Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

temos suskirstytos - nuorodose ir literaturoj apie veltini tikrai pilna nuorodu su pradziamoksliu. o ir temose prie saliu yra pavyzduku, pasikuisk truputi, nes belieka tik sukramtyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Doseth švarkas man labai luxiškas wub.gif . Super gražus, originalus. spalvų derinys irgi puikiai parinktas wub.gif .
Atsakyti
Mane sužavėjo Doseth rūbas. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
mane labiau zavetu jei tai butu mannn, kai ne man, tai stengiuosi net neziureti ton pusen laugh.gif tipo ai, nu ir kas cia tokio biggrin.gif
o man labiau rupetu kaip tokie dalykai nesiojasi, jei velta be siuliu-ar patogu. ir siaip tai jo, gyvai maga paciupineti.
Doseth-raistukus daryk-belekokiai talijai prisitaikysi po to wink.gif arba uztrauktukus, keliose vietose po begeli-ant kurio tiks ta diena, ant to ir segsi biggrin.gif
Atsakyti
Esu be galo laiminga, gavusi tai ko norėjau biggrin.gif Už mėnesiuko galėsiu dar koreguoti.
Dėl šiupynių biggrin.gif Penktadienį vykstu į Vilnių. Galėtume susibėgti ax.gif tik neorganizuokit žiauriai vakare. Pačios žinot kiek kalbų įvyksta mums susirinkus mirksiukas.gif ir tai nespėji su kiekviena pabendrauti.
user posted image
Spuogynas iš arčiau lotuliukas.gif

Ir dėkui visoms už nuomones, nesvarbu kokios jos bebūtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 04 rugsėjo 2007 - 12:52
is arciau atrodo dar idomiau, vos monitoriaus nepakrapsciau biggrin.gif
o del penktadienio, tai as pati nebent diena galeciau, nes pavakarys ir vakaras rimtai suplanuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 09 03, 17:26)
Pagaliau pagimdžiau metus išnešiotą vaisių. 2 paras duobkasio darbo, neapsieita be kraujo ... na bet svajonė išsipildė biggrin.gif
Taip kaip nesu šiuo metu idealios figūros, drabužiokas ant manekeno biggrin.gif

tfu, Doseth, kad tave kur doh.gif ciut neshokau su nauju 2.gif sveikint....dar puoliau ieshkot, kas cia per svajone,- ar berniukas, at merguche doh.gif

nu bet drabuzhiokas tai nerealus, nera nei ka pasakyt wub.gif pachiupinet irgi megciau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 04 rugsėjo 2007 - 14:09
QUOTE(DOSETH @ 2007 09 04, 12:45)
Esu be galo laiminga, gavusi tai ko norėjau biggrin.gif Už mėnesiuko galėsiu dar koreguoti.
Dėl šiupynių biggrin.gif Penktadienį vykstu į Vilnių. Galėtume susibėgti ax.gif  tik neorganizuokit žiauriai vakare. Pačios žinot kiek kalbų įvyksta mums susirinkus mirksiukas.gif ir tai nespėji su kiekviena pabendrauti.
user posted image
Spuogynas iš arčiau lotuliukas.gif

Ir dėkui visoms už nuomones, nesvarbu kokios jos bebūtų 4u.gif

galiu tik iki pietu doh.gif
technika svarkelio man aiski drinks_cheers.gif reiks kada pabandyti Jums leidus rolleyes.gif
Atsakyti
spavos veza biggrin.gif siulau i susitikima nesivezti laugh.gif
Atsakyti
Galima ir šeštadieni. Po pietų rolleyes.gif kaip?
Atsakyti
jau visos pasake ka buvo galima pasakyt thumbup.gif

(tikrai gaila , kad neman rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 09 04, 20:36)
Galima ir šeštadieni. Po pietų rolleyes.gif  kaip?

tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 04 rugsėjo 2007 - 21:00