Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(linada @ 2007 08 29, 21:01)
vilke....super duper. ypac del foto, kur nors virtuveje ant stalo taip nesiziuretu
klok kaip velei ir kaip fotografavai biggrin.gif


aciu aciu, merginos 4u.gif
o veliau tai paprastai - nusipiesiau ant popieriaus norima modeli pirma, o paskui apsiskaiciavau, kokio mazdaug noreciau dydzio, pridejau vilnos susitraukimo procenta, tada piesiausi jau reikiamo dydzio modeli ant akytos pleveles, issikirpau ir klojausi vilna, kaip kad ir rankine - 3 d veliant. veliau prakirpau ten, kur numaciau guzi, ir veliau jau be pleveles - truputi kociojau, daugiausiai rankom isformavau, paskui skalavau, nuspaudziau ir formavau - i vidu truputi vaiko paluciu prikisau, kad greiciau dregme isgertu ax.gif

o del fotkinimo, tai ka, gali fotkint ir virtuvej ant palanges smile.gif as cia fotkinau pas save ant sofos ir ant stalo, o paskui negrazu fona tiesiog su photoshopu paverciau i beveik juoda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 29 rugpjūčio 2007 - 20:18
tai jau gulbe nemaza - i snapa ranka tilpo wink.gif
nu va o as cia matote durnele galvoju kaip fotkino, koks tamsus fonas o kaip ryskiai matosi cool.gif net lengviau pasidare biggrin.gif
Atsakyti
i pati snapa tai jau netilpo, kai traukesi vilna, tik pacioj pradzioj tilpo mirksiukas.gif dabar tik iki kaklo plonejimo ikisu, o toliau pirstukais tik, bet iki galo tai tik su pagaliukais galiu pasiekt biggrin.gif
Atsakyti
Vilke, Sugebi vis nustebinti kazkuo nuaju ir orginaliu. Sis darbelis toks ir yra. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Vilke, savo darbeliu pakeitei mano požiūrį į gulbes interjere biggrin.gif . Anksčiau man asocijuodavosi su nertomis kičinėmis arba su romantišku paveikslu vaizduojančiu porelę gulbių prūdelyje biggrin.gif . Tavo darbas atrodo gražiai ir skoningai. Super thumbup.gif .
Atsakyti
aciu aciuks.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas smile.gif
Na, žinokit-pasimečiau aš tarp tų temų gausybės doh.gif kažkoks balaganas doh.gif Pvz. papuošaliukams-net dvi temos, o ir visokių kitokių-n+1. Nebesusigaudau, o ir nespėju visų aplankyt.Tai dabar, dar kol vasara. O žiemą tikrai bus daugiau darbų, daugiau veliančių, daugiau klausimų ir diskusijų. Kaip tada? Tik ir sėdėk SM kiaurą dieną doh.gif Juk nesinori apleist veltinio temos... Ar čia man tik vienai toks įspūdis? g.gif
Atsakyti
ir man panašus įspūdis susidaro kaip ievuschkai. Na, bet ne mes forumo taisykles nustatom, teks prisitaikyti... smile.gif .
Atsakyti
O man tai geriau taip kaip dabar padare, nei kai buvo. Sia tema pasiliksim paplepejimams, manau, kad ta bendraminciuose reikia panaikinti, nes bus dvi vienodos temos. Pvz. man tai geriau daug temu, nes kartais buna, kad kazkokio reikia klausimo apie rankines arba drabuzius, tai ir eini i ta tema, o neskaitai 50psl. pliurpalu, o tarp ju siaip ne taip randi kazka naudinga.
Atsakyti
Oi o man daug temo nepatinka nespesiu suziuret visu groziu sad.gif sad.gif
Atsakyti
Su dideliu gaileščiu ir užuojauta užjaučiu tapciu vėlėjas verysad.gif
Vakar teko užsiimti šituo reikalu triniti.gif užsėmiau 3 poras, o nuvėliau 1 tapkę lotuliukas.gif ir tai tik 2metuku vaikam biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nesuprantu forumo taisyklių.

Tarkim, kad šią temą naudosim plepesiams, o kitose bus konkreti info sukrauta kaip daryti vieną ar kitą darbą. O tai kur rašyti komentarus apie darbus? Jei specialioje temoje, tai ji apsikraus komentarais ir vėl bus sunku rasti konkrečią info. Jei komentuoti čia, tai ir darbus reikia rodyti čia, o ne specialioje temoje. g.gif
Atsakyti