Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(ievuschka @ 2007 08 21, 20:59)
Tai kur pasisakymas?  g.gif
Laukiam laukiam  smile.gif

Bijau sprigto unsure.gif
Tiesiog nuo meškiukų tikriausiai visos pradėjom. O tu su savo darbeliais vis mus stebindavai. Šį kartą prie kompo neaikčiojau iš susižavėjimo, meškutis kaip ir daugelis kitų. Noriu TAVIŠKIŲ veltinukų ( rolleyes.gif žiogelis, sraigiukai, angeliukai...)

lotuliukas.gif pasmerkta žavėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 21 rugpjūčio 2007 - 22:03
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 21, 22:50)
ievuschka  PatikooooooooTik kad jis idealuuuuus :Dnorėtūs prie ko prisikabinti, bet va nematau prie ko.
mirksiukas.gif Nenoriu aš nei prie vienos prisikabinti, ale kad taip išeina blush2.gif


Tikiuosi supratai,kad pokštavau mirksiukas.gif
O dėl prisikabinimo-tai visai smagūs tie tavo prisikabinimai, ir ginčai,kuriuos jie išprovokuoja mirksiukas.gif Tuomet ir temelė pagyvėja, nes ypač per vasarą baigia iškept nuo karščio lotuliukas.gif

QUOTE(rim@ @ 2007 08 21, 22:59)
Bijau sprigto unsure.gif
Tiesiog nuo meškiukų tikriausiai visos pradėjom. O tu su savo darbeliais vis mus stebindavai. Šį kartą prie kompo neaikčiojau iš susižavėjimo, meškutis kaip ir daugelis kitų. Noriu TAVIŠKIŲ veltinukų ( rolleyes.gif žiogelis, sraigiukai, angeliukai...)

lotuliukas.gif pasmerkta žavėti


OI, Rimut, teisi tu, oi teisi smile.gif Nuo meškio ir aš per vienus kursus pradėjau. Bet daugiau nebuvau nė vieno padarius.O štai šitą užsakė viena mamytė-paprastą mielą mažą meškutį, kokį ir bandžiau padaryti. Dar net nežinau, ar jai patiks unsure.gif
Užsakymai visada pakoreguoja veltinuko išvaizdą, stilių, detales, dekorą. BUs dar, bus dar visokių veltinukų rolleyes.gif

Dabar aš truputį atitolau nuo vėlimo: vasara, orai ir mano mažoji vaikščiotoja-smalsautoja gerokai pakoregavo mano laisvalaikį, tiksliau-rimtai jį sumažino lotuliukas.gif Tai nesinori velti priebėgom-va, atseit turiu pusvalandį, likusį nuo maisto gaminimoir buitinių rūpesčių ,kol mažoji dar miega, tai galėčiau ką nors pradėti, bet aš taip negaliu-tik nusiteikiu, išsidėlioju ir jau reikia bėgt, sauskelnes keist, gert paduot ar sudaužytą stiklainį susiurbt doh.gif Kol apsikuopiu virtuvėj-pažyra knygos iš lentynų, bėgu gelbėt ir t.t., ir pan. Taip ir nepradedu arba jau vėlai vakare kokią koją meškiui nuveliu, kitą vakarą-ranką, trečią-pora ausyčių ir taip savaitėlę,kol meškis pagaliau gimsta doh.gif Na, bet nieko, aš kaupiuosi, mintis renku, rankas trinu-ateis ir mano valanda.Jau tada kaip pulsiu prie vilnos cool.gif tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Matau , kad mano pupse siek tiek vyresne uz Ievushkos, bet dabar vyksta beveik tas pats isskyrus, kad manoji jau senokokai begioja, o knygas tvarkau tik vkare, nes jau nebegaliu po tris kart tvarkyt, atsibodo . Kol as veliu manoji vonioj rankas nusiplauna, muilo, paragauja, bando vylnos kamuoliuka turbut daryt, nes labai susuka vilna. Pamatau ja betrinancia rankas ir galvoju, mazu tikrai velejele bus lotuliukas.gif .
Larina karoliu negirsiu, darbas gal ir gerai padarytas, bet nemegstu tokiu karoliu is burbuliuku ir viskas, tiesiog ...................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 22 rugpjūčio 2007 - 00:53
nu va, atrodo ir seniai vėlimu domiuosi, ir pabandžius šio bei to, nu bet dekoras man gražiai "nesiklijuoja" nebent tai burbuliukai ar panašiai. man visada persipina pagrindas su dekoru ir gaunasi nei šis nei tas. storai dėti nesinori, nes tada dekoruotos vietos bus storos, o plonai dedant - viskas persimuša doh.gif sakau gal po apačia nedėti tos pagrindinės spalvos, bet.....ai nebeišmanau kokių čia gudrybių imtis. sprendimas - velti abstrakcijas, o ne kažkokius piešinėlius, kad ir vaikiškai minimalius doh.gif bet net juokinga kaip jokia mintis į galvą nešauna.
na pvz vilkės darbą tyrinėjau...nu paparsata, bet neatrodo kad geltona į bordinių atspalvių vilnelę būtų prasimušus. mistika mastau.gif laugh.gif
Atsakyti
larina, pirma foto jau gerau, antra - per arti - vilnos bumbuliuku nesufokusuoja, trecioj butu gerai, jei butu pakankamas apsvietimas ax.gif

linada biggrin.gif pas mane visos bordines, raudonos gerles, ju stiebai ir lapeliai daryti is silko wink.gif ir beje, po apacia ten balta vilna ir ji per geliu ziedus kiek pereina, jei isiziuresi wink.gif
o dekoras siaip neistorina veltinio ax.gif ir jei nori piesti kuo lygiau, tai gali ir pagrine objektu "seselius" reikiama spalva iskart issideliot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 22, 01:51)

Larina karoliu negirsiu, darbas gal ir gerai padarytas, bet nemegstu tokiu karoliu is burbuliuku ir viskas, tiesiog ...................

Tai, kad karolius idejau neparodai.. Cia tik, kad foto ivertinumete kokybe ir mano pastangas kazka ismokti doh.gif
Atsakyti
kaip nestorina mastau.gif jei noriu kad pro geltona neprasimustu melyna, geltonos dedu daaaug - tad nori nenori storiau gaunasi g.gif:
teisybe balta siek tiek prasimusa, bet va kai prasimusa per geltona melyna ir gaunasi zalia - tai doh.gif doh.gif pievu pieva.zodziu beda kai spalvos kontrastingos, ai ir siaip beda biggrin.gif ir blogiausiai kad nera laiko, kada bandyt - reikia iskart ir vykusiai umn.gif: svajuko drablione laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(larina @ 2007 08 22, 09:09)
Tai, kad karolius idejau neparodai.. Cia tik, kad foto ivertinumete kokybe ir mano pastangas kazka ismokti doh.gif

priklauso gi labai ir nuo fotiko - ne tik nuo tavo stengimosi. jei paprasta "muiline, neturi Macro rezimo (simbolis paprastai tokia gelyte-tulpe) - fotografuoti daiktus is 60 cm atstumo, jei nera ekrano, kur fotkinant jau iskar gali matyti ryskuma manau bus sunkoka unsure.gif tada galima gal fotografuoti is toliau, bet pacia nuotrauka apkarpyti ir isimti nereikalingas detale - kambario sienas ir panasiai. tada gaminukas bus ryskesnis, ir nuotrauka neapims pasaliniu daiktu.
Atsakyti
na taip, jei nori prideti tiek, kad ne biskio fono spalva neprasimustu, tada jau gali buti ir iskili inkrustacija biggrin.gif
uztat ir sakau, kad protinga "fonus" objektam spalvotiem issidelioti iskart, deliojant fona, tai po apacia nesigaus skirtingos spalvos - bus tos pacios, tik tuomet reikia labai gerai suplanuoti savo piesini iskart ax.gif
Atsakyti
jei piesinys papalukęs, tai taip, bet tarkim, reikia pakankamai aiškių kontūrų. na tarkim vynuogės kekė (gali būti tieiog violetinė spalva be jokių atskirū uogų išryškinimo) ir lapas "užkritęs" ant uogų. po apačia taip neišdeliosi tiksliai, nes vilna turi liestis, kad susiveltų abi spalvos, na nebent lapo vidurį galima išgautį "grynos", nemaišytos spalvos.
va ką daro stresas darbe, užsiimi filosofija apie vilną doh.gif o ką daryti, jei praktiškai igyvendinti nėra kada - belieka filosofuoti cool.gif
Atsakyti
na, as mazdaug kekes konturus ir jos uzpildyma vis tiek fone issideciau artima spalva. Jei reiktu konkretaus piesinio, tai visa vynuoge atskirom dalim kirpciausi is silko popieriaus arba pavelto truputi veltinio, tonus isgauciau atskirai uzdedant biski vilnos, o paryskinimus galima ir vel su silku padaryti ar vilnos sruogelem suslapintom.

arba pasirinkti neutralia fono vilnos spalva, kurios plaukeliai perlinde per dekora nieko blogo piesiniu neduos - pvz kad ir balta, sviesiai pilka, juoda - piesinukas gausis su tos spalvos "aura", bet man tai visai grazu, tik pacios spalvos kiek patamses ar pasvieses.

o filosofuoti sveika biggrin.gif
Papildyta:
ir beje, o ko tau nepatinka kad ir iskiles pavirsius? man tai dar idomesne ta tekstura ax.gif tai kaip ir gali sau kloti tos vilnos kiek tik nori, kad apatine neperlystu smile.gif
Atsakyti
kodėl nepatinka? dėl to, kad kai gaminukas mažas, tai atrodo kad vilna beleaip sudėta ir gumbuota. didesniame darbelyje kitaip gal atrodytų.
dabar dar sumasčiau kokią klaidą dariau, pagrindą dėjau iškart dekoro spalvos - dariau piniginę, tarkim vynuogės kekę. (nepaasikinau, kad ne šiaip dekoruoju plotą, bet va ta kekė su lapu ir yra visas darbukas, jokio fono aplinkui nėra.) galbūt tieisingai sakai, reikėjo dėti tarkim baltą pagrindą, o spalvom tik dekoruoti. tada vienodžiau atrodytų, nes spalvas jungtų apatine baltoji, jas galima išdelioti tiksliau, o bendrumo suteiktų persimušanti balta per abi spalvas, nes dabar ryškesnioji suvalgo šviesesnę. ir išdėlioti sunkiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 22 rugpjūčio 2007 - 09:05
Larina, pazanga tikrai matosi, tik, siekiant geresnio rezultato, siulyciau labiau paeksperimentuoti: isbandyti ivairius kampus, atstumus, kadravima. Ir padaryti ne viena, ne dvi, o bent 10 to paties darbelio nuotrauku. Tada belieka issirinkti graziausia, o jei ne viena nuotrauka netenkina, pabandyti dar karteli. mirksiukas.gif
Pati ka tik taip kelis fotoseansus dariau, siekdama, kad seges pasiuvinejimai kuo geriau matytusi.
O sakyti, kad neismoksi fotografuoti neteisinga. Juk sugebejimas padaryti grazias nuotraukas, kaip ir nuvelti grazu bei kokybiska darbeli, irgi ateina per praktika. Tau pavyks! mirksiukas.gif
Ir del sumazejusio noro velti per daug nenusimink. gal metus beveik nieko neveliau ir tik dabar vel pradedu su rankdarbiais draugauti rolleyes.gif
Atsakyti