Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Vilkute, cia du skirtingi darbeliai, t.y. dvi rankines toj pacioj spalvoj biggrin.gif. o tie taskeliai, cia konturu silkui ispiesti ax.gif
Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 09 08, 21:49)
ash tau patarima turiu,- uzhsiuk rankomis kiek reikia, ir visa ta reikala uzhmaskuok grazhia juostele,- ir papuoshi, ir pataisysi  mirksiukas.gif
mazdaug taip:


klur tu anksciau buvai doh.gif as nukirpau ir antra-ir liko bekulniu tapkiu poa, ale ne man jasnesioti hihihi.gif o kad ir ka galvos, dovana gavusieji aciu pasakys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 09 09, 14:04)
Vilkute, cia du skirtingi darbeliai, t.y. dvi rankines toj pacioj spalvoj  biggrin.gif. o tie taskeliai, cia konturu silkui ispiesti  ax.gif
Aciu labai


nu matai, o as jau galvoju man su galva negerai lotuliukas.gif lyg ir ta pati, ir kitaip foto atrodo lotuliukas.gif galvojau, gal ten kazkas nuimta, kitaip pastatyta ta rankine ar kas doh.gif
Atsakyti
dabar neatsistebiu savo zioplumu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Na jau Katinyčio rankinė su tais išsiūtais reljefais tai thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 09 09, 11:58)
Katinyti, o tu kaip visada nuostabi  mirksiukas.gif jau kaip man tavo teksturos patinka  wub.gif
ir kas ten matosi rudas su auksiniais taskeliais? kur antroj foto nebesimato?  bigsmile.gif

o del meetu, tai kazkaip cia susnekejot, kad man tai asmeniskai visai nemaloniai nuskambejo  g.gif ar bent jau taip suinterpretavau - kad turim susitikt ir girtis grand darbais  unsure.gif o tai kaip tada jaustis pradedantiems, bet norintiems susitikti ir pasiplepeti  unsure.gif taigi niekas neateis. man tai kazkaip smagiau gal pasiplepet, kas ka nori, tas ta parodyt, o ne tai, kad susitikima daryt del darbu  g.gif jei kazko nesupratau, tai sorry  tongue.gif

O aš net labai pritariu tau drinks_cheers.gif Juk taip smagu pasiplepėti, pasiklausinėti kaip kas ką daro, be abejo, ir darbelius labai smagu pačiupinėti. Kai grįžti, po to tikrai būna padidėjas noras velti, nors ir labai didelis noras pulti prie kompo ir dar lyg pratęsti susitikimą biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Doseth! Fantastika!! O Tu dar negimdai? Labai lauksim ziniu...
Katinyti- labai grazus darbukai smile.gif
O cia kruva mano darbuku- sorry uz tiek foto...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Elfu batai !!! Jeeeeee kokios spalvos.
Salikai super !!!
Atsakyti
Diva - Niu jau beprotiškai gražu thumbup.gif , aš dukrai savaitgalį irgi bandžiau tapkiukus daryti, tik vat berazumė skylę (įkišti kojai) per didelę padariau blush2.gif

O su Katinyčio rankinukais irgi apsižioplinau, maniau kad tai vienas ir taspats rankinukas, niu aš irgi iš žiopliukių blush2.gif
Katinyti - clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
matosi, kad Diva saltis gerai veikia biggrin.gif o siaip apsivelinekit apsivelinekit visos, per telika vakar prognozavo gilia, ilga ir salta ziema doh.gif
Atsakyti
kaip tik gerai. galesim apsivelt save ir kitus ax.gif . taip bus ivertintas veltinis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 09 09, 21:03)

Nu kokie žavūs Muko batai wub.gif thumbup.gif wub.gif
Ir šukuosena nauja labai Tau tinka 4u.gif
Atsakyti