Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

ne kodel gi galima ta nuomone issakyti ir as cia jokio barnio nematau, matau tiesiog diskusija ir man labai idomu is ko tu sprendi, kad nedavelta, na kame tu izvelgi tai.Taip anksciau rasei, kad mano rankines ne kokios, bet visgi laikas eina ir per tiek vandens nutekejo blink.gif . Na as isciupinejau viena rankine jau taip su padidinamuoju na ir ka as pamaciau man nepatiko, jeigu idomu tai rankine buvo tokia elektrik su baltais pumpureliais dekoras. Ten tas visas reikalas kad be siuliu buvo panasesnis i tai kad siules ner, bet ji gerokai matosi g.gif
Kas cia per paroda bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 15 rugpjūčio 2007 - 12:31
galima peikti, tik kad tu nieko ir nedarai tik peiki, o jei ka ir pagiri, tai visų peikimų gausybėje tai neužsifiksuoja irnesakyk.gif viskas nedavelta, nedadryta, kelia juoka ir panašiai, o jei ko nors paklausi tai liežuvį kaišioji... smile.gif pakritikuoti ir aš galiu. kaip kažkada sakiau, galėčiau dirbti kritike - bet ko - rūbų, sūrio, namų ir panašiai. kritikuoti yra lengviausia, o patarti kaip padaryti gerai....va čia tai užduotis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 15, 13:29)
ne kodel gi galima ta nuomone issakyti ir as cia jokio barnio nematau, matau tiesiog diskusija ir man labai idomu is ko tu sprendi, kad nedavelta, na kame tu izvelgi tai.Taip anksciau rasei, kad mano rankines ne kokios, bet visgi laikas eina ir per tiek vandens nutekejo  blink.gif . Na as isciupinejau viena rankine jau taip su padidinamuoju na ir ka as pamaciau man nepatiko, jeigu idomu tai rankine buvo tokia elektrik su baltais pumpureliais dekoras. Ten tas visas reikalas kad be siuliu buvo panasesnis i tai kad siules ner, bet ji gerokai matosi  g.gif
Kas cia per paroda  bigsmile.gif

Ar apie šitą kalbi?
http://www.doseth.co...p?g2_itemId=441
Papildyta:
QUOTE(linada @ 2007 08 15, 13:33)
galima peikti, tik kad tu nieko ir nedarai tik peiki, o jei ka ir pagiri, tai visų peikimų gausybėje tai neužsifiksuoja irnesakyk.gif viskas nedavelta, nedadryta, kelia juoka ir panašiai, o  jei ko nors paklausi tai liežuvį kaišioji... smile.gif pakritikuoti ir aš galiu. kaip kažkada sakiau, galėčiau dirbti kritike - bet ko - rūbų, sūrio, namų ir panašiai. kritikuoti  yra lengviausia, o patarti kaip padaryti gerai....va čia tai užduotis wink.gif

Kaip gyvatė biggrin.gif ar kaip nors kitaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 15 rugpjūčio 2007 - 12:38
OI, mergaitės-ir vėl jūs ?

Jau gyriau Katinyčio rankinę kitur, bet ir čia noriu pasakyt-labai daili, gražus, elegantiškas spalvų kontrastas, tiesiog puiki thumbup.gif

Larinos liemenė-tikrai įdomi, nors ir ne mano skonio. Bet technikų derinimui aš iš esmės pritariu drinks_cheers.gif Įvairių technikų pagalba galima sukurti originalių efektų smile.gif

Kritikuoti ir išreikšti savo nuomonę-tikrai galima, manau, mirksiukas.gif tik gal toje kritikoje mergaitėms trūksta objektyvumo, platesnio - nevienpusiško požiūrio.

Va, dėl kritikos Katinyčio siuvinėjimui-tai kokią storesnę medžiagą besiūtum, visad bus tas iškilumo-įdubimo efektas (kad ir fabrikinę paltinę medžiagą). Manau-čia ir visa esmė.Toks ir siuvinėjimo mašina tikslas.Ar aš neteisi?

P.S. O kur galima pažiūrėti tą parodą "Žiemos vaivorykštė"? (pagal pavadinimą atrodo,kad ji jau praėjo ar čia pasiruošimas būsimai žiemai?)
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 15, 13:40)
Ar apie šitą kalbi?
http://www.doseth.co...p?g2_itemId=441
Papildyta:

Kaip gyvatė  biggrin.gif ar kaip nors kitaip?

http://www.doseth.co...p?g2_itemId=647
Daugiau kaip pusę darbų nekokybiški lotuliukas.gif ir nieko nepadarysi. Laikas koreguoja viską mirksiukas.gif
Atsakyti
Doseth tikrai ne si, ji su tokiais pumpureliais is burbuliuku mazuliu tongue.gif . Doseth ma ji biesai, nenesiokim akmens uzantyje ir visad nesiokim sypsena ir siluma drinks_cheers.gif
Vienok siuo metu tikrai negalima sakyti, kad tavo vieninteles veltinis super geras, na man asmeniskai daugumos cia ateinanciu merginu darbai nerealus ir kokybe atrodo thumbup.gif , o kietumas toks salyginis dalykas. Man kartais gaila, kad kompas negali perduoti mano balso tono, as visas tas mintis jau atrodo taip ramiai destau ir tokiu sakyciau flegmatiskai prisnudusiu balsu biggrin.gif .
Kodel manai jie nekokybiski , nelabai suprantu kazka, tiesiog kiekvienas paziurejes i savo pirmus darbelius sypteli ir pagalvoja, o va dabr tai jau lygis 4u.gif , ar tik man taip buna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 15 rugpjūčio 2007 - 12:53
kiek zinau, Doseth pirmoje kolekcijoje buvo rankines su siulemis ax.gif

as uz kritika. tik ji padeda tobuleti. veliau pirmas rankines ir salius. nebuvo su kuo pasitarti, apskritai neturejau zalio supratimo kaip turetu atrodyti kokybiskas darbas (as nekalbu apie menine puse). todel, kad veleju mazoka. o sitoj temoj galetu tolerantiskiau priimti pastebejimus smile.gif

keliu techniku derinimas labai grazu, bet man jau matosi, kaip po keliu skalbimu liemene pasitrauks ir nerti krastai susirauskles... su laiku del kruopstumo ir atlikimo darausi priekabi ir sau, ir kitiems ax.gif bet tikiuosi tai nesutrukdys bendrauti 4u.gif as jau geriau i akis pasakysiu, kas negerai, nei kaip kitos liaupsina tik forume...
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2007 08 15, 14:28)
kiek zinau, Doseth pirmoje kolekcijoje buvo rankines su siulemis  ax.gif

as uz kritika. tik ji padeda tobuleti. veliau pirmas rankines ir salius. nebuvo su kuo pasitarti, apskritai neturejau zalio supratimo kaip turetu atrodyti kokybiskas darbas (as nekalbu apie menine puse). todel, kad veleju mazoka. o sitoj temoj galetu tolerantiskiau priimti pastebejimus  smile.gif

keliu techniku derinimas labai grazu, bet man jau matosi, kaip po keliu skalbimu liemene pasitrauks ir nerti krastai susirauskles... su laiku del kruopstumo ir atlikimo darausi priekabi ir sau, ir kitiems  ax.gif bet tikiuosi tai nesutrukdys bendrauti  4u.gif as jau geriau i akis pasakysiu, kas negerai, nei kaip kitos liaupsina tik forume...

O nuo kada galima tokius veltinio darbus skalbti? g.gif Pirma kart girdziu.
Atsakyti
Aš skalbiu. Ir šlepetes, ir šalikus, ir sijoną, ir pirštines. Apskritai prižiūriu kaip nertus ar megztus daiktus.
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 15, 13:37)
O nuo kada galima tokius veltinio darbus skalbti? g.gif Pirma kart girdziu.

esu girdejus ne viena moteriske sakant, kad veltinis vandeny istyzta ax.gif
be komentaru smile.gif
Atsakyti
Mano rankines ne viena yra skalbusi ir nesubliusko ir neistizo , tai gal vistik normaliai suvelta biggrin.gif
Atsakyti
kaip normaliai reikia suvelti, pajutau tik pries pusmeti (nors buvau isitikinusi, kad gerai suveliu)... tai neimanoma apibudinti zodziais, reikia praktikos. o tas jausmas, kad viskas yra ciki toks saldus rolleyes.gif

beje, visu veleju pirmieji darbeliai nedavelti, bet mes tobulejam drinks_cheers.gif

Atsakyti