Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Agnuže, tikrai labai vykusi rankinė. Jau kaip jūs toli pažengusios
vėlime . bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2007 07 25, 21:53)
smile.gif  Kadangi kraustėmės neseniai į laikiną vietą, tai dar visokių betvarkių pilna, pasimetu, kur ką dėjau doh.gif 

unsure.gif Aš jau 1,5m. po persikraustymo , o knygų neišpakavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 07 26, 10:01)
unsure.gif Aš jau 1,5m. po persikraustymo , o knygų neišpakavau  ax.gif

Su tais kraustymais, tai tragedija. As nuo jau pavargau ir tikiuosi greit neteks niekur kraustytis smile.gif
Ir istikruju puse daugtu pametu ax.gif

Siaip as ir esu ne is tu kurios pagiria, bet labai patiko MINESOTOS katinelis ir AGNUZES tasyte. Va as tokios labai noreciau sau thumbup.gif
Ir noreciau pasakyti, kad man labai patinka VILKES darbai. Man jie siluma skleidzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 26 liepos 2007 - 10:14
Dar kart ačiū visoms 4u.gif Aš pati irgi patenkinta šia rankine dar ir dėl to, kad spalvos idealiai tinka jos šeimininkei wub.gif

Liaudis sako, kad trys kraustymaisi prilygsta gaisrui lotuliukas.gif Mes iki naujų metų tikimės dar vieną patirti ir tada jau ilgam nusėsti smile.gif

Man Minesotos darbai tokie kruopštūs visad atrodo, idealiai išbaigti, o Vilkės - išjausti, išgyventi, nes pati Vilkė man tokia jausminga atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Per persikraustymus vilną reikia šalia savęs laikyti. Vėlimas mažina stresą, ypač kai rezultatas tenkina wink.gif . Žinau iš patirties, nes per metus krausčiausi jau 2 kartus, persikraustymas yra didelis stresas.

Atsakyti
larina, Agnuze, labai aciu, net susinepatoginau blush2.gif

o as turbut trenkta, bet man persikraustymai visai patinka, nes gera proga viska pertvarkyti, perziureti, padaryti chaosa ir vel viska surinkti, nusodinti tvarkingai biggrin.gif kazkaip mane tas ikvepia. kaip ir visokie remontai, kuriu kiti pakesti negali lotuliukas.gif
Atsakyti
Jumi, labai žaisminga rankinė, gražu 4u.gif
Atsakyti
Jumi, man taip pat labai graži tavo rankinė 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Abi rankinės labai gražios wub.gif

Pradžioj pamaniau, kad Agnužės rankinės rankena tokia, o ten šalis pasirodo tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Susinervinau schmoll.gif Nesiseka man velti doh.gif doh.gif Norejau tasyte dekoruoti su silku, tai jis nei nemegino prisivelti, tai veliau visai be dekoro. Paskui forma issiklaipe ir gavosi tase netase ir dar keturgubai sumazejo, bet vistiek plaukeliai styro. pikta.
Atsakyti
na jau suknele ohmy.gif ohmy.gif aukstasis pilotazas doh.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O cia tai thumbup.gif kokie nuostadus darbiukai! maz cia jaunoji uzsake?!
Atsakyti