Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Tai kad nedaveltas, nes siules isspaude ornamenta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 19, 22:34)
Tai kad nedaveltas, nes siules isspaude ornamenta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu tai gal davelk nors kartelį, ar ką bigsmile.gif ....

mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vilke, labai thumbup.gif

o as kaip visada su klausimais ax.gif tikriausiai visos zinom kaip daryti gelyte-sege, o va kaip gele daryti tikroviskai (su visais koteliis lapeliais ir kitais "gelytiskais" probumbasais lotuliukas.gif ) man nedaeina blink.gif gal kas turit minciu? blush2.gif
Atsakyti
prie gelytes sages veldama pradzioje privelk jau privelta koteli, prei kurio is anksciau jau gali buti prieveltas lapelis, vienas kitas wink.gif kazkur kazkada nuoroda buvo kazko panasaus .
pirma nuvelk lapelius su nesuveltais galiukais, tuos galiukus pridek veldama koteli, kurio vienas galas turi buti nesuveltas tam, kad velian zieda pridetum ji ir rpiveltum, o kartu pradedant velti zieda galbut galima prideti i vidu kuokeliu su nesuveltais galiukais wink.gif
cia mano minimalus bandymas
user posted image
Atsakyti
Ir vis tau reik tikrovisko visko, ka vilnoni botanikos muzieju velsi , tuo paciu ir zoologijos, nes zmogaus tau reikejo irgi kuo tikroviskesnio.
Magic, davelciau nors karta, bet , ,kad jau kaip ir pridekoravau, dabar butu gaila merkt ir trint biggrin.gif
Rankinyte siokia tokia
user posted image
Atsakyti
Ach wub.gif ... Koks romantiškas wub.gif
Atsakyti
oho, kokia rankinyte, Katinyti thumbup.gif pritariu, kad romantiska wub.gif ir man issiuvineta tekstura labai skaniai atrodo ax.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif
Atsakyti
O as rezgu minti, kad jau gal pas KATIny reikes tokia tasiuke uzsisakyti, nes jau seniai varvinu seile. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 20, 10:38)
Ir vis tau reik tikrovisko visko, ka vilnoni botanikos muzieju velsi , tuo paciu ir zoologijos, nes zmogaus tau reikejo irgi kuo tikroviskesnio.
Magic, davelciau nors karta, bet , ,kad jau kaip ir pridekoravau, dabar butu gaila merkt ir trint  biggrin.gif
Rankinyte siokia tokia
user posted image


o jeeezus kaip grazu tuoj nualpsiu wub.gif wub.gif wub.gif doh.gif
Atsakyti
kaip zadejau, imetu foto knygutes is vidines puses user posted image
Atsakyti
Ka gali pasakyti merginos.. saunus jusu darbeliai. Turite rankas, talenta skoni...
O as jau kuris laikas svarstau ar nereikia man su vilna atsisveikinti verysad.gif paskutiniu metu nieko doro as nesurezgu, o gal ir anksciau nesuregzdavau. Kazkaip bega Vilnines svajones nuo manes unsure.gif
Atsakyti