Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Ačiū už komentarus apie kačiuką wub.gif , smagu sulaukti smile.gif . Dėl profės, tai nesutinku, bet vis vien smagu girdėti blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Labas rim@, kedenk vilną greičiau, sukurpk darbelį ir rodyk mums. Tema apmirusi, reikia reanimuoti mirksiukas.gif .
Atsakyti
Na tikiuosi pomidorai2.gif lietus į mano daržą jau baigėsi g.gif ? Nebeištvėriau daugiau tylėjusi doh.gif ir įlindau pagirti Minesotos katino wub.gif . Beje, ranka papuošalams irgi buvau bigsmile.gif sužavėta wub.gif . ŠAUNUOLĖ 4u.gif .
rim@ vakar viena kandis pas mani skraidė lotuliukas.gif , kaži ar ne iš tavo pusės atskrido g.gif ?
Atsakyti
Ašarėle, ačiū už gražius žodžius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 07 24, 10:53)

rim@ vakar viena kandis pas mani skraidė  lotuliukas.gif , kaži ar ne iš tavo pusės atskrido  g.gif ?

Labai labai atsiprašau unsure.gif gali ir taip būti g.gif Vakar po Zarasus maliausi blush2.gif
Atsakyti
as vel pasirodau .... grazus visu darbeliai . pati ka naujesnio padariau negaliu pasirodyti ... nesiseka paskutiniu metu su kompu ,genda vis... ir fotikas su vyru i Lietuvele iskeliavo ax.gif
Atsakyti
nju jus cia pasistenget 4u.gif su tais savo veltinukais drinks_cheers.gif saunuoles biggrin.gif ax.gif thumbup.gif tikrai liuksiski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Labai graži rankinė, viena gražiausių ,kiek čia esu mačiusi thumbup.gif
Atsakyti
fantastiska rankine wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 07 25, 20:26)
Labai graži rankinė, viena gražiausių ,kiek čia esu mačiusi thumbup.gif

Aga, o kadangi nuveltas gabalas pasimetė tai įsivaizduoji kiek ji dar tokių turi blink.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

Kol kas nieko užslėpus neturiu smile.gif Kadangi kraustėmės neseniai į laikiną vietą, tai dar visokių betvarkių pilna, pasimetu, kur ką dėjau doh.gif Jau buvau susiruošus iš naujo tą rankeną velt, bet dar pagalvojau, kad reik pažiūrėt vienoj vietoj ir oplia bigsmile.gif atsirado thumbup.gif
Atsakyti
Agnuže, labai gražūs rankinė ir šalikas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Agnuze, labai meniskas rinkinukas, tiktu kiek ekstravagantiskai, ryskiai ir stipriai moteriai thumbup.gif
Atsakyti