Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(kitty*** @ 2007 09 02, 19:29)
MIRNA labai gražios gėlytės wub.gif (avataras tavo labai piktas nejaukus sorry unsure.gif )

cia tik virtualus veidas
Aciu... biggrin.gif
Atsakyti
Mirna, is tiesu papuosaliukai labai mieli ir silti smile.gif O del avataro ir as prisijungiu mad.gif baisus .... tau netinka rolleyes.gif
Atsakyti
man tai mirnos avataras primena kazka pasakischko , neturi visi geri buti... man tai idomu ka nors keisto pamatyti... sleep.gif ir netipischko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(anna(k.k) @ 2007 09 03, 18:12)
man tai mirnos avataras primena kazka pasakischko , neturi visi geri buti... man tai idomu ka nors keisto pamatyti...  sleep.gif  ir netipischko  wink.gif

Va as ir noriu kazka keisto.
Manau, kad mano ir darbai tokie netipiski.. todel ir nera tos paklausos dideles.
Vat dabar vis kirpima koreguoju ir visi isvertusiom akim stebi, nes atrodo kitaip. Jau kelinta karta kerpa, kad isrysketu viena detale, o paskui su ja darysiu sedevra.
Cia apie plaukus kalbu.
Man siandien ir kirpeja sake, kad as kitoniska, bet kad tokia kitoniska tik siandien suzinojo.
Mano avataras tai ir parodo. Nu tos savo fotos man nelipo, bet vis laiko ir upo nebuvo pasikeisti.
Atsakyti
Pagaliau pagimdžiau metus išnešiotą vaisių. 2 paras duobkasio darbo, neapsieita be kraujo ... na bet svajonė išsipildė biggrin.gif
Taip kaip nesu šiuo metu idealios figūros, drabužiokas ant manekeno biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ale faina ( kaip sunku girti moterą, kuri su savo postais ir stačiokiškais postais truputį už...). Aš čia ta iš negerbėjų.
Taaaaaaaaaaaaaaip, gražu (išspaudžiau šeip ne taip unsure.gif )
Gal galima ant manekenės, a?
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 09 03, 20:26)
Pagaliau pagimdžiau metus išnešiotą vaisių. 2 paras duobkasio darbo, neapsieita be kraujo ... na bet svajonė išsipildė biggrin.gif
Taip kaip nesu šiuo metu idealios figūros, drabužiokas ant manekeno biggrin.gif
user posted image

Spalvos mano, bet sikart nesuzavejo. Kaip pati sakai: tvarkingai graziai nuvelta, bet nepakerejo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIRNA: 03 rugsėjo 2007 - 19:43
DOSETH-o man labai gražu thumbup.gif Ir sudėtinga, atrodo rolleyes.gif
O kaip tie spurgeliai iš arčiau atrodo, labai jau smalsu g.gif
Tiesa, o koks užsegimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 03 rugsėjo 2007 - 19:56
QUOTE(rim@ @ 2007 09 03, 20:37)
Ale faina ( kaip sunku girti moterą, kuri su savo postais ir stačiokiškais postais truputį už...). Aš čia ta iš negerbėjų.
Taaaaaaaaaaaaaaip, gražu (išspaudžiau šeip ne taip unsure.gif )
Gal galima ant manekenės, a?


lotuliukas.gif jei tektų bendrauti kitaip, ne taip už.... biggrin.gif
Šiuo metu manekenė turi didelį pilvą nestuke.gif aplamai spintoje likę keli rūbai kuriuos įmanoma užsidėt. Viską sugadinčiau.
Gaaal vyrą aprengt g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MIRNA @ 2007 09 03, 20:41)
Spalvos mano, bet sikart nesuzavejo. Kaip pati sakai: tvarkingai graziai nuvelta, bet nepakerejo tongue.gif

Būna, būna pasitaiko, kai į vartus nepataikau lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ievuschka @ 2007 09 03, 20:56)
DOSETH-o man labai gražu  thumbup.gif Ir sudėtinga, atrodo  rolleyes.gif
O kaip tie spurgeliai iš arčiau atrodo, labai jau smalsu  g.gif
Tiesa, o koks užsegimas?




Užsegimo dar nėra, bus knopkės. Šiuo metu net nežinau kokia mano talijos apimtis bus, jei ji iš viso bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Jergutėliau, man dar ši motera patikti pradės doh.gif Gal tu dažniau nėščia būki ax.gif
Atsakyti
nugis labai idomus ir originalus Doseth darbelis smile.gif dar siandien kaip tik pagalvojau, kad Doseth kazkur prapuole, kiba vel palta velia - ale panasiai smile.gif
tik va dar idomiau, kaip ant gyvo zmogaus atrodytu ax.gif meniskas darbelis, dar ir is arti knieti paziureti (pirma asosiacija tai buvo varle karaliene smile.gif bet tai cia neneigiamai, as net multika prisiminiau grazu bigsmile.gif )
Atsakyti
Sveikutė, žiūriu, kad šioje temoje jau visos pažengusios, oš tik norėčiau pabandyti blush2.gif Gal patartumėt nuo ko pradėti, kas kai daroma ir t.t, nes nieko nežinau, o darbeliai labai patinka thumbup.gif Ar bet jau kokio mpradžiamokslio nuorodėlių imest, nes negaliu, kaip norisi, ką nors suvelti, nes jau tokie darbai nuostabūs, kad net seilė varva
Atsakyti