Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Labai dailus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 23, 17:22)
O mergytė kuriai skirtas, kaip čia pasakius, nepaparastų tėvų vaikas.

Čia jau greičiau- ne prastų tėvų vaikui lotuliukas.gif
Meno kūrinys wub.gif
Atsakyti
Doseth!!!!
Fantastika!!!! as savoprincesei kazka panasaus planuoju... tik vat galvoju- gal visaikliosa-alia ponco padaryti- be rankoviu, ar su rankovem...g.gif O sitas paltukas- vien vilna, ar ant kokios medziagytes? Ir tokiu graziu krastuku nemoku... kur jau nepatiks mergaitei... Fantastika!!!! O jei ne paslaptis- kokia tokio grozio kaina?
Papildyta:
Larina- relax.. man irgi visa vasara nesivele. ir isvis- negera net ziureti isavo eile. Noriu velt tai, ka noriu, o ne tai kas uzsakyta.. o tookia eile.. tai ir isvis neveliu..smile.gif)) na ir maziai maiso. stipriai... dabar vyras iki 8 darbe,o as su jais kariauju.. nu niekaip neistaikau pavelti- tik pora poru baciuku saviems maziams per dvisavaitessugebejau nuvelt- nakim velt nemoku... man reikia but nepavargus, kad idejos kazkokios sklandytu ore..smile.gif))) O dabar net rankos dreba kaip noriu velt- rekomenduoju ir Tau pasivaikscioti po visokius veleju puslapius- man nera geresnio ikvepimo kaip kitu nuostabus darbai.. Va pavyzdziui:

http://community.liv...896407#t3896407

sekmes!!!
Atsakyti
DOSETH labai grazhus kurinelis wub.gif
Atsakyti
[quote=*Diva*,2007 08 24, 06:44]
Doseth!!!!
Fantastika!!!! as savoprincesei kazka panasaus planuoju... tik vat galvoju- gal visaikliosa-alia ponco padaryti- be rankoviu, ar su rankovem...g.gif O sitas paltukas- vien vilna, ar ant kokios medziagytes? Ir tokiu graziu krastuku nemoku... kur jau nepatiks mergaitei... Fantastika!!!! O jei ne paslaptis- kokia tokio grozio kaina?

Sunaudojau šilko 4m, vilnos 250g Papuošimui naudojau biseri.
Kaina rolleyes.gif truputi mažiau nei minimali alga ax.gif
Dėkui už šauktukus biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image
Detalės.
Patiko biggrin.gif išsivežė. Bet pasirodo ta mergytė apkūnoka teks ant garo patemti lotuliukas.gif
Atsakyti
Na tai ne, nepatiks biggrin.gif Ir aš paimčiau ir ant garo iki savo matmenų prasitampyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
na , jei paltukas didesniu gabaritu butu , as pati i ji lysciau thumbup.gif

...ta melina spalvele mano akis jau seniai ,, kankina''... (patinka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna(k.k): 24 rugpjūčio 2007 - 16:47
jo, is arti groziai dar grazesni ax.gif po tokiu grand darbu nedrasu rodyt savo paprasta knygele, bet vis tiek rodaus blush2.gif
Is zuvedros skrydzio:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 24 rugpjūčio 2007 - 18:06
spalvu zaismas labai grazus !(Vilkei )
PARASEI zuvedros skrydzio ir is kart viena seniai skaityta knyga priminiai rolleyes.gif
Atsakyti
Ar skaitėt ,vėlėjėlės, Delfyje žinutę apie Žilėnienės saloną? Ir darbelai nuotraukose- ar tik ne čiabuvių auksarankių?
Atsakyti
Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Doseth- sauktuku tikrai nusipelnei... Vakar visa vakara grozejausi.... ir pabandziau skyluciu darymo mena. Valio!!!! Gavosi ir man ant testinio pavyzduko!!! Taip kad mano princeses palto krastukai irgi bus skyleti. tsakant- nukopijuosiu!!! Bo jau labai man tos skylutes veza...

Vilke- labai grazus zuvedros skrydis. laaabai...
Atsakyti