Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

noriu parodyti ir as darbeli blush2.gif
pirmieji batukai ax.gif bus ir antri butinai, nes die per siauri suneliui rolleyes.gif

user posted image

na ir karoliukai g.gif

user posted image
Atsakyti
Buttuke - batukų spalvos labai dera (man ruda+mėlyna-labai gražus derinys), tik atrodo,kad truputuką trūksta vėlimo jiems, pradės labai pūkuotis, o ir netvirti bus, skystoki. Antrus daryk šiek tiek didesnius ir daugiau pavelk, pamatysi-pavyks tikrai geriau. Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
kokie simpatiški tiapukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 09 04, 23:31)
Buttuke - batukų spalvos labai dera (man ruda+mėlyna-labai gražus derinys), tik atrodo,kad truputuką trūksta vėlimo jiems, pradės labai pūkuotis, o ir netvirti bus, skystoki. Antrus daryk šiek tiek didesnius ir daugiau pavelk, pamatysi-pavyks tikrai geriau. Sėkmės tau  4u.gif


Oi man irgi ruda su mėlyna laaabai gražus derinys 4u.gif 4u.gif 4u.gif


DOSETH švarkas nerealus thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 05 rugsėjo 2007 - 08:29
Batukai nedavelti mirksiukas.gif Kadangi vaikiukui maži galima su jais dar pasimokyti biggrin.gif
Tik man ne ruda ten g.gif
Atsakyti
sestadienis lyg nesuplanuotas, tai gal ir gerai, ale reiks vyro dar klaust biggrin.gif

Buttuke, man irgi spalvu derinys patiko, svarbiausia, kad dar ir zalsvas akcentas - tai linksmiau tapkiukai atrodo ax.gif o del nesuvelimo tai jau pasake merginos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazus slepeciu derinys, is tiesu, tik ju pavirsius turi buti toks, kaip bumbuliuko, taigi jas dar pavelus, manau, kad tektu atiduoti baby born lelei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai aciu visom uz komentarus 4u.gif
na kitus pasistengsiu ilgiau pavelt, kad tik mazius gerai miegotu biggrin.gif doh.gif

dar batuku minusiukas. ant galo pasidare tokie kieti guzai, cia per vilnos sujungima, gal kazkaip kitaip imanoma g.gif ar tiesiog geriau ivelsiu ir nebeliks ju? g.gif
Atsakyti
Kažkaip niekas nesiorganizuoja g.gif
Na ir dar serija darbų biggrin.gif
Dukrytė ne princesė, kuklutis švarkelis biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Mano pačios pelerinka, gerai slepianti iškilimus biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Vienai moterytei ax.gif
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 05 rugsėjo 2007 - 14:55
DOSETH eina sau kaip grazu wub.gif thumbup.gif dukrytes svarkelis thumbup.gif o tas , kur ,,vienai moterytei,, bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif superinis


o ar daug vilnos sunaudoji tokiem dideliem darbam? blush2.gif
Atsakyti
DOSETH vau vau. Va cia nieko sau. nugi darbuojiesi tu neblogai.
Va cia tai groziai wub.gif thumbup.gif thumbup.gif notworthy.gif notworthy.gif good.gif good.gif
Emocijos per krastus liejasi.

O dukrytes svarkelis ant silko veltas?

O tavo darbeliai taip graziai blizga todel, kad su silku veli? Ta prasme maisai vilna su silku.
Atsakyti
Doseth, berods šią princesę mačiau pasipuošusia tuo pačiu švarkeliu Klaipėdos šventėj g.gif ? Atrodė pasakiškai wub.gif . Negalėjau akių atitraukti kelias minutes wub.gif .
Atsakyti