Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Vienai moterytei ax.gif
user posted image
[/quote]


oi koks cia grozis wub.gif 4u.gif thumbup.gif
o kiek toks grazis kainuotu g.gif ????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrineplastake: 06 rugsėjo 2007 - 13:42
aha aciu, kaip tik siandiena gimtadienis, bulkas kepu thumbup.gif:
jo, kai visa diena tik su vaiku, tai ziuri i vaika, o svajoji apie vilna, dekupaza ar dar koki biesa. mane irgi velna ir kiti malonumai atpalaiduoja labai. papramogauju, taip sakant.
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 09 06, 13:11)
aurelia swoon.gif o ko nesirodei cia wink.gif idek ir dizaineres - pasmalsavimui :ax
vilke-kada tu speji biggrin.gif reikia progama saudytis-baisiai grazios foto gaunasi wink.gif
as tapkes vienas sugadinau, ikirpau per daug ir kulno beveik nebeliko-nepatogu...mastau su sniuriukais padaryti, bet vistiek ne tas. gaila darbo doh.gif o be kulniuku - kaip slepkes man nepatinka, nes nera labai storos ir jauciu smukcios nuo koju. zodziu neturejau problemu-nusiveliau tapkes su broku hihihi.gif

o man kaip tik fainiau be užkulnių bigsmile.gif . Įsispiri ir bėgi thumbup.gif . Pabandyk pavaikščiot ir tau patiks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurelia @ 2007 09 05, 23:31)
Regina, nu fantastika  blink.gif  bigsmile.gif  blink.gif  bigsmile.gif  blink.gif  bigsmile.gif Jau tos "vienos moterytes" ne tas zodis  wub.gif Noreciau but as ta viena ..... moteryte .... sestadieni as ruosiuosi, nezinau, kaip kitos wink.gif
Vilke, dek salius  mirksiukas.gif
na mano tema turbut radot visos, tai darbus as ten ir dedu, dizainere leido deti ir jos uzsakymus, bet as dar stabdau, tiesiog bijau norinciu tokiu paciu, nes jos uzsakymu nenoriu stampuoti, o ideju geru ji turi wink.gif Beje, gavo Laura Dailideniene pakvietima dalyvauti vel Mados infekcijoj net be atrankos  bigsmile.gif

Šaunuole tu thumbup.gif . Smagu tikriausiai dirbti su dizainere rolleyes.gif . Ir maada pasidomi ir idėjom gali pasidalinti bigsmile.gif .
Atsakyti
maciau gyvai Doseth svarkeli - simta kartu grazesne spalva, faktura nereali, tiesiog akyse zaidzia tie akmenukai wub.gif fantastika tongue.gif ir rankines maciau ax.gif viena uz kita grazesnes, bet svarbiausia, kad jos tobulos tiek menine, tiek velimo prasme cool.gif pasikroviau ikvepimo, belieka eit velt...
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2007 09 08, 08:29)
maciau gyvai Doseth svarkeli - simta kartu grazesne spalva, faktura nereali, tiesiog akyse zaidzia tie akmenukai  wub.gif fantastika  tongue.gif ir rankines maciau  ax.gif  viena uz kita grazesnes, bet svarbiausia, kad jos tobulos tiek menine, tiek velimo prasme cool.gif  pasikroviau ikvepimo, belieka eit velt...

tai va va, pasiseke tau drinks_cheers.gif iki Vilniaus nebevaziavo, pasisotino turbut tavo pagyromis lotuliukas.gif Manau, kad i Vilniu Doseth atvaziuos jau su leliuku ant ranku wub.gif
Atsakyti
prisiimu kaltę pasigrobus Reginą smile.gif)))))))

laikas lekia, tobulėjam, todėl per susitikimą turėtumėm pasigirti gražiais darbeliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2007 09 08, 16:25)
prisiimu kaltę pasigrobus Reginą smile.gif)))))))

laikas lekia, tobulėjam, todėl per susitikimą turėtumėm pasigirti gražiais darbeliais smile.gif

drinks_cheers.gif tada reiktu is anksto pradet ji planuoti, gal po Doseth gimdymo? Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2007 09 08, 17:25)
prisiimu kaltę pasigrobus Reginą smile.gif)))))))

laikas lekia, tobulėjam, todėl per susitikimą turėtumėm pasigirti gražiais darbeliais smile.gif

drakoniuke beee.gif viena pagrobe,kitoms ne nerode tongue.gif beee.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 08 rugsėjo 2007 - 18:01
QUOTE(linada @ 2007 09 06, 10:11)
as tapkes vienas sugadinau, ikirpau per daug ir kulno beveik nebeliko-nepatogu...mastau su sniuriukais padaryti, bet vistiek ne tas. gaila darbo doh.gif o be kulniuku - kaip slepkes man nepatinka, nes nera labai storos ir jauciu smukcios nuo koju. zodziu neturejau problemu-nusiveliau tapkes su broku hihihi.gif


ash tau patarima turiu,- uzhsiuk rankomis kiek reikia, ir visa ta reikala uzhmaskuok grazhia juostele,- ir papuoshi, ir pataisysi mirksiukas.gif
mazdaug taip:
user posted image

ir sveikinimai su praejusia shvente 4u.gif
Atsakyti
Doseth grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Viilke wub.gif
Mano nedaveltieji kaip visad lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Katinyti, o tu kaip visada nuostabi mirksiukas.gif jau kaip man tavo teksturos patinka wub.gif
ir kas ten matosi rudas su auksiniais taskeliais? kur antroj foto nebesimato? bigsmile.gif

o del meetu, tai kazkaip cia susnekejot, kad man tai asmeniskai visai nemaloniai nuskambejo g.gif ar bent jau taip suinterpretavau - kad turim susitikt ir girtis grand darbais unsure.gif o tai kaip tada jaustis pradedantiems, bet norintiems susitikti ir pasiplepeti unsure.gif taigi niekas neateis. man tai kazkaip smagiau gal pasiplepet, kas ka nori, tas ta parodyt, o ne tai, kad susitikima daryt del darbu g.gif jei kazko nesupratau, tai sorry tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 09 09, 10:58)
o del meetu, tai kazkaip cia susnekejot, kad man tai asmeniskai visai nemaloniai nuskambejo  g.gif ar bent jau taip suinterpretavau - kad turim susitikt ir girtis grand darbais  unsure.gif o tai kaip tada jaustis pradedantiems, bet norintiems susitikti ir pasiplepeti  unsure.gif taigi niekas neateis. man tai kazkaip smagiau gal pasiplepet, kas ka nori, tas ta parodyt, o ne tai, kad susitikima daryt del darbu  g.gif jei kazko nesupratau, tai sorry  tongue.gif


nesupratai mirksiukas.gif
Atsakyti