekvienas pagal skoni savo renkasi smile.gif ir pelerina puiki is tikro, tik man pagal stiliu suknele labiau i akis krito smile.gif
o darbinis plotas tai nemazas nemazas doh.gif

kita karta bandysiu su peroksidu, nes su balikliu paskui oksidavosi ar kas pasidare, nes vel pagelto. bet atradau, kad tuomet labai gerai balina saule, tik kad pas mus tos saules mazai, o visa vasara laikyt ant saules tai jau laiko tiek nera biggrin.gif

QUOTE(Sedona @ 2007 07 27, 09:34)
Geros nuotaikos tokia tašikė , Jumi 4u.gif
DOSETH, Jėzau blink.gif .Tik tiek galiu pasakyt
Ir tu su pilvu gali taip raitytis ant grindų veldama ???

o ka, pratimai gimdymui biggrin.gif senoves lietuves nescios kiekviena diena grindis atsiklaupusios plaudavo, nes stipredavo raumenys gimdymui reikalingi smile.gif
Atsakyti
Agnuze, rankine faina thumbup.gif Ruda spalva sergu dabar, tai viskas kas ruda man labai grazu wink.gif
DOSETH, BE ZODZIU thumbup.gif NUOSTABU TIESIOG wink.gif ...net didziosios raides pasispaude lotuliukas.gif
Ar nesinori dar karta isteket ir tokia suknele pasipuost? wub.gif

Ir as darbuojuosi, rudeneja turbut, kad uzsakymai uzpludo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 27 liepos 2007 - 15:47
joo, DOSETH, suknia nereali, gal ir ne mano skonio ale kokybe ir uzumojai tai be zodziu, apsipavydejau
ir siaip, pabinbinejau sian po KLP muge, maciau tikrai graziu veltinuku, ale DOSETH kokybe oi oi kokia gera, nors apsiverk
Atsakyti
DOSETH be žodžių blink.gif thumbup.gif O kas ten matosi veidrody kur suknelės foto? ax.gif

saldybe, dailu wub.gif

Ar kas bandėt velt apyrankę kaip baranką tik storesnę? esu mačius nuotraukose ir man patikrų tokia, bet kaip ją užsimaut g.gif nes užsegimas prie tokios nelimpa g.gif
Atsakyti
pulina aciu 4u.gif

o gal daryt labiau desra, o ne baranka, tada per ja pervertum kaspina ir viskas g.gif
Atsakyti