Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(DOSETH @ 2007 08 15, 12:20)
Vat tai klok bigsmile.gif įdomu sužinot trūkumus biggrin.gif
Beje parodos "Žiemos vaivorykštė "darbai man kelia šypsnį. doh.gif
Ir aplamai žiūriu čia negalima ką nors peikti ar išreikšti savo nuomonę, iškart barnis ir nepasitenkinimas.

pasakysiu tiesiai sviesiai, man patinka kritika, tiesa, mieliau skaityti kritika kitu atzvilgiu, nei savo, ale man paciai sveikiau butu rasti kuo daugiau mano darbu kritikos, gal net nepagrystos, tada galeciau diskutuot, gincytis, buciau priversta galvoti ir daug dirbti... na kazhkas tokio)
man ne visai prie sirdies mandagus sito forumo saldumas, as suprantu, kad taip reikia pakelti upa bitutems, bet... kartais mandagumas uzgozia objektyvuma, as irgi kartais pagiriu be rimto pagrindo, bet jei darbas visai nepatinka - stengiuos bent patyleti, o gal nereiketu tylet, gi jei zmogui pasakytum- "negalima taip derint spalvu" ar "sitas gaminys panasus i fluorascencine kosmine meduza" gal autorius kita karta nebedarytu panasiu klaidu, issipleciau cia, zodziu, kritika - varomoji tobulejimo jega smile.gif

apie keliu techniku derinima viska pasake Vilke, pasake labai teisingai.
gal tik galeciau pridurti, kad man (man, nepersu savo nuomones niekam)originalus, konceptualus gal net keliomis technikomis atliktas gaminys, na tebunie jis net ne auksciausios kokybes, yra daug mielesnis, anei nuvalkiotas , daznai neskoningas, ale labai jau musu akiai iprastas ir finansishkai labai apsimokantis veltinio gaminys. o situ pilna.
cia buvo irgi tylus ir nereiksmingas, taipogi flegmatiskai prisnudes ir be pykcio naujokes g00tes balsas. peace bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jumi @ 2007 08 15, 22:40)
dar pasitreniruosiu ant savo vestuviniu krepseliu ir suvelsiu)

kokie vestuviniai krepseliai, kur? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 15 rugpjūčio 2007 - 23:51
pareklamuosiu tongue.gif http://www.jumi.lt/#thumb va cia krepseliai, beje, labai grazus wub.gif man turbut Jumi krepseliai ir papuosalai patys zaviaus, tokie kruopstus ir turtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 16, 11:32)
pareklamuosiu tongue.gif http://www.jumi.lt/#thumb va cia krepseliai, beje, labai grazus  wub.gif man turbut Jumi krepseliai ir papuosalai patys zaviaus, tokie kruopstus ir turtingi  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kad ne visi cia sudeti blush2.gif
mano parase kiek daugiau ju blush2.gif Aciu Vilke drinks_cheers.gif
Atsakyti
oi kaip smagu-ilindau po simto metu i veltinio oruma o cia kiek pridiskutuota:)))
del kokybes- tai ir man kiek teko matyt- tai Doseth gaminiu kokybe lenkia daugeli musu. as dar daznai darau broka- ypac kai skubu, kai reikia kuo greiciau nuvelt - taip ir iseina... O vaikai daug laiko neduoda.. ir pykstu ant saves ir zinau, akd nereikia skubet, nieko gero is to nebus, bet vis tiek. O patyrusi veleja nuo naujokes manau skiriasi ne tuo, kad broko nedaro, o tuo, kad moka laiku ta broka pamatyti ir istaisyti taip, kad gaminyje nesimatytu. Vienas pirmuju savo sliopkiu brokavau ir ismeciau, kai jos gavosi su skylutemis, o dabar, jei aip jau nutinka- taisau pacioj pradinej stadijoj, kol dar galima taisyti taip,kad galutiniame rezultate nesimatytu. adateles- mano draugas:))) Larina- o tavo liemene jei davelta- ai turbut verdanciu vandeniu plikyta- jei epr anksti nuplikai- tai gaunasi tokia faktura. Vargu ar specialiai tokio efekto norejai. Katinycio darbukai man laabai patinka.. gaila kad gyvai neteko matyti... O del mikso- man labai patinka miksuoti gaminiai- tik jie irgi ziurisi geriausiai kai yra kokybe.
O del skalbimo- tikrai galima-ir ne vien musu tai sugalvota- kai rasiau savo gaminiu prieziuros instrukcija- ieskojau ir daug medziagos apie tai radau internete.

o del besiulio veltinio- man jis irgi veza.. susiut kaip medziaga- kiekvienas gali.. o isdelioti ir isformuoti taip,kad tiktu- aukstasis pilotazas ir isies laabai daug darbo...ypac te visoki paltai ir pan... svajoju sau toki nusivelti...smile.gif)) cia kurybinis-technologinis procesas- darant gamini istisai- neturi teises padaryti broko, nes sugadini visa gamini. O siuvant- veliami gerokai mazesni gabaliukai,arba galima kaip nori apkirpti ir pan.. jei kas nepavyko- galima isiuti koki dekora.... Na- besiulis didelis gaminys parodo velejo proesionaluma,mano manymu:)
tiek ilosoiju- prasom nepykt ir neisizeist:)
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 08 16, 11:12)
o del besiulio veltinio- man jis irgi veza.. susiut kaip medziaga- kiekvienas gali.. o isdelioti ir isformuoti taip,kad tiktu- aukstasis pilotazas ir isies laabai daug darbo...ypac te visoki paltai ir pan... svajoju sau toki nusivelti...smile.gif)) cia kurybinis-technologinis procesas- darant gamini istisai- neturi teises padaryti broko, nes sugadini visa gamini. O siuvant- veliami gerokai mazesni gabaliukai,arba galima kaip nori apkirpti ir pan.. jei kas nepavyko- galima isiuti koki dekora.... Na- besiulis didelis gaminys parodo velejo proesionaluma,mano manymu:)
tiek ilosoiju- prasom nepykt ir neisizeist:)

smagu, kai yra bendraminciu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(larina @ 2007 08 15, 17:20)
Nejuokavau. Pati bendrauju su zinoma veleje ir tikrai patyrusia ir paciai teko sudalyvauti su jos darbais fotosesijai kaip reklamai ir teko nemazai suzinoti apie velima ir veltu rubu prieziura ir nei karto nesake, kad galima skalbti koki ruba.

labai idomu suzinoti, kas ta zymioji veleja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 08 16, 12:12)
Larina- o tavo liemene jei davelta- ai turbut verdanciu vandeniu plikyta- jei epr anksti nuplikai- tai gaunasi tokia faktura. Vargu ar specialiai tokio efekto norejai.

Apskritai verdanciu vandeniu neplikiau. Pasikartosiu dar karta. Turjau tokios labai prastos vilnos, kuria galima velti kokiais tik nori budais, o ji vistiek tokia, kokia matosi nuotraukose. Dabar veliu su kitokia vilna, tai skirtumas didelis ir darbai visai kitaip nesiojasi ir atrodo.
Papildyta:
QUOTE(*Mari* @ 2007 08 16, 12:38)

Papildyta:

labai idomu suzinoti, kas ta zymioji veleja  ax.gif

Tikrai labai smalsu... gal kada ir atskleisiu ja... tongue.gif
Atsakyti
ilgai netempk, nes iskils jau kitos zymios velejos g.gif ax.gif
Atsakyti
ajajaj ir vel lietus kaupiasi doh.gif siaip man jau atrodo, kad kazkaip per astriai viena kitos zinutes skaitom ir i krastutinumus linkstam - jei jau kokia pastaba kas pasake, tai jau atseit viska ant to zmogaus negerai sako, nu nesamone doh.gif
kiekviena veleja turi savo stiliu, savo suvelimo laipsni, savo veltinio suvokima ir vieno standarto nera ir negali buti. schmoll.gif ir niekas cia nesigincija del Doseth kokybes, tik pripazista ir ji, ir kiti, kad anksciau dare klaidu, o po dar 5 metu gal sakys, kad ir tai, ka daro dabar, buvo su klaidom. ir tai naturalu, ir visom taip.
tik sakau, kam tas vienas standartas?/ juk ir ne visuomet profesionali virtuozine besiule technika pateisina tiksla, kuomet susiuta atrodo daug graziau nei suvelta. ur zinoma, kad gali buti ir atvirksciai, niekas to negincija.
tik pagal forume formuojama stereotipa stai ant tokiu drbu dauguma sakytu
user posted image
sitas nedaveltas, skyletas, minkstas ir t.t.

user posted image cia irgi nesuveltas skystalas po silku

user posted image o sita kepure nuplikyta ir per daug celiulitine

user posted image
cia apskritai nesuvelta, tik sukabinta

user posted image cia shirdaki - o kam siuta, kodel neprivelta?

user posted image
batukai purus, nedavelti ir dar siuti - kosmaras

tai va..toks supermamos veltinio stereotipas... deja. nes cia pademonstravau - GARSIU, PRIPAZINTU PASAULY, PROFESIONALIU VELEJU, TEKSTILES DOCENCIU IR PAN. DARBUS

linkiu ivairumo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 16 rugpjūčio 2007 - 12:43
o as su tavim nesutinku. garsus, tai nereiskia, kad kokybiskai dirba... gal jiems tik "meno" reikia, o ne kokybes.

ir dar, pas mane viena dizainere uzsake salius, parodoje bus jau jos vardas... atrodo ir aurelija yra velusi... ai cia tarp kitko ax.gif
Atsakyti
Mene tikrai butina teksturos ivairove ir kartais nusizengi sau del ispudzio , del noro suteikti efekta visiskai priesinga tam akmeniniam veltiniui. As kazkodel linkusi ne i grynai technologine , bet i menine puse ax.gif .
Atsakyti
o as su tavim ir nesiginciju tongue.gif mano posto esme buvo pasakyti, kad galima ivairove ir nereiketu viska matuoti pagal viena standarta - tiek kokybes, tiek meninio lygio. apie garsuma ir ka jis reiskia as cia nediskutuosiu, ne ta tema ir ne ta akcentavau. tik va jei tokius darbus parodytu kuri is forumieciu, dauguma butu isp... forume. tuo tarpu pasaulyje jais zavimasi, siunciama i parodas, mokami dideli pinigai. ir tuo as tik sakau, kad siam forumui reiketu platesnio poziurio. ir kai kabinames prie zmogaus, juk nezinom, ar tas zmogus siekia amatininko aukstumu ir superines kokybes, ar jam svarbi menine ideja, kazkokia mintis, kuria jis siekia perduoti savo darbu, o gal jis tiesiog nori susikurpti rankdarbi ir naudoti ji savo reikmem iki kol jis sudils, suplis ir bus ismestas i siuksliu kibira ar krosni, arba gal zmogui patinka butent toks minkstumas ir jis geriaus nusivels 10 tokiu daiktu ir kaitalios, nei viena kieta ir nesios nepatenkintas. nu gi tu niuansu pilna, o vertinama pagal viena..
o kas del dizaineriu visokiu..manau, kad priklauso nuo to, kieno mintis, eskizas, ideja - jei tau atnese ir uzsake grieztai pagal eskiza, tai jau ne tavo kurinys, tu tik rankos, kurios dirba. jei tai tavo kurinys - tai jau dizaineris nusikalsta pasisadvindamas tavo ideja smile.gif
piece on you biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 16, 15:19)
As kazkodel linkusi ne i grynai technologine , bet i menine puse  ax.gif .

va jum ir pavyzdys, kad ne visi pagal viena kurpaliu dirba bigsmile.gif , ir taip ir turi buti tongue.gif
Atsakyti
Vilke, kaip visad taip gerai viska isdeste. As norejau apie ta darba dizaineriams parasyti , bet neradau zodziu, tai galvoju geriau patylesiu, o ji viska sudeste i lentyneles ir tvarka thumbup.gif
Atsakyti