Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

vat pelerinkos tai abi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kazkaip pirma tavoji labiau aki patrauke, bet paskui ir tos kitos moteriskos pelerinka istrigo wub.gif
galvojau imesiu ir savo pora saliu, bet tai dabar jau tiek to doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui už jūsų emocijas 4u.gif
Švarkelis veltas ant šilko ponge, mano pelerinka ant medvilnės, moterikės vien vilna.
O kiek vilnos sunaudoju tai nelabai žinau, atsivynioju kiek reikia biggrin.gif kažkur būtų iki 1 kg.
Jo,jo Jowwwita buvo ji ten biggrin.gif 4u.gif
Vilke davai davai, nesilaužyk, jei aš įmečiau keletą savo darbų, tai dabar visos į krūmus su savo darbais. Niu, niu....
Atsakyti
Ajajai, nuo grožio swoon.gif, man tai labiausiai patiko juoda-balta pelerinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Vilke - aš irgi sakysiu nesilaužyk, greitai dėk savo grožius, tavo darbukai man laaaaaaaaaabai patinka wub.gif
Atsakyti
Regina, nu fantastika blink.gif bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif Jau tos "vienos moterytes" ne tas zodis wub.gif Noreciau but as ta viena ..... moteryte .... sestadieni as ruosiuosi, nezinau, kaip kitos wink.gif
Vilke, dek salius mirksiukas.gif
na mano tema turbut radot visos, tai darbus as ten ir dedu, dizainere leido deti ir jos uzsakymus, bet as dar stabdau, tiesiog bijau norinciu tokiu paciu, nes jos uzsakymu nenoriu stampuoti, o ideju geru ji turi wink.gif Beje, gavo Laura Dailideniene pakvietima dalyvauti vel Mados infekcijoj net be atrankos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 05 rugsėjo 2007 - 22:34
Vilke, tavo salius jau maciau ir jie thumbup.gif thumbup.gif ir greitai keli juos ir i sita tema biggrin.gif
O kaip tu padarai ta juoda fona? g.gif
Atsakyti
prisiprasiau demesio doh.gif lotuliukas.gif tai dabar teks deti vien del to, kad neisvadintu besilauzele biggrin.gif
nu ok..
Zemyna
user posted image

user posted image

Naktis Argentinoje
user posted image

user posted image

user posted image

o fona panaikinu i juoda su photoshopu smile.gif
Atsakyti
Vaaau,super koks grOžis bigsmile.gif ir aš taip noriu unsure.gif
Atsakyti
Vajetau kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 09 05, 15:42)
Vienai moterytei ax.gif
user posted image

DOSETH labai labai wub.gif Tos smylgos ir spalva primena uzsalusi ezera ziema bigsmile.gif
Atsakyti
aurelia swoon.gif o ko nesirodei cia wink.gif idek ir dizaineres - pasmalsavimui :ax
vilke-kada tu speji biggrin.gif reikia progama saudytis-baisiai grazios foto gaunasi wink.gif
as tapkes vienas sugadinau, ikirpau per daug ir kulno beveik nebeliko-nepatogu...mastau su sniuriukais padaryti, bet vistiek ne tas. gaila darbo doh.gif o be kulniuku - kaip slepkes man nepatinka, nes nera labai storos ir jauciu smukcios nuo koju. zodziu neturejau problemu-nusiveliau tapkes su broku hihihi.gif
Atsakyti
aciu smile.gif

o speju kada - nagi nuo vakaro velyvo, kai jau vyras namie ir vaikas miega iki nakties biggrin.gif uzvakar vyras parejo velai, as sau tupiu ir deliojuos sali - tai jis sako, ka, mamyte, i urveli jau ilindai ir iki nakties? lotuliukas.gif

siaiip velciau dazniau, jei butu salygos, o tai idejos plaukia ir kartais nuplaukia neisikunijusios taip sakant smile.gif kartais va miegot norisi, tai ir neveli vakare lotuliukas.gif o kartais kad ir krenti is koju, eini velt, nes taip atsigauni...isproteciau turbut kitaip su savo ozelio isterijom amzinom unsure.gif

beje, linada, taviski vabaliuka cia kazkada su dvejais metukais reikejo sveikint biggrin.gif tai dideliausi sveikinimai dvimeciui pilieciui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 06 rugsėjo 2007 - 12:58
Vilke - fantastiškai, spalvos tai galingos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti