Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

hmmmm. tikrai sudetinga bus sekti kas vyksta veltinyje. ir kur girtis...tikrai gal egu si ema buna plepesiu,o kas nores- lai kilnoja zinutes tematiskai...
Atsakyti
Mane taip pat domina kursai smile.gif , reiks ir man kazytes ieskot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 08 27, 13:58)
hmmmm. tikrai sudetinga bus sekti kas vyksta veltinyje. ir kur girtis...tikrai gal egu si ema buna plepesiu,o kas nores- lai kilnoja zinutes tematiskai...

manau reik atskiros, dar vienos lotuliukas.gif , plepesiu temos drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai cia ir plepam tongue.gif

rodausi savo interjero elementa, zvakide "Gulbe"
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 29, 17:24)
tai cia ir plepam  tongue.gif

rodausi savo interjero elementa, zvakide "Gulbe"



Vaizdelis-labai gražus, taip elegantiška, švelnu wub.gif
Tik ar nesvyla vilna nuo karščio?
Atsakyti
na, nesvyla, nes kaip tik visas zvakes karstis iseina per anga ir virs jos nieko nera. bet aisku, tokios zvakes nepalikineciau vienos kambary smile.gif ai, man ir be zvakes grazu pasistatyt salione smile.gif
ten dar akmenuku priberta po zvake, tai jei ka, galesiu ir ne zvake, o dar didesne kolekcija akmenuku susipilt, jau ko ko, bet akmenuku pas mane namie netruksta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 29 rugpjūčio 2007 - 17:14
sveiki! Norėčiau ir aš prisijungti prie Jūsų, veliančiųjų 4u.gif pamačiau pas pusseserę visokiausių grožybių, ir nusprendžiau pabandyti... smile.gif pirmas kamuoliukas šlapiu vėlimu nuveltas šleivas, kreivas, na, bet juk pirmas biggrin.gif antras iš tos pačios juodos spalvos vilnos jau gražesnis, lygus. Na, yra šiek tiek išsikišusių siūlelių, bet jie trumpučiai, tai pagalvojau, kad gal su adatytem jos pavyks paslėpti. Paėmiau raudonos vilnos, o ji kažkokia šiurkšti, na, tikrai...nemielesnė už juodąją. ir padarius iš jos kamuoliuką, jis susivėlė, bet styro kokių 2 cm ilgio plaukeliai - plaušeliai... sad.gif ir labai negražiai atrodo. man bandyt juos paslėpt su adatom, ar neverta, ir ieškotis geresnės vilnos? blush2.gif
Atsakyti
a man tai iskilo toks klausimas, vistiek jus cia visos lankotes, tai kiek gi vilnos sugadinot kol isejo normalus darbelis???? cia gal tu klausiu, kurios nelanke kursu.
ir dar kaip padaryt ausis meskuciams peliukams, ir visiems kitiems. jas prisiut ar is galvos su adatom suformuot?
Atsakyti
vilke....super duper. ypac del foto, kur nors virtuveje ant stalo taip nesiziuretu
klok kaip velei ir kaip fotografavai biggrin.gif
Atsakyti
Aš aišku, pavėlavusi, bet kadangi jau seniai mačiau ką nors panašaus grožio šitam forume į Doseth palčiuką mergaitei, tai negaliu nepasakyti: NEREALIAI swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif first.gif visiškai puikiai.
(nors mėlyna tikrai nėr mano mylima)
Atsakyti
Vilke,
fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Vilke thumbup.gif .
Kiek vilnos sugadinta, na as lankiau kursus, bet taipogi prigadinau normaliai biggrin.gif
Atsakyti