Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(larina @ 2007 08 20, 23:25)
Ka gali pasakyti merginos.. saunus jusu darbeliai. Turite rankas, talenta skoni...
O as jau kuris laikas svarstau ar nereikia man su vilna atsisveikinti verysad.gif paskutiniu metu nieko doro as nesurezgu, o gal ir anksciau nesuregzdavau. Kazkaip bega Vilnines svajones nuo manes unsure.gif


Palauk,palauk, kas čia dabar per pesimistinės mintys nakčiop? Baik tu čia nono.gif
Puikūs tavo darbeliai, ir energijos, ir užsidegimo tu turi mirksiukas.gif Gal tau šiandien šiaip prastas pirmadienis buvo?
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 20, 23:25)
Ka gali pasakyti merginos.. saunus jusu darbeliai. Turite rankas, talenta skoni...
O as jau kuris laikas svarstau ar nereikia man su vilna atsisveikinti verysad.gif paskutiniu metu nieko doro as nesurezgu, o gal ir anksciau nesuregzdavau. Kazkaip bega Vilnines svajones nuo manes unsure.gif


Kas čia per nuotaikos tokios ? Baik taip kalbėt, o tuo labiau taip galvot.
Kažkaip man rodos , kad tavo tokios nuotaikos susiję su tavo tėmele ax.gif
Nesidairyk taip smarkiai į kitus, laukdama įvertinimo kažkokio, nuomonės svetimos, taip tik pasimesi ir dar labiau susimaišysi... Jei veikla teikia malonumą ir tikrą džiaugsmą, pasitenkinimą, tai ir te nenusvyra rankos , susidūrus su kokiu sunkumu, ar nepritarimu iš aplinkos. Juk yra ir palaikymas. Tik nenusimink ir nenusivertink savęs taip. Aukščiau nosį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 20, 23:25)
Ka gali pasakyti merginos.. saunus jusu darbeliai. Turite rankas, talenta skoni...
O as jau kuris laikas svarstau ar nereikia man su vilna atsisveikinti verysad.gif paskutiniu metu nieko doro as nesurezgu, o gal ir anksciau nesuregzdavau. Kazkaip bega Vilnines svajones nuo manes unsure.gif



Nu,nu kas čia dabar blink.gif gal alergija vilnai turi unsure.gif jei ne tai, kokie čia atsisveikinimai g.gif pailsėk, ir nedaryk didelių darbų.
Kai laukiais tai suprantu, jautriai regavai o dabar kas darosi? Viskam savas laikas, nuveiksi dar daug šiltų darbų, tik nereikia panikuoti mirksiukas.gif apsiginkluok kantrybe, ji gelbėja, ir svajonėmis nes jos pakelia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 08 20, 23:13)
Vilke- nuostabios tavo knygutės  thumbup.gif
O pačią knygutę jau gatavą perki?

O čia meškiukas lepečkiukas:
user posted image

user posted image


thumbup.gif thumbup.gif saunus meskiukas
QUOTE(larina @ 2007 08 20, 23:25)
Ka gali pasakyti merginos.. saunus jusu darbeliai. Turite rankas, talenta skoni...
O as jau kuris laikas svarstau ar nereikia man su vilna atsisveikinti verysad.gif paskutiniu metu nieko doro as nesurezgu, o gal ir anksciau nesuregzdavau. Kazkaip bega Vilnines svajones nuo manes unsure.gif

o tu vel velk tik sau, kaip ir merginos sake neiskok temeliu,neziurek ka kitos velia. Giliai ilvepk,uzsimerk ir svajok,svajok ka noretum butent tu suvelti, o ne tai ka velia kitos arba ka pas kitas giria kiti wink.gif
Ir telepatija netikek tongue.gif Kai isijausi i darba ,pamatysi,kaip mintys plaukti prades drinks_cheers.gif Arba pailsek nuo vilnos,kai jau jausi,kad nebegali be jos gyventi (o tikiu taip atsitiks labai greit ) ir vel darbuosies blush2.gif
Juk rasiau,kad visos suserga "nebuto kopijavimo liga" o tu netikejai tongue.gif tas baisiai issekina ir nuvargina,ivaro i depresija....
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 20, 22:25)
Ka gali pasakyti merginos.. saunus jusu darbeliai. Turite rankas, talenta skoni...
O as jau kuris laikas svarstau ar nereikia man su vilna atsisveikinti verysad.gif paskutiniu metu nieko doro as nesurezgu, o gal ir anksciau nesuregzdavau. Kazkaip bega Vilnines svajones nuo manes unsure.gif

man buvo uzejusi tokia "depresija", kad negalejau i vilna paziureti 3 savaites g.gif biggrin.gif buvo laaabai baisu, galvojau noras niekada neateis biggrin.gif
Atsakyti
IEVUSCHKA, SUPERMEŠKA bigsmile.gif .
LARINA, AUKŠTYN GALVĄ smile.gif .
Atsakyti
Labas rytas.
kaip uzmigome su mintimis taip ir pabudome su tokiomis paciomis.
Necituosiu kiekvienos atskirai, bet visoms padekosiu uz palaikyma, patarimus, grazius zodzius.... verysad.gif
Temele buvo saves pasitikrinimui, o gal ir pasitikslinimui g.gif
Nieko gero is tu mano darbu. Netraukia jie akies ir sirdies. Pati matau ir nereikia sakyti kitaip, nes jau nieks nebeitikns.
O tuo labiau, kad turbut isdure su uzsakymu doh.gif o gal tik atostogauja tas zmogus..
Turiu cia pas save miestelye dar uzsakyma vestuvems ir tai bus paskutinis darbas. Tikiuosi to zmogelio nenuvilsiu.
O jei dar pasiilgsiu vilnos, tai velsiu, o jei ne, tai ne.
Siaip noras yra velti, bet pati suprantu, kad reikia nustoti ir neeikvoti savo energijos ne ten kur nereikia.
Atsakyti
larina, krizes, manau ateina visoms.. tik vienom dazniai, kitom reciau.. ir ypac sunku, kai namie mazas vaikelis, o jei dar namiskiai nepalaiko.... sunku..ieskai tuomet palaikymo, pastiprinimo is salies, bet net jei ji gauni, daznai net nebesugebi isgirsti ir isisamoninti. bet tai tik eiline krize, su kuria vienaip ar kitaip susidorosi..
visos cia jau pasake daug protingu ir teisingu zodziu..ir Doseth apie svajones labai graziai pasake..
pasakysiu tk tiek, kad ir pacia laikas nuo laiko aplanko tokios krizes, kai manau, kad darau nesamones, kai nebesusitariu su savo ikvepimu ir rankomis, kai galvoju ir kokia as trenkta, kad darau profaniska mena, kad neturiu nei ideju, nei kurybingumo, nei talento, nei technikos, kad jei kas mane giria, tai meluoja. bet...krizes po truputi aptirpsta, kai ir vel, ir vel kyla noras prisiliesti prie vilnos, kai pajunti, kad visada galvoji apie kazkoki nauja kurini, ideja, kai galiausiai imiesi to daryti. tais momentais visai nebesvarbu, ar darai blogai, ar neturi kurybiskumo, ar tie, kas giria, meluoja, ar ne. (Zinai, santykis su veltiniu ar apskritai kuryba, visuomet labai panasus i santyki su mylimuoju, kai gali ir nekesti, ir myleti kartu, svarbiausia, kad negali islikti abejinga, rami, bet santykis egzistuoja tik jei koncentruojiesi i tuos santykius, o ne i pasalinius, bereiksmius dalykus)
Manau, kad tau taip pat, tik susikoncentravai per daug ne i tai, ka tu darai, ir kaip tu del to jautiesi, o i tai, kaip sekasi parduoti kitiems, ir kaip tau. zinai, as supratau, jog jei neperka, tai dar nereiskia, kad nepatinka, yra labai daug veiksniu.. ir..zinai, as niekad nevaikstau po kitu temas skelbimuose, todel matyt ir nezinau, kas ka plagijuoja, o kas ne..kaip suprantu, pergyveni del temos, kuria uzvedei, bet..ji juk is esmes nieko nereiskia.. o kurybos reikia kuo ivairesnes - visiem skoniam, to vienas zmogus negali pasiulyti visiem. manau, kad tikrieji gerbejai ateina su laiku. o del apgavysciu - tikriausiai belieka susitaikyti, nes pas mus tokia vyraujanti kultura, kad ir kaip slykstu del to butu...
ir dar belieka pritarti Jumi - tikrai, uzsimerk ir daryk tai, kas tau patinka - sau, ne kitiem, ne del temos, ne del kazko, net ne del to, kd tave pagirtu - tegu nepatinka niekam, bet patinka tau, pajausk pasitenkinima is pacio proceso - tada ir atsigausi, ir vel atgysi. ir gyvenimas eina aukstyn zemyn, ir ikvepimas, ar galiausiai saviverte taip sokineja.



ievushka, nuostabus meshkis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 21 rugpjūčio 2007 - 08:55
Vilkė thumbup.gif viską susakė.
O dėl temos... Nemanau, kad tavo veltiniai kalti... Aš kaltinčiau nuotraukas ir nevykusį darbų parinkimą. Netinka tokios nuotraukos reklamai (tik labai prašau , neįsižeisk. Tai tik mano nuomonė). Nemoku fotkint ir aš, tai gal mokančios ką patartų...


Jau Vilkė sakė panašiai, aš tik paantrinsiu: ne forumo palaikymo tau reikia. Labiausiai padeda palaikymas namuose.

O be to... Jei ir nebevelsi... Juk tai tik vienas gyvenimo puslapis.
Gyvenimas nuostabus ir be vilnos. Debesys išsisklaido, ir vėl nušvinta SAULĖ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balu: 21 rugpjūčio 2007 - 09:01
larina, manau per greit save patikrinai, juk tavo temulei tiek nedaug dar laiko, kaip tu sakai niekam neidomu, netraukia akies, gal ir aki traukia ir idomu, bet zmones kaip ir geras vynas turi subresti, subresti mintimis su tavo darbais. Juk ne pas kiekviena iskarto atejo tas populiarumas , o ir tai , kad pagiria sirdziai malonu, bet svajonems kazin ar turi itakos. Kabu beveik du metus skelbimu lentoj, o buta visko , tiesiog dirbk stenkis visu pirma del saves, kai stengies nustebint kita nieko gero gali ir nesukurt, nustebink save. Aciu dievui vilna manes nebuvo nuvylusi, ta prasme, kad dar nebuvo, kad as jos nenoreciau paglamoneti biggrin.gif . O tavo pavyzdys su temuke tikrai ne vienintelis ir viskam savas laikas , reikia islaukt, o veliau prasideda savos kitokios bedos biggrin.gif , kaip suvaldyt ta procesa lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 21, 09:44)
larina, krizes, manau ateina visoms.. tik vienom dazniai, kitom reciau.. ir ypac sunku, kai namie mazas vaikelis, o jei dar namiskiai nepalaiko.... sunku..ieskai tuomet palaikymo, pastiprinimo is salies, bet net jei ji gauni, daznai net nebesugebi isgirsti ir isisamoninti. bet tai tik eiline krize, su kuria vienaip ar kitaip susidorosi..
visos cia jau pasake daug protingu ir teisingu zodziu..ir Doseth apie svajones labai graziai pasake..
pasakysiu tk tiek, kad ir pacia laikas nuo laiko aplanko tokios krizes, kai manau, kad darau nesamones, kai nebesusitariu su savo ikvepimu ir rankomis, kai galvoju ir kokia as trenkta, kad darau profaniska mena, kad neturiu nei ideju, nei kurybingumo, nei talento, nei technikos, kad jei kas mane giria, tai meluoja. bet...krizes po truputi aptirpsta, kai ir vel, ir vel kyla noras prisiliesti prie vilnos, kai pajunti, kad visada galvoji apie kazkoki nauja kurini, ideja, kai galiausiai imiesi to daryti. tais momentais visai nebesvarbu, ar darai blogai, ar neturi kurybiskumo, ar tie, kas giria, meluoja, ar ne. (Zinai, santykis su veltiniu ar apskritai kuryba, visuomet labai panasus i santyki su mylimuoju, kai gali ir nekesti, ir myleti kartu, svarbiausia, kad negali islikti abejinga, rami, bet santykis egzistuoja tik jei koncentruojiesi i tuos santykius, o ne i pasalinius, bereiksmius dalykus)
Manau, kad tau taip pat, tik susikoncentravai per daug ne i tai, ka tu darai, ir kaip tu del to jautiesi, o i tai, kaip sekasi parduoti kitiems, ir kaip tau. zinai, as supratau, jog jei neperka, tai dar nereiskia, kad nepatinka, yra labai daug veiksniu.. ir..zinai, as niekad nevaikstau po kitu temas skelbimuose, todel matyt ir nezinau, kas ka plagijuoja, o kas ne..kaip suprantu, pergyveni del temos, kuria uzvedei, bet..ji juk is esmes nieko nereiskia.. o kurybos reikia kuo ivairesnes - visiem skoniam, to vienas zmogus negali pasiulyti visiem. manau, kad tikrieji gerbejai ateina su laiku. o del apgavysciu - tikriausiai belieka susitaikyti, nes pas mus tokia vyraujanti kultura, kad ir kaip slykstu del to butu...
ir dar belieka pritarti Jumi - tikrai, uzsimerk ir daryk tai, kas tau patinka - sau, ne kitiem, ne del temos, ne del kazko, net ne del to, kd tave pagirtu - tegu nepatinka niekam, bet patinka tau, pajausk pasitenkinima is pacio proceso - tada ir atsigausi, ir vel atgysi. ir gyvenimas eina aukstyn zemyn, ir ikvepimas, ar galiausiai saviverte taip sokineja.
ievushka, nuostabus meshkis  wub.gif


Sukeliai dar didesni susigraudenima.
Negalima suversti visos bedos tik mano temai. Tegul ja sunys ta tema. as vidumi jauciu, kad darau kazka ne taip, o norisi daryti. Tikiuosi tu teisi, kad tai tik laikina krize.... o gal proto uztemimas doh.gif

QUOTE(balu @ 2007 08 21, 09:59)
Vilkė  thumbup.gif viską susakė.
O dėl temos... Nemanau, kad tavo veltiniai kalti... Aš kaltinčiau nuotraukas ir nevykusį darbų parinkimą. Netinka tokios nuotraukos reklamai (tik labai prašau , neįsižeisk. Tai tik mano nuomonė). Nemoku fotkint ir aš, tai gal mokančios ką patartų...
Jau Vilkė sakė panašiai, aš tik paantrinsiu: ne forumo palaikymo tau reikia. Labiausiai padeda palaikymas namuose.

O be to... Jei ir nebevelsi... Juk tai tik vienas gyvenimo puslapis.
Gyvenimas nuostabus ir be vilnos. Debesys išsisklaido, ir vėl nušvinta SAULĖ.


Fotkint as nemoku ir neismoksiu, o isizeisti nera ko, nes priimu kaip patarima ir dziaugiuosi, kad kas nors pataria, nes dauguma tyli. Zinau, kad fotikas lievas, bet dabar pirkti nauja, kad galeciau fotkinti savo darbus... nemanau... gal kadanors...
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 21, 11:13)
Sukeliai dar didesni susigraudenima.
Negalima suversti visos bedos tik mano temai. Tegul ja sunys ta tema. as vidumi jauciu, kad darau kazka ne taip, o norisi daryti. Tikiuosi tu teisi, kad tai tik laikina krize.... o gal proto uztemimas doh.gif



pati sau atsakei i visus klausimus - norisi daryti. tai svarbiausia. is to viskas ir gimsta. jei nebutu sito sakinio, tikriausiai ir nebeliktu vilties mirksiukas.gif
Papildyta:
nuejau i tavo temuke apziureti foto - zinai, ka pirmiausia matau, tai kad kai kurios foto nesufokusuotos - per arti prikisi fotoaparata arba sudrebini ranka spausdama mygtuka. geriau fotika laikyk toliau ir naudok zoom funkcija. o jei labai dreba ranka, geriau kur nors istatyk fotika stabiliai ir uzstatyk automatiska fotografavimo rezima, tada nesujudes spaudziant mygtuka

kitas dalykas - geriau nusipirk dideliu braizybos lapu baltu ir ant ju padejusi fotografuok koki daikciuka (gali ir juoda spalvota koki lapa nusipirkti pakeitimui), nei ant margo, kad ir neryskaus pagrindo. tuomet isryskes pats daiktas.

ir dar vienas dalykas - stenkis fotografuoti is visu pusiu - ne tik grynai is virsaus ar grynai is sono - kreipk kamera siek tiek is apacios, is sono ar virsaus, kad gautusi istrizas kampas.

dar kai kur blicas nuo fono atsimusa - geriau fotografuok prie dienos apsvietimo lauke arba prie lango, tai nereikes ir blico
o siaip tai foto nera gi tragiskos, normalios, tik pagrinde ryskumo truksta 4u.gif
del foto cia turbut Diva geriausiai patartu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 21 rugpjūčio 2007 - 09:27