Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(*Diva* @ 2007 08 25, 07:21)
Doseth- sauktuku tikrai nusipelnei... Vakar visa vakara grozejausi.... ir pabandziau skyluciu darymo mena. Valio!!!! Gavosi ir man ant testinio pavyzduko!!! Taip kad mano princeses palto krastukai irgi bus skyleti. tsakant- nukopijuosiu!!! Bo jau labai man tos skylutes veza...

Vilke- labai grazus zuvedros skrydis.  laaabai...


skylutės
Idėja skolinta, tik atlikimas nežinau ar taoks kaip mano ar ne rolleyes.gif
O dėl gėlių viskas buvo antraip verysad.gif
Sėkmės skylėniaujant biggrin.gif
Grąžūs darbai, ir atrodo einama link tobulybės thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Elinos webukas atnaujintas


Gyvenimo stilius
Nu vakar norėjau įdėt dėl vyrioko cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
aciu, merginos 4u.gif blush2.gif

Diva, tai panasu, kad tavo ikvepimas grizta mirksiukas.gif labai lauksim tavo paltuko ir kitu darbeliu, nes as asmeniskai tai jau tikrai pasiilgau tavo darbeliu cia mirksiukas.gif

Jumi, man ta balta labai grazi thumbup.gif patinka balti daiktai biggrin.gif toks teksturinis, trapus darbas atrodo. miau, patinka man tokie darbeliai interjere ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 25, 09:35)
aciu, merginos  4u.gif  blush2.gif

Diva, tai panasu, kad tavo ikvepimas grizta  mirksiukas.gif labai lauksim tavo paltuko ir kitu darbeliu, nes as asmeniskai tai jau tikrai pasiilgau tavo darbeliu cia  mirksiukas.gif

Jumi, man ta balta labai grazi  thumbup.gif patinka balti daiktai  biggrin.gif toks teksturinis, trapus darbas atrodo. miau, patinka man tokie darbeliai interjere  ax.gif



smile.gif aha, turiu kruva ideju ir turiu suvelti 6kg vilnos iki spalio pabaigos..smile.gif)) negi vesies atgal. o pastas jau pristate dvi didziausias dezes.. tik gaila, kad as, vista, silko pluosta dekorui pamirsau.. teks apsieiti be jo....
Kai turesiu kuom- butinai girsiuos..smile.gif) O mazei palta teks velti, nes siltos striukes neturim, o ziema cia ateis iki spalio pabaigos tai tikrai..smile.gif)) Kai saka- gyvenimas privers..smile.gif))
Atsakyti
Labai grazus paltukas Doseth smile.gif Meno kurinys thumbup.gif smile.gif Doseth, o pamusala darei? na itariu, akd ne, nes velta ant silko, ne labai pamusalas butinas tada ...
Na as irgi zadu veltis palta siam rudeniui, ale kad uzsakymu eile nesibaigia doh.gif tik as noriu paprasto, ne kokio mandro tongue.gif
Vilke, knygeles, kaip visada zavingos ir romantiskos wub.gif
Man Elinos darbai ne prie sirdies, na karnavaliniai, nenesiojami kazkokie g.gif na ji savo stiliu turi, o man jis neskanus smile.gif Kokybe idejos viskas super bet taip aspirengus tik i koki karnavala tongue.gif Gal cia tik man taip... sory...
Papildyta:
QUOTE(*Diva* @ 2007 08 25, 11:04)
smile.gif aha, turiu kruva ideju ir turiu suvelti 6kg vilnos iki spalio pabaigos..smile.gif)) negi vesies atgal. o pastas jau pristate dvi didziausias dezes.. tik gaila, kad as, vista, silko pluosta dekorui pamirsau.. teks apsieiti be jo....
Kai turesiu kuom- butinai girsiuos..smile.gif) O mazei palta teks velti, nes siltos striukes neturim, o ziema cia ateis iki spalio pabaigos tai tikrai..smile.gif)) Kai saka- gyvenimas privers..smile.gif))

kas tie 6 kg, kai jau imsies is peties, pamatysi, kad dar pritruksi drinks_cheers.gif
tai kuriam kraste dabar nusibeldusi esi? smile.gif
Atsakyti

 i 
Užvedžiau atskiras veltinio temas, kad būtų lengviau gaudytis, tad dabar jau rašykit į jas, o jei kokios trūksta - užveskite naują
Atsakyti
Nu sakysit ir vėl toj nepatenkinta lotuliukas.gif
Kiek tų vlėjų visoj Lietuvoj? Nedaug. O kiek mezgėjų, kas antra.
Buvo 1 tema ir viskas aišku. Padarė 2 nu kaip durnelis bėgioji. O dabar .....
Geriau jau velsiu nei pusę dienos sėdėsiu prie kompo unsure.gif
Atsakyti
vot cia tai pritariu.......taigi toks pats jau veltiniautoju forumas yra...
ajatau ajatau, as jau per temas nelakstysiu, del to cia faina ir buvo......
ai nors gerai, pagaliau nuo SM issgydysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 25 rugpjūčio 2007 - 21:41
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 25, 21:21)
Nu sakysit ir vėl toj nepatenkinta lotuliukas.gif
Kiek tų vlėjų visoj Lietuvoj? Nedaug. O kiek mezgėjų, kas antra.
Buvo 1 tema ir viskas aišku. Padarė 2 nu kaip durnelis bėgioji. O dabar .....
Geriau jau velsiu  nei pusę dienos sėdėsiu prie kompo unsure.gif

lotuliukas.gif na tirsta jau tu temu, tas tiesa wink.gif
Atsakyti
na as ir cia skaiciau skaiciau ir susigundziau biggrin.gif uzsipirkau vilnos ir griebiausi darbo, aisku visko neperskaiciau del kantrybes stokos. ir ka, man terliotis su burbuliukais, nea lotuliukas.gif emiau jauti uz ragu lotuliukas.gif. veliau sali... kazko labai jau susitauke, per papus nesueina blink.gif o skyles tokios natur gavosi g.gif o norejosi tokiu kaip paveiksliuki... doh.gif dabar sali naudoju kaip adiala vaikiukui. aprengiau uzvalkalu, kad labai menu nesimatytu... na kada kandziu namie atsiras tai bent zinosiu kur zidinys. nu ka galvoju ka teks burbuliukus vyniot, nieko nebus...
Atsakyti
Matyt skyletas jautis papuole lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif na....siaip Aga parase, kad kokiu truks temu, tas uzsivesim, tai matyt ir uzsivedinesim toliau veltinis 25, tik matyt teks uzvadint dar, kad veltinio plepalai ir pagyru puodas lotuliukas.gif o i specifines temukes eisim specifiniu klausimu ir atsakymu rasyt, ale tos temukes turbut pasmerktos mirciai cool.gif
Atsakyti
nemanau kad pasmerktos... tikrai yra sunku rasti info, 10lapu pagyros 1zinute apie dazyma ir vel pagyros... del to ir gavosi mano superiniame salyje tokios skyles, nebuvo kada visko perskaityt, labai didele pagunda viska greiciau daryt. beto kazka gero randi o kita diena jau nezinai kur as tai maciau 4 temoj ar 17? blush2.gif jums gerai jus jau isivaziavusios net pavydu.
Atsakyti