Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(Vilke @ 2007 08 16, 13:24)
jei tai tavo kurinys - tai jau dizaineris nusikalsta pasisadvindamas tavo ideja  smile.gif
piece on you  biggrin.gif


va butent, bet as nesispardau, nes tie saliai nera jau tokie meno kuriniai. nors gal reiketu g.gif biggrin.gif

ir apskritai Vilke, reikejo tau i zurnalistika eit, taip mintis graziai isdestai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mari*: 16 rugpjūčio 2007 - 13:55
meno kurinys, ne meno kurinys, ale jei tavo galveles isgalvotas, tai jau.. ax.gif

as panasiai turbut ir busiu nuejusi lotuliukas.gif is dalies, o ir tos zurnalistines duonos kelis kartus teko ragaut biggrin.gif o siaip jei jau visai rimtai, manau,kad mano isvedziojimai tik forumam ir tinkami biggrin.gif
Atsakyti
kai bus ikurtas veleju klubas, galetum patapti atstove spaudai ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif aha, ir galesiu balbatuot ir balbatuot savo liezuviu cool.gif

geriau nebalbaltuosiu, o parodysiu jum seniausia rasta veltini - is bronzos amziaus. vieno 5-6 a. pr Kristu, kiti 1 a pries Kristu. jie rasti altajaus kalnuose, kapavietese, vadinami dabar pazyryk veltiniai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 16 rugpjūčio 2007 - 17:15
Nu stebuklas blink.gif . Kaip jie išsilaikę, ar čia jau restauruoti? Spalvos ir ornamentika wub.gif
Atsakyti
Fantastika bigsmile.gif , tas gandras kaip man wub.gif , ir tie pirmi dalykeliai.ka cia bekalbeti visi radiniai nenusakomi.
Atsakyti
Kokie grazus darbai! Dabar niekas nenori ideti tiek darbo i veltini. g.gif
Atsakyti
QUOTE(knotknot @ 2007 08 17, 16:13)
Kokie grazus darbai! Dabar niekas nenori ideti tiek darbo i veltini. g.gif

blink.gif o as manau,kad dauguma is musu ideda ne ka maziau darbo ir tikiu,kad cia ne vienos poros rankeliu jis darytas tongue.gif
Atsakyti
o jums neatrodo, kad tie ornamentai gal klijuoti buvo? kodel jie taip atsoke? jeigu butu privelta, neatsoktu schmoll.gif
Atsakyti
man tai apskritai stebuklas ziureti i tokius darbus, kuriuos kazkieno rankos dare pries tukstancius metu. man stebuklas ziureti i naudotas spalvas, gausius ornamentus wub.gif

na, parodysiu su tokiais gaminiais lyginant paprasta savo knygele Ziedai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 17 rugpjūčio 2007 - 20:54
QUOTE(Aurelia @ 2007 08 17, 20:40)
o jums neatrodo, kad tie ornamentai gal klijuoti buvo? kodel jie taip atsoke? jeigu butu privelta, neatsoktu  schmoll.gif

man atrodo kad dauguma ju tiesiog prisiuti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 08 17, 21:18)
man atrodo kad dauguma ju tiesiog prisiuti  g.gif

taip, gali but, siulas sutrunijo ir atsoko doh.gif Bet is tiesu, labai grazu smile.gif

vilke, labai grazi knygele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 18 rugpjūčio 2007 - 06:50