Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

sveikutes... 4u.gif apie veltini suziinojau neseniai,ir uzsikabinau...man patinka visokie rankdarbiai.ir stai mano pirmasis blynas
http://public.fotki....tvaizd0031.html 4u.gif
Atsakyti
anna - nesimato tavo auskariukų wink.gif nepasididina foto.

pasididina ... pasididina
Bet as pries jusu darbelius ant savo darbu ir parasyciau ,, vilnos mezgaliukai '' lotuliukas.gif lotuliukas.gif

NOREJAU KAZKA ATSAKYTI APIE PIRMUS BLYNUS ; BET ZIURIU JUS JAU TOLIAU PRISPAUDINEJA ax.gif
pas mane ne meskiukai buvo pirmi , o pikaciukai nes sunus ramybes nedave smile.gif

user posted image
Atsakyti
ievushka, siltas meskutis wub.gif
Atsakyti
Mažajai princesei iš Maskvos ax.gif

user posted image
Kažin ar patiks užsakiusiajai g.gif
Atsakyti
Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 23, 16:33)
Mažajai princesei iš Maskvos ax.gif

user posted image
Kažin ar patiks užsakiusiajai g.gif

Neįsivaizduoju kaip toks grožis gali kam nors nepatikti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
DOSETH-super paltukas thumbup.gif (gal tik patogumo prasme-vaikams nelabai tinkamas toks platus gobtuvas,krenta nuo galvos, o ir vėjai pro ausis pučia, bet man asmeniškai-labai patinka mirksiukas.gif ) Ypač puošniai atrodo skylėti pakraštėliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 08 23, 17:14)
DOSETH-super paltukas  thumbup.gif (gal tik patogumo prasme-vaikams nelabai tinkamas toks platus gobtuvas,krenta nuo galvos, o ir vėjai pro ausis pučia, bet man asmeniškai-labai patinka  mirksiukas.gif ) Ypač puošniai atrodo skylėti pakraštėliai  wub.gif

Mano akiai gobtuvas per platus, bet padryti jau nieko negaliu ax.gif O mergytė kuriai skirtas, kaip čia pasakius, nepaparastų tėvų vaikas. Paltukas tiks tetrui, pobūviui, ar šiaip pasipauikuoti..... biggrin.gif
Eh lekiu atspausdinti naudojimo instrukciją ir priduoti paltuką cool.gif
Ačiū visom už gerus žodžius, pasilermuosim vėliau mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Super paltukas blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ka cia mergytei, as irgi tokio noriu g.gif verysad.gif

super thumbup.gif bet kiek darbo doh.gif , bijociau net pradeti rolleyes.gif
Atsakyti
Doseth, saunus paltukas thumbup.gif mergaite atrodys kaip feja wub.gif ir aisku, kad tokio paltuko siaip ir nedetu ax.gif tik karaliskai mergytei i karaliskus isejimus rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Paltukas labai grazus,tikrai ir as tokio noreciau biggrin.gif Tik kaip ir Mari sako prie tokio darbelio....Pavydziu baltu pavydu mazajai princesei tongue.gif
Atsakyti