Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(reveka @ 2007 08 31, 21:47)
na, i praita klausima atsakymo taip ir nesulaukiau, tai gal sikarta sulauksiu...  blush2.gif  rolleyes.gif  kaip isiunate sagese uzsegima? nes as nusiveliau boruzyte, kryziuka, ir nezinau kaip graziai iverti, nes adata pralenda ne i viduri tos skyles, kurioje siulas turi buti, o per centimetra. ir tai maziausias tarpas kuri man pavyko isgauti. na, nezinau kaip tiksliau cia nupasakoti...tikiuosi, kad supratot...


Nelabai supratau,kaip tu ten adatą kiši, bet papasakosiu,kaip aš darau: duriu adatą kiaurai per visą sagę, o kad gerojoj pusėj nesimatytų dygsnelių, stengiuosi durti į vietas,pasiuvinėtas karoliukais, į griovelius, į dviejų spalvų susijungimo vietą, tada grįžtu su adata atgal, perkišu per užsegimo skylutę ir vėl tiesiai statmenai per visą sagę. Aš dažniausiai siuvu žvejybiniu valu-ir ne taip matoma, ir tvirtai laiko. Jei nelabai aiškiai aš čia- klausk dar kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

as irgi turiu klausima doh.gif Bandau atsidaryti tema skelbimu lentoj rankdarbiu skyrelyje, bet nepatvirtina man jos ax.gif gal ten mokama? Bet as neradau taisyklese ko nors ka pazeidineciau, aprase nera jokios nuorodos.... nepatinku muset ir basta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 09 01, 14:11)
Sveikutes,

as irgi turiu klausima  doh.gif  Bandau atsidaryti tema skelbimu lentoj rankdarbiu skyrelyje, bet nepatvirtina man jos  ax.gif  gal ten mokama? Bet as neradau taisyklese ko nors ka pazeidineciau, aprase nera jokios nuorodos.... nepatinku muset ir basta  lotuliukas.gif


Kartais kiek žinau temos patvirtinimas užtrunka kelias dienas, nors ir parašyta, kad per parą nusprendžia. nenusimink, dar lukterk mirksiukas.gif Gal savaitgalis-išeiginė moderatoriams? O be to- šventė šiandien...
Oi, laukiu laukiu tavo temelės, akytes paganysiu rolleyes.gif
Atsakyti
tai kaip supratau girtis reikia cia. Pasigirsiu.. jei yra kuo..
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mirna, labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
sviecia kaip saulutes ,gelytes , vasariska labai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna(k.k): 01 rugsėjo 2007 - 18:42
QUOTE(ievuschka @ 2007 09 01, 13:34)
Kartais kiek žinau temos patvirtinimas užtrunka kelias dienas, nors ir parašyta, kad per parą nusprendžia. nenusimink, dar lukterk  mirksiukas.gif  Gal savaitgalis-išeiginė moderatoriams? O be to- šventė šiandien...
Oi, laukiu laukiu tavo temelės, akytes paganysiu  rolleyes.gif

na mazai vilties, pries menesi bandziau.... nepatvirtino... na bus matyt, jau ir moderatorei parasiau, ji dar nebuvo siandien pasijungusi, gali but, kad iseigine, ar vaikucius i rugsejo pirma lydi 4u.gif Neliudziu as, bet megstu itempta grafika lotuliukas.gif
Atsakyti
larina, tikrai labai sauleti darbeliai thumbup.gif elegantiskai ir lengvai atrodo ax.gif
Atsakyti
MIRNA - labai dailus ir šiltas komplektėlis wub.gif Gražu ir miela wub.gif
Atsakyti
mirna-nostalgija sukeli, ziurint pro langa nei geltonos spalvos, nei geliu....
as saunuole - per para 2 poras tapkiu kai dejau...ir dar noriu laugh.gif jauciu teks, kol prisukimas dar yra. kaledom pasiruosiu....
Atsakyti
Na va.. pagaliau kazka pagaminau patraukiancio aki.
Aciu uz komplimentus mano papauosaliukams. biggrin.gif
Atsakyti
MIRNA labai gražios gėlytės wub.gif (avataras tavo labai piktas nejaukus sorry unsure.gif )
Atsakyti